Skocz do zawartości

AirPods Pro 2 - wypadające dokanałówki


Snoopp

Rekomendowane odpowiedzi

hej 😃

 

czy ktoś poradził sobie z wypadającymi z ucha AirPods 2 Pro ?
Wszystkie wielkości oryginalnych nakładek przetestowałem i nadal wypadają..

1) Widziałem że są np. piankowe nakładki typu "Eartune Fidelity UF-A" i podobno lepiej trzymają ale ta pianka absorbuje bród 😕


2) Uchwyt/zaczep na ucho odpada chciałbym móc schować słuchawki do etui ładującego bez zabawy w odczepianie

 

Jeśli nie znajdę na to rozwiązania to mogę je jeszcze zwrócić do sklepu i poszukać innych, bardziej dopasowanych słuchawek z ANC
więc pls dajcie znać 😉
 

Edytowane przez Snoopp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Snoopp napisał(a):

hej 😃

 

czy ktoś poradził sobie z wypadającymi z ucha AirPods 2 Pro ?
Wszystkie wielkości oryginalnych nakładek przetestowałem i nadal wypadają..

1) Widziałem że są np. piankowe nakładki typu "Eartune Fidelity UF-A" i podobno lepiej trzymają ale ta pianka absorbuje bród 😕


2) Uchwyt/zaczep na ucho odpada chciałbym móc schować słuchawki do etui ładującego bez zabawy w odczepianie

 

Jeśli nie znajdę na to rozwiązania to mogę je jeszcze zwrócić do sklepu i poszukać innych, bardziej dopasowanych słuchawek z ANC
więc pls dajcie znać 😉
 

 

 

Mnie też zawsze wypadały fabryczne, więc już od czasu Airpodsów Pro jedynek kupuję nakładki hybrydowe.

Wyszukaj sobie na Allegro "Nakładki Hybrydowe Symbio A" tylko bierz w rozmiarze L. Linka nie podaję, bo to by ktoś mógł podciągnąć pod reklamę.

Albo zagadaj od razu do BigMarasa na forum :) jak patrzę po nicku sprzedającego na Allegro.

 

To są hybrydy, gumki na wierzchu, gąbki od środka. U mnie robią robotę.

 

EDIT

 

O takie

 

s1.jpg

 

s2.jpg

 

Przy okazji polecam etui ochronne Ringke, widoczne na drugim zdjęciu, genialna jakość. Tak dopasowane że nic nie trzeba kleić taśmą dwustronną jak w niektórych chińskich wynalazkach.

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

Możesz spróbować tipsów AZLA SednaEarfit, choć to dość droga (>150 zł) i nie każdemu odpowiadająca opcja.

 

https://www.amazon.pl/AZLA-SednaEarfit-Krysztal-AirPods-zestaw/dp/B0928M2Q75?th=1

 

Ciekawe czy też się tak szybko "psują" jak Xelastec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności