Skocz do zawartości

Słuchawki monster beats pro


Joker9903

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem słuchawki monster beats pro na amerykańskiej stronie LINK;http://www.egamechina.com/beats-by-dr-dre-monster-pro-high-performance-on-ear-headphones-white.html za śmieszne pieniądze i pytanie są to orginalne ? prosze o dop

na jakim ty świecie żyjesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świecie w którym za szczyt szpanu i hajlajfu uchodzą Monster Beats (białe), natomiast kompletnie nie rozumiani są ludzie używający AKG K550, BD DT770, 990 i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że komuś podobają sie Beatsy to od razu musi być szpanerem i siusiumajtkiem z bagatym tatuśkiem? Nie rozumiem tego hejtu. Mamy demokracje i każdy ma prawo założyć na uszy to co mu się podoba czy to będą AKG, Monstery czy nawet brudne majty.

de gustibus non est disputandum do cholery.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans lans.



Note: Pls kindly note that this Monster Beats Earphones are not original, they are from our Factory (with Dr.Dre Logo), So we can supply them at low price with high quality!
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy można brać tylko dla szpanu. Miałem je na uszach i beats studio brzmią o klasę niżej niż CAL! dźwiek jest taki z dystansem, sztucznie podbityy. Jak dla mnie to bez różnicy czy to jest oryginalny produkt czy podróbka, zagrają na podobnie niskim poziomie. Z tym plusem, że podróbka jest tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Opowiem wam krótką historię, obrazującą jakość bitsów. Ja jestem hubert, filip to mój kolega z klasy, kompletnie nie ogarnia tematyki audio, słucha z telefonu na słuchawkach stockowych, a w samochodzie ma jeden głośnik podłączony i słucha w mono. Czasami dam mu posłuchać jakieś słuchawki, które testuje czy sam posiadam. Jak zwykle mówi : aaa tam nie widzę różnicy, fajnie gra, ale nie widzę sensu wydawania takiej kasy jak różnicy nie słychać. Kiedyś miałem do wywalenia doki, jakies soundmagicki i mu dałem. Nawet zadowolony był, w końcu usłyszał różnicę( a one kosztowały koło 60zł).

Kilka dni temu gadamy spokojnie i :
Filip: ej, kurcze hubert! Wczoraj na treningu ( gra w noge, ma kontrakt) przyszedł typ w bitsach studio i się jara dźwiękiem. Mówie, a co mi tam- u huberta nie słysze różnicy, ale przy słuchawkach za ponad 1200zł musze ją usłyszeć!!!
Hubert: No i co, podobało się?
Filip: kurcze, to grało jak ****o, podłączyłem do swojego telefonu(sgs2) i moje soundmagicki grały lepiej!
Hubert: No, może podróby?
Filip: Nie, oto chodzi że nie. Typ gra w pierwszym składzie i jest w **** dziany, wierze mu że ma oryginały.
Hubert: No, pamiętasz jak mówiłem CI że bitsy to kupa?
Filip: Masz racje, to grało gorzej niż moje nagłośnienie w samochodzie. Basu było za dużo jakiś taki rozlany , zalewało całe pasmo, nie dało się tego słuchać....

No i na tym się skończyła historia. Podepnijcie to i każdy kto planuje kupić bitsy niech ją przeczyta.
Pozdro :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację :lol:. W jednym ze sklepów podobnych do "nie dla idiotów", tylko w kolorze żółtym leżały na wystawie Beatsy solo chyba. Kumpel z którym tam byłem: "łooo beatsy", przystąpiliśmy do odsłuchów. Stwierdził iż mają "fajny basik" i są "******ście wygodne". Kolega nie interesuje się sprzętem, on raczej w przeciwieństwie do mnie zna popularnych aktualnie wykonawców, artystów itd, więc nie można się dziwić, że kojarzył słuchawony Monstera. Ciekawy konfrontacji wyciągnąłem moje małe, splątane doki panasa z kieszeni kurtki i dałem mu do sprawdzenia. Reakcji możecie się domyśleć :P. "Gdzie je kupiłeś? Za ile?" Kiedy usłyszał odpowiedź, bezzwłocznie pojechaliśmy do Cerffa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam krótką historię, obrazującą jakość bitsów. Ja jestem hubert, filip to mój kolega z klasy, kompletnie nie ogarnia tematyki audio, słucha z telefonu na słuchawkach stockowych, a w samochodzie ma jeden głośnik podłączony i słucha w mono. Czasami dam mu posłuchać jakieś słuchawki, które testuje czy sam posiadam. Jak zwykle mówi : aaa tam nie widzę różnicy, fajnie gra, ale nie widzę sensu wydawania takiej kasy jak różnicy nie słychać. Kiedyś miałem do wywalenia doki, jakies soundmagicki i mu dałem. Nawet zadowolony był, w końcu usłyszał różnicę( a one kosztowały koło 60zł).

 

Kilka dni temu gadamy spokojnie i :

Filip: ej, kurcze hubert! Wczoraj na treningu ( gra w noge, ma kontrakt) przyszedł typ w bitsach studio i się jara dźwiękiem. Mówie, a co mi tam- u huberta nie słysze różnicy, ale przy słuchawkach za ponad 1200zł musze ją usłyszeć!!!

Hubert: No i co, podobało się?

Filip: kurcze, to grało jak ****o, podłączyłem do swojego telefonu(sgs2) i moje soundmagicki grały lepiej!

Hubert: No, może podróby?

Filip: Nie, oto chodzi że nie. Typ gra w pierwszym składzie i jest w **** dziany, wierze mu że ma oryginały.

Hubert: No, pamiętasz jak mówiłem CI że bitsy to kupa?

Filip: Masz racje, to grało gorzej niż moje nagłośnienie w samochodzie. Basu było za dużo jakiś taki rozlany , zalewało całe pasmo, nie dało się tego słuchać....

 

No i na tym się skończyła historia. Podepnijcie to i każdy kto planuje kupić bitsy niech ją przeczyta.

Pozdro :D

Ja nawet na drzwiach w kościele wywiesze :)

ja tez byłem bliski kupna orginałow oczywiście stanęło na podróbkach

dopiero jak przybyłęm na forum dowiedziałem się całej prawdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem - kupujesz podróby, do tego jakieś przyzwoicie grające używki np. Philipsa (dość nisko chodzą), przerzucasz przetworniki i jazda na miasto :)

Choć lepiej unikać tanich podrób, bo strasznie kiepskie plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności