Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w ruskim internecie i ani śladu.

Tymczasem zbudowałem januszową konstrukcję nastawioną na przetrwanie póki czegoś nie wymyśle :D

15282063_1275616599161953_1120791470_n.j

 

 

Jeszcze trochę i będziesz smoka uczył jak ma jacki wymieniać ahaha :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukałem w ruskim internecie i ani śladu.

Tymczasem zbudowałem januszową konstrukcję nastawioną na przetrwanie póki czegoś nie wymyśle :D

15282063_1275616599161953_1120791470_n.j

 

Jeszcze trochę i będziesz smoka uczył jak ma jacki wymieniać ahaha :D
Jeśli coś jest głupie, ale działa to znaczy, że nie jest głupie :D Edytowane przez Ybybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ujmę to tak. Miałem Zirkony i mam Axgio i odbiór muzyki o dziwo mam lepszy na Axgio (w Zirkonach dość często góra mnie kłuła czego nie odczuwam w Axgio).

 

Wysłane z Mlais MX Base

Który dokładnie model masz na myśli?

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje bezprzewodowych docków, które grają w podobie Rock Zircon?

Chodziło mi o te słuchawki linkowane niedługo przed Twoim postem z pytaniem. O ile pamiętam nazwę to Axgio Sprint lub Spiryt.

 

Wysłane z Mlais MX Base

 

Tylko nie mogę ich nigdzie znaleźć :c Są na amazonie, ale nie wysyłają do PL. Są gdzieś może dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy tych Axgio ktoś nie szukał ale tu coś jest dostępne http://www.ebay.com/itm/252635332429

to jest zupełnie inny model

Może lepszy? :D
Moze. Ale ktos musialby zaryzykowac te 10$ i sprobowac. Bo model sprint jest juz wyprobowany, dlatego szukamy tego wlasnie modelu. I nie, nie wysylaja do PL. Nawet jesli ida spod Poznania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Axgio Sprint polecam tylko tym którym bardzo częste przerwy w transmisji nie przeszkadzają tak jak mnie...

 

jak częste? dwa razy wciągu jednego utworu, który np. trwa 4 minuty?

Nie ma zasady. Kiedyś rzadziej teraz chyba częściej. Wczoraj kilkukrotnie w każdym utworze przy odsłuchu najnowszego Opeth. I jakby te przerwy dłuższe się zrobiły :(

 

EDIT : Kombinowałem trochę z ich ustawieniem w stosunku do źródła, ale bez powodzenia ...

Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje QCY QY7 na jednym fonie dzialaly tragicznie a na drugim bez problemu wiec to niekoniecznie wina sluchawek...

Być może. Ja używam z SGS3.

 

U mnie z SGS3 LTE to samo (stockowy rom z rootem), za to z BB Z10 bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moje QCY QY7 na jednym fonie dzialaly tragicznie a na drugim bez problemu wiec to niekoniecznie wina sluchawek...

 

Być może. Ja używam z SGS3.

U mnie z SGS3 LTE to samo (stockowy rom z rootem), za to z BB Z10 bez problemów.

Próbowałem z szajsungiem córki (nie wiem jaki ma model) i jest to samo niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje QY7 odeszly do Krainy Wiecznych Dzwiekow z rok temu :) nie pamietam dokladnie jak graly ale pamietam, ze ogolne wrazenie bylo bardzo pozytywne.

Niestety przy bieganiu polegly w starciu z falami potów :). Kiepsko dzialay z Ulefone Be Pro ale z Coolpad F1 nie bylo problemu. Kwestia chipu BT w fonie.

 

Do sportu to polecalbym raczej ten model QY19, teraz w promo w GB

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_368033.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz będę czaił na może nie najtańsze, ale strasznie ładne Bosshifi B8 :) Zamówię jeszcze przed świętami, a potem pogrzeję i puszczę do Mistrza Perula na tuning :) Czuję, że będzie moc i totalny overkill za tą kasę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności