Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Remaxy 800 MD zaczęły się sprawdzać dopiero z piankami (z zestawu na razie). Mają dość szeroką tulejkę i trochę wypadają z lewego ucha. Zacząłem nosić OTE z prowadnicami.

Będą pasować do tej muzyki?Potrafia nisko zejść z basem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

śledzę sobie od kilku dni ten wątek i coś tam w głowie zostało (niezły mętlik)

Pytanie i prośbę mam więc do Was bo widzę, że obeznani jesteście w temacie o wskazanie słuchawek które "najlepiej" będą odpowiadały moim gustom muzycznym,zmieszczą się w planowanym budżecie i logicznie zagrają ze źródłem dźwięku jakim będzie smartfon Galaxy Grand neo plus zamiennie z Galaxy S5.

 

Gusta muzyczne

95 % metal, na ostro growle, charczki, szybkie granie

pozostałe 5 % to z sentymentu polski rock i trochę lekko podanego elektronicznego jazzu dla Kowalskiego typu four80east i jakiś chillout.

 

Budżet

myślałem o czymś do 25 dolarów, jeśli jednak jakość pójdzie zauważalnie w górę po doinwestowaniu np 10 czy 15 dolców to przełknę większy wydatek.

Pytanie czy przy tym źródle dźwięku będzie zauważalny skok jakościowy bo doinwestowaniu tych kilkunastu dolców w słuchawki?

 

Z racji tego, że będzie to grało ze smartfonem wskazana opcja z mirofonem.

 

Mój typ to sugerowany przez Inszego jakiś czas temu ZhiYin Z2000 z podmianą kabla.

Dobrze kombinuje?

Edytowane przez deltakilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@brunnerius opisz mi proszę średnicę, i jej stosunek do basu wysokich :)

to bym musiał z Pamięci, bo na razie senfery są u Lorda, ale z pamięci to nic na nic nie włazi.

 

 

To fajnie, lord miał też moje Asury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie nie ma prawa bytu, bo samo sq nic nie daje przyjemności ze słuchania.

No i nie ma tych obiektywnie ,,najlepszych"

Ale pod względem opłacalności i sq da się, potem dopisać krótka charakterystykę i każdy by wybrał coś dla siebie.

Wiem, że nie ma czegoś ogólnie najlepszego.

Edytowane przez Marek1415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ci mogę zrobić zestawienie słuchawek z dobrą średnicą jak chcesz hehe :D

Jestem na tak, jeszcze jakby były jeszcze lekko jasne to byłbym bardzo szczęśliwy (chociaż tego nie będzie można powiedzieć o moich oszczędnościach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę ciepłe granie i ciemne, aczkolwiek z jasnych zainteresuj się tymi pchełkami https://pl.aliexpress.com/item/TY-Hi-Z-Earbud-HP150-150ohm-HP320-320ohm-HP400-400ohm-HP400s-400ohm-HiFi-Earbuds/32727454828.html?spm=2114.010208.3.29.8XEd5c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=9f99d0cf-ba4d-4d17-8012-92eeedf4c304 a z doków to audeo, fad haven II. Fady przyjemniejsze od audeo oraz ze świetnym basem jak na armaturę. Ten bas bardziej mi przypominał dynamik właśnie.


Te pchełki były dla mnie właśnie za jasne, ale średnicę miały fajną. Zrównoważona sygnatura. Więc powinny ci pasować.


Chodziło mi o te najtańsze - TY Hi-Z HP150

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności