Skocz do zawartości

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o problem luźnego gniazda to ja od początku użytkowania DX90 stosuję przlotkę kątową Jack 3.5mm firmy ProCab, która jest cały czas w gnieździe słuchawkowym. Słuchawki podpinam zawsze do tej przelotki więc gniazdo w DAP'ie się nie wypracowuje. Dla zainteresowanych przelotka dostępna TUTAJ albo TUTAJ :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś może używa dx90 (firmware 2.30 Lurker) jako DACa na Windows 10?

Początkowo działał dobrze, ale po zmianie firmware ze zwykłego na Lurkera, pojawiły się problemy (lagi, zniekształcenia).

Nie wiem czy to wina sterownika pod Windows czy tego firmware'a? Oczywiście przeinstalowałem sterownik, ale z Windowsem ciężko stwierdzić gdzie leży wina.

Zanim zacznę zmieniać firmware'y chciałem zapytać, czy ktoś doświadcza podobnych problemów?

A już byłem zadowolony że w końcu dx90 działa na Win10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas na lurkerze ostatnim działam - różnic w działaniu dx90, jako DAC, między W8.1 a W10 nie stwierdziłem.

Opóźnienie dźwięku, jak było, tak jest - w muzyce nie przeszkadza, a filmy to już na głośnikach oglądam, bo nie chce mi się nic ustawiać w vlc, itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że mi wcześniej działało bez lagów.

Chociaż jest szansa, że byłem tak zadowolony z tego że w końcu udało mi się go zainstalować pod Windowsem, że nie zwróciłem uwagi na lagi.

Ale jak Ty też masz, to mogę spać spokojnie i nie kombinować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do awayeah. Widzę, że miales Hifiman Re-600. Mógłbys napisać parę słów jak graja z Ibassso Dx90? Mam możliwość kupienia za nieduza kasę i zastanawiam się czy jest synergia między sluchawkami a Dx90? A może polecisz coś innego pod Ibasso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś wie jak DX90 zgrywa się z ATH-MSR7 ? Bo to dość jasne słuchawki i przy jasnym odtwarzaczu może być nie przyjemnie... Czy różnice w barwie dźwięku pomiędzy softami są znaczące ? Jest taki który zauważalnie ociepla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi wyjaśnić skąd się bierze taka horrendalna cena na DX90? jeszcze nie dawno Wszyscy piali z zachwytu nad X5 i DX90 teraz X5 leci na łeb a ibasso trzyma cenę jak by było diamentem w odtwarzaczach portable.

Nie chce mi się wieżyc a nawet jestem tego pewny że ibasso nie jest wart 2 razy więcej od x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie możecie mi wyjaśnić skąd się bierze taka horrendalna cena na DX90? jeszcze nie dawno Wszyscy piali z zachwytu nad X5 i DX90 teraz X5 leci na łeb a ibasso trzyma cenę jak by było diamentem w odtwarzaczach portable.

Nie chce mi się wieżyc a nawet jestem tego pewny że ibasso nie jest wart 2 razy więcej od x5

Juz go nie produkuja :) A wart jest dokladnie tyle ile chetny jest w stanie zaplacic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzmy innych swoja miara , vide szum w okol ak380, ktory jest niesamowicie przewartosciowany.

Fakty sa takie ze uznaje dx90 za lepszy niz ak380 i jest to grajek juz nie produkowany bardzo rzadki na rynku wtornym. Dla mnei tez sporo lepszy niz x5. Tego skolei na rynku sporo.

Patrzac na to i na katalogowe 2k pln obecne ceny nie sa az tak wygorowane...

Patrzac na jego mozliwosci i ceny slabszej konkurencji (np. ak380) tym bardziej. Ba... tez nie porownywalbym zyskow ze sprzedazy dx90 z choredalnymi zyskami jakie niesie sprzedaz AK w calym lancuszku dostaw (od producenta przz dytro po retail) jako tam marza (przede wszystkim za znaczek) i cena zupelnie nie koreluje z mozliwosciami sonicznymi.

 

nie zdziwie sie jak ceny jeszcze urosna za dx90. jak zostalo wspomniane - proste prawa rynku. jest duzy popyt, mala podaz, produkt dobrej jakosci to i cena rosnie...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie zdziwie sie jak ceny jeszcze urosna za dx90. jak zostalo wspomniane - proste prawa rynku. jest duzy popyt, mala podaz, produkt dobrej jakosci to i cena rosnie...

nie sądzę, ale może faktycznie jest ona jak skrzypce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie zdziwie sie jak ceny jeszcze urosna za dx90. jak zostalo wspomniane - proste prawa rynku. jest duzy popyt, mala podaz, produkt dobrej jakosci to i cena rosnie...

nie sądzę, ale może faktycznie jest ona jak skrzypce ;)

 

imo wystarczy ze dx80 bedzie slabszy... i ludzie beda szukac dx90 spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nie zdziwie sie jak ceny jeszcze urosna za dx90. jak zostalo wspomniane - proste prawa rynku. jest duzy popyt, mala podaz, produkt dobrej jakosci to i cena rosnie...

nie sądzę, ale może faktycznie jest ona jak skrzypce ;)

 

imo wystarczy ze dx80 bedzie slabszy... i ludzie beda szukac dx90 spowrotem.

 

zależy ile ma kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności