Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Jak i inni zabrałem się za Westworld - póki co 4 odcinki za mną i jestem bardzo na tak.

 

A w zeszłym tygodniu skończyłem oglądać Luka Cage'a. Po dobrym Daredevilu i przynudzającej Jessice Jones, znów porządny zjadacz czasu. Ciekawe w który trend wstrzelą się Iron Fist i Punisher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i inni zabrałem się za Westworld - póki co 4 odcinki za mną i jestem bardzo na tak.

 

A w zeszłym tygodniu skończyłem oglądać Luka Cage'a. Po dobrym Daredevilu i przynudzającej Jessice Jones, znów porządny zjadacz czasu. Ciekawe w który trend wstrzelą się Iron Fist i Punisher.

 

Ja po 4 odcinkach byłem na nie, w zasadzie to przestałem oglądać, później trafiłem na opinię w sieci, że warto dotrwać do końca, no i potwierdzam, niezły mindfuck w ostatnich kilku odcinkach. Świetny serial, bardzo świeży i w zasadzie poruszający się w raczej mało eksplorowanych klimatach etyczno-filozoficzno-sf. Czyli najlepsze SF jakie może być. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że taka łatka przypisana serialom typu "najlepszy ever" bardzo im szkodzi, bo wtedy oczekiwania od startu są bardzo duże. Pamiętam jak oglądałem BB od pierwszego odcinka, serial wtedy nieznany, zero oczekiwań. Całkiem inaczej się ogląda.

 

Teraz oglądam kolejny już "best ever" według niektórych Narcos. s1 całkiem udany chociaż ma trochę wad, ale 2x01 odcinek to totalna klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem cały sezon Westworld, faktycznie trochę lepiej niż przez te 3,4,5 pierwszych odcinków, trochę można było ruszyć głową w odniesieniu do wcześniejszych scen w serialu, ale ostatecznie pod względem rozrywki i jeśli pierwszy sezon BB był najsłabszy to Westworld to wciąż dla mnie półka niżej, wielu scen nie mogłem zdzierżyć - 2/3 tej kampanii chłopaków + Dolores + czarny kapelusznik, strasznie to tandetne było imho.

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z BB jest podobnie jak z Homeland... Połowa pierwszego sezonu może być dla wielu nudna ale później akcja nabiera ******stego tempa. A początek drugiego sezonu to już petarda i ciężko się oderwać. Drugi i trzeci sezon są rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB długo olewałem a jak już zacząłem oglądać to jeden za drugim odcinek, tak wciąga a im dalej tym lepiej. Ostatecznie obejrzałem wszystkie sezony po dwa razy i chętnie jeszcze obejrzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ogląda Egzorcyste? ;)

Śmiem twierdzić, że pod względem klimatu i konsekwencji w stopniowym budowaniu akcji, to jest jeden z najlepszych seriali obok "Westworld" jakie w życiu widziałem. Kapitalnie się rozwinął, a postacie jakie tam umieścili, nawet Ci poboczni bohaterowie, naprawdę nakręcają fabułę :D

 

HE IS COMING ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vikingowie to bardzo dobry serial, oparty na faktach historycznych, aczkolwiek jest w nim mnóstwo przekłamań i uproszczeń. Brakuje także budżetu a całość była planowana na 3 sezony a wraz ze wzrostep popularności rozciągają fabułę w nieskończoność. Mimo wszystko 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę się z Westworld. Po pierwszych 4 powolnych acz obiecujących i klimatycznych odcinkach wszystko jak dla mnie zostało spartolone. Mam dokładnie takie same odczucia jak w dalszych sezonach Lostów gdzie kręcąc głową kolejne wydarzenia kwituje "pfff teraz to wymyślili". Dooglądam do końca sezonu bo mi 2 odcinki zostały ale drugiego sezonu nie tkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzowe Wrota. Wojenny, rosyjski. Wojna w Czeczenii.

"Milcz kobieto, Twój dzień jest 8 marca" (cytat z 2 odcinka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto ogląda Egzorcyste? ;)

Śmiem twierdzić, że pod względem klimatu i konsekwencji w stopniowym budowaniu akcji, to jest jeden z najlepszych seriali obok "Westworld" jakie w życiu widziałem. Kapitalnie się rozwinął, a postacie jakie tam umieścili, nawet Ci poboczni bohaterowie, naprawdę nakręcają fabułę :D

 

HE IS COMING ]:->

 

Z porównaniem do Westworld bym nie przesadzał ale faktycznie klimat w Egzorcyście jest budowany wyśmienicie i jeżeli przymknie się oko na to całe chrześcijańskie voodoo i chwilami debilnie, infantylne zagrywki, to serial faktycznie mocno wyróżnia się na tle zalewającego nas badziewa, choć do pierwowzoru i tak się nie zbliża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności