Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Aa, bo to jest HBO Now, a nie HBO GO. :ph34r:

 

Ale mimo wszystko w GO powinno być identycznie, nie masz nic podobnego?

Nie, tak wyglądają napisy.

 

d8c58d4b81cc47e0941a847fa7ff7acc.jpg

 

A tak menu.

 

6dc1c31225d7249474f840965b8568e7.jpg

Zorientuj się jeszcze, czy nie jest podobnie jak na Netflixie, gdzie na Operze nie wyciągniesz więcej niż 720p, a w Firefoxie i IE już tak.

Na IE jest to samo, wygląda jak skompresowane mocno 720. Jeśli tak to faktycznie ma wyglądać, to po weekendzie anuluję subskrybcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak to będzie wyglądać.

 

A napisy spróbuj jeszcze zmniejszyć w ustawieniach TV, chociaż nie wiem, czy to będzie działać na osobną appkę.

To jest monitor i Go oddalone w Chrome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiania ciąg dalszy, skończyłem Halt and Catch Fire s3.

 

W skrócie to przerwałem oglądanie serialu w trakcie tego sezonu, bo na początku były nudy, a oglądalność tak niska, że myślałem, że będzie skasowany. Powróciłem do oglądania po dobrych recenzjach dalszych odcinków i jak się okazało serial będzie miał 4 i ostatni sezon. Nie żałuję, bo kilka ostatnich odcinków było naprawdę dobrych, a szczególnie 7. Jako całość sezon o wiele lepszy niż drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie się zabrałem za Black Mirror. Z pierwszego sezonu drugi odcinek fajny ale pierwszy to totalna miazga :D 10/10

Właśnie skończyłem pierwszy odcinek. Dalej też tak jest? Bo póki co jest mocno niepokojące to wszystko. Nie żebym był wrażliwy, ale w pewnym momencie nie sposób nie zgrzytać zębami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj właśnie się zabrałem za Black Mirror. Z pierwszego sezonu drugi odcinek fajny ale pierwszy to totalna miazga :D 10/10

Właśnie skończyłem pierwszy odcinek. Dalej też tak jest? Bo póki co jest mocno niepokojące to wszystko. Nie żebym był wrażliwy, ale w pewnym momencie nie sposób nie zgrzytać zębami.

 

Bo tak ma być. Ma nas zastanowić , odcisnąć piętno , zmusić do przemyśleń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hap and Leonard

 

http://www.imdb.com/title/tt3729898/

http://www.filmweb.pl/serial/Hap+i+Leonard-2016-727709

 

Nie napiszę, że powalający, ale z drugiej strony coś w sobie ma.

Może to po prostu odświeżający widok normalnych ludzi, bez odwodnionych i odpowiednio oświetlonych herosów ekranu. Naprawdę miło zobaczyć miłą - choć jednocześnie sporawą ogólnie - z twarzy panią, albo nieco zapuszczonego, niezapomnianego Marka Antoniusza z serialu Rome. A i miłośnicy Boardwalk Empire też kogoś bez problemu rozpoznają ;)

 

I tak szczerze, to bym czasami łyknął, to co scenarzyści pod koniec pierwszego sezonu brali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj właśnie się zabrałem za Black Mirror. Z pierwszego sezonu drugi odcinek fajny ale pierwszy to totalna miazga :D 10/10

Właśnie skończyłem pierwszy odcinek. Dalej też tak jest? Bo póki co jest mocno niepokojące to wszystko. Nie żebym był wrażliwy, ale w pewnym momencie nie sposób nie zgrzytać zębami.

 

 

Ja zacząłem drugi sezon i nie, aż tak jak w pierwszym odcinku to już nie ma ;) ale nadal jest świetnie i zmusza do refleksji. Powiem szczerze że moim zdaniem to najlepszy serial ostatnich lat.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpołudnie zmarnowałem dziś z HBO. :unsure:

 

Westworld - Udało mi się oglądnąć dwa odcinki, choć zmuszałem się żeby włączyć drugi. Nie przepadam za Harrisem, a Hopkins zwyczajnie się zestarzał i ogląda się go źle.

 

Młody Papież - Tutaj już się nie zmusiłem do odpalenia drugiego odcinka. Totalnie nie dla mnie. W pierwszym odcinku nie znalazłem kompletnie nic, co pozwoliłoby mieć nadzieję na dalszy ciąg. Jarający szlugi papież to zdecydowanie za mało.

 

Okazuje się, że nie wystarczy mieć nielimitowany budżet, kontrowersyjny temat i potężną markę medialną za sobą, żeby zrobić dobry serial. Albo chociaż przeciętny. Reszta dnia to książka i jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpołudnie zmarnowałem dziś z HBO. :unsure:

 

Westworld - Udało mi się oglądnąć dwa odcinki, choć zmuszałem się żeby włączyć drugi. Nie przepadam za Harrisem, a Hopkins zwyczajnie się zestarzał i ogląda się go źle.

 

Młody Papież - Tutaj już się nie zmusiłem do odpalenia drugiego odcinka. Totalnie nie dla mnie. W pierwszym odcinku nie znalazłem kompletnie nic, co pozwoliłoby mieć nadzieję na dalszy ciąg. Jarający szlugi papież to zdecydowanie za mało.

 

Okazuje się, że nie wystarczy mieć nielimitowany budżet, kontrowersyjny temat i potężną markę medialną za sobą, żeby zrobić dobry serial. Albo chociaż przeciętny. Reszta dnia to książka i jazz :)

O tym to już od dawna wiadomo, wystarczy spojrzeć ile kasy jest marnowane przez stacje ogólnokrajowe w USA na sezon pilotowy. Sam fakt, że ten system jest w dalszym ciągu wykorzystywany powoduje śmiech. W tej chwili mam 17 seriali do zapoznania/nadrobienia i z całej tej listy tylko jeden wiem, że będzie na poziomie. Tęsknię za okresem serialowym min. 8 lat w tył :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Westworld i coś czuje że się rozkreci, zapowiada się ciekawie.

Aby podtrzymać forumową podniete to pobralem pierwszy odcinek Czarnego lustra, zobaczymy co to.

 

Edit:

Czarne lustro jakaś masakra! pierwszy odcinek pozamiatał, drugi trochę słabszy. Zobaczę czy starczy mi sił na trzeci

Edit:

Trzeci też fajny ale i tak pierwszy rozwala. Dziś zaczynam 2 sezon

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności