Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10/21/2017 o 17:52, Compton napisał:

Pełna zgoda.

Pisałem trochę może przerysowując rzeczywistość, ale każdy z nas ma swoją czarną owcę.

@Soundman1200 nie przepada za Hifimanami a ja za Sennheiserami (poza HD800). :)

 

Więcej niż trochę ;)

Bo Soundman chyba nie słuchał jeszcze dobrych Hifimanów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem/słuchałem HE500 , HE-4 oraz sic! dwa razy HE1000....chyba przypadkiem przoduję w tej firmie....coś takiego!:o

HE1000 rozrywały się na mojej głowie, biedni, niedoświadczeni, wnerwiający  Chińczycy...

Gdzie ta wasza niezwykła dokładność i kunszt najstarszej cywilizacji na ziemi?:P

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups wyleciało mi z głowy jakoś. Edition X też znasz... nie mów tylko, że wszystkich hifimanów słuchałeś ;) Jeszcze do sprawdzenia pozostają stare flagowce jak HE6 i HE5/HE5LE najlepiej modzone :P No i oczywiście najnowsza wersja HE1000 z ulepszonym sandałem, no i nowe Susvary, Sundary, Shangrile i kto wie co jeszcze...

PS. Ale te HE500 to złe pady, czy kabel miały przecież ;) Hifimany potrzebują specjalnej troski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Miałem/słuchałem HE500 , HE-4 oraz sic! dwa razy HE1000....chyba przypadkiem przoduję w tej firmie....coś takiego!:o

HE1000 rozrywały się na mojej głowie, biedni, niedoświadczeni, wnerwiający  Chińczycy...

Gdzie ta wasza niezwykła dokładność i kunszt najstarszej cywilizacji na ziemi?:P

 

Te HE1000 oprócz tego ,że się rozlatywały to grały dobrze czy żle ? :-)

Z ciekawości pytam bo znajomy się "przymierza" ,mówił,że raz słuchał i go zauroczyły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu paru wcześniejszych stron i zawartej w niej krytyce senków stwierdziłem, że niektórym to się już w doopach poprzewracało od tego dobrobytu słuchawkowego :P

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pod względem możliwości muzycznych to dla mnie najlepsze słuchawki co do tej pory słuchałem, są rewelacyjne te HE1000:)

Technicznie też bardzo dobre, choć tu już mógłbym trochę kręcić nosem, jak zwykle jakieś wady się znajdą.

Dla mnie ciut za daleko wokal i bas wolę bardziej twardy, zejście za to bardzo dobre.

Przestrzennie, swobodnie, referencyjnie, melodyjnie, ogólne zmiękczenie przekazu...i można tak bez końca chwalić.

Słuchane na Little Dot VI + z jasnymi lampami Psvane po balansie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kartonik napisał:

Po przeczytaniu paru wcześniejszych stron i zawartej w niej krytyce senków stwierdziłem, że niektórym to się już w doopach poprzewracało od tego dobrobytu słuchawkowego :P

 

No niewiem czy tak sie poprzewracało skoro w mojej recenzji z przed 8 lat HD580 nie były lepsze od akg za 300zł 

 

 

 

Tak że tego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zasłużony urlop i można słuchać do woli...:P

Ach te HD800s i odgłos saksofonu, chrapliwie drażniący ale i relaksujący...tak to ma właśnie brzmieć...

Kto by się spodziewał że tak poprawią te HD800.

Z chudej modelki o rozmiarze biustu 1, zrobić wspaniale zaokrągloną ale i wysportowaną babkę z biustem 4....he,he.

Nawet planary im nie straszne...:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Soundman1200 napisał:

Wreszcie zasłużony urlop i można słuchać do woli...:P

Ach te HD800s i odgłos saksofonu, chrapliwie drażniący ale i relaksujący...tak to ma właśnie brzmieć...

Kto by się spodziewał że tak poprawią te HD800.

Z chudej modelki o rozmiarze biustu 1, zrobić wspaniale zaokrągloną ale i wysportowaną babkę z biustem 4....he,he.

Nawet planary im nie straszne...:D

 

pobrane.jpg

 

;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Z chudej modelki o rozmiarze biustu 1, zrobić wspaniale zaokrągloną ale i wysportowaną babkę z biustem 4....he,he.

Nawet planary im nie straszne...:D

 

Ale...aż tak? :o 

 

Przyznam, że odkąd po hd800 zaczęła się u mnie era planarna to temat 800s trochę zszedł na plan dalszy, na sprawdzenie kiedyś tam...przy okazji. Ale czytam te Twoje wpisy i zaczynam się cholera zastanawiać.

Być może dzisiaj lub jutro będę miał przez kilka godzin okazję przetestować 660s vs 800s, to nie będzie niestety w warunkach domowych lecz w sklepowych i jedynie na X7.

Edytowane przez octavarium
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to super, opisz jak grają HD660s, bo pewnie wielu ludzi z forum to ciekawi...

Jak słuchałeś HD800 i zapamiętałeś je jako chude, jasne, mało basowe, z sybilującą górą i pikiem na górze, to z HD800s będziesz mile rozczarowany.

Choć utrata scenowości starych HD800 może trochę boleć jak ktoś to głównie preferuje.

Ale wokaliza w HD800s o niebo lepsza,emocjonalnie ciekawsza od tej z HD800, są wreszcie emocje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ooo to super, opisz jak grają HD660s, bo pewnie wielu ludzi z forum to ciekawi...

Jak słuchałeś HD800 i zapamiętałeś je jako chude, jasne, mało basowe, z sybilującą górą i pikiem na górze, to z HD800s będziesz mile rozczarowany.

Choć utrata scenowości starych HD800 może trochę boleć jak ktoś to głównie preferuje.

Ale wokaliza w HD800s o niebo lepsza,emocjonalnie ciekawsza od tej z HD800, są wreszcie emocje.

 

 

HD800 miałem raptem 2tyg i nie pozbywałem się ich tak szybko ponieważ zagrały chudo, sybilująco, nie stwierdziłem też ubytków na basie, jak pamiętam to było po prostu nie moje granie, oddalone ze zbyt dużą ilością detali wyciągniętych z tła, nie polubiliśmy się i tyle, podobnie dużo wcześniej miałem z hd600, szacun za pewne aspekty ale nie moja bajka.

Trochę się boję:unsure: sprawdzać te nowe sennheiserowe s-ki, jeszcze rany w portfelu nie zabliźnione po zakupie AR, a tu taki sparing się szykuje, na dodatek obaj zawodnicy na rynku wtórnym jeszcze długo nie zagrają, a niech mi który podejdzie...ten z 8-ką na początku na przykład, czasem lepiej żyć w błogim stanie niewiedzy;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Palpatine napisał:

- czekamy na pierwsze wrażenia szczególnie, że dobrze znasz HD600

 

Nie miałem zbyt długo i to było jakiś już czas temu, wiarygodne porównanie może być do hd650, lcd2, lcd3, ar-h1, może jeszcze pm3, aqnh ale też już trochę czasu minęło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, octavarium napisał:

 

Nie miałem zbyt długo i to było jakiś już czas temu, wiarygodne porównanie może być do hd650, lcd2, lcd3, ar-h1, może jeszcze pm3, aqnh ale też już trochę czasu minęło.

To wystarczająca paleta słuchawek aby mieć rozeznanie jak grają 660S po Twoich opisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, octavarium napisał:

 

Nie miałem zbyt długo i to było jakiś już czas temu, wiarygodne porównanie może być do hd650, lcd2, lcd3, ar-h1, może jeszcze pm3, aqnh ale też już trochę czasu minęło.

Na pewno będą mieli tam też stare, poczciwe HD600 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności