Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie prawe, prawy kanał mam mniejszy :wacko:

Machniom : Dam Ci prawe za prawe, będziesz miał po równo, albo Ty mi dajesz lewe, wtedy też po równo, tylko Twoje oba będą wtedy mniejsze.

Czy jakoś tak ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w prawym przy zakładaniu mam mocny "driver flex", a w lewym prawie wcale. A co do wygody KZ ZST to polecam pokombinować z tipsami, te stockowe to dla mnie tragedia, też ucho bolało po chwili słuchania. Zmieniłem na inne i problem minął. Teraz są całkiem wygodne.

 

A tak na marginesie to moje Vivo ostatnio dokonały żywota, choć prawie ich nie używałem. Wypadły mi, szarpnąłem za kabel, słuchawki uderzyły o podłogę i już jedna nie gra :( A ostatnio stwierdziłem, że z chińczyków, które ostatnio kupiłem to Vivo były takie najbardziej "poprawne", niczym nie zachwycały, ale też nie można było im za wiele złego wytknąć.

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to, że idzie z Chin, nie znaczy, że tracking też jest na Chiny. Mi np. idą teraz dwie przesyłki z Aliexpress - jedna ma tracking przez Estonię, druga przez Izrael, a praktycznie obie z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paczki z CN idą do Polski bezpośrednio a nie przez Estonię, Holandię czy Bóg wie co :-)

 

Wysłano z Kukuruźnika

To jeszcze mało widziałeś :)

 

Z CN na końcu :P

O to mi chodziło.

Miałem paczki z EE, NL, RO, SE, ale miałem też egzotykę jak Malezja. Dziwnym trafem wszystko co szło z CN na końcu leciało bezpośrednio do Polski.

 

 

Pytanie: jak długo wygrzewaliście Vivo XE800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj doszły black frajdejowe Remaxy RM 800MD. Wykonanie słuchawek normalnie 11/10 :blink: Moje nietypowe uszy gdzie zawsze jedna strona mi wypadała w dokanałówkach, a tu nic takiego nie ma. Kabel za splitterem w eleganckim oplocie, kątowy jack (ktoś pomyślał) o mocarnej konstrukcji, pilot lekki nie przeszkadza, nie ciągnie, wyraźnie klika. Ładne smaczki typu wstawki z nazwą modelu MD800 czy napisem enjoy anytime anywhere. Mógłbym porównywać z moimi BT 770 Pro za NIECO więcej kasy, jeśli chodzi o jakość wykonania. Zestaw za 40,8 USD, a w tym 4 komplety gumek, 3 komplety pianek, pokrowiec z karabińczykiem na suwak i kieszonką w środku, pilot który działa z niedomyślnymi programami na Androidzie. Kupiłem jako słuchawki mobilne bez konkretnego źródła, wpinane do różnych źródeł laptop, stacjonarny, Xiaomi grają bardzo różnie, więc kwestia ustawień i źródła, planuje jakiś wzmak mobilny w przyszłości. Ale już widzę, że poprzednie armatury jakie miałem Apple ADDIEM, za które dałem więcej kasy, grają dużo gorzej i jakością wykonania są badziewiem w porównaniu z Remaxami. Brzmienie typowe dla armatury, czyli super dokładna góra, nic się nie zalewa, nie ma też efektu bólu w uszach przy wysokich tonach, a to zwłaszcza pożądane przy muzyce instrumentalnej bluesowej, środek jak to w armaturze na miejscu i nie wychyla się, a bassik polepsza hybrydowa konstrukcja, jest wyraźnie lepszy względem tylko armaturowej konstrukcji, ale nie nachalny, a takiego nie lubię. Scena przyzwoita, cudów bym tu nie oczekiwał, jest wystarczająco i ukierunkować brzmienie np. instrumentów można bez najmniejszego problemu, nie ma efektu grania w głowie to najważniejsze. Narazie testuje tylko na gumkach, pianki na dniach.

Witam .Potrzebuję dobrych doków do Iphona 6s z dobrym niskoschodzacym basem.I tak jak czytam o Remaxach RM 800MD to widzę ze CHYBA byłyby odpowiednie??

Ale

1 Muzyka to przede wszystkim drum n bass,jungle,dub

2 Słuchawki muszą dobrze siedzieć w uszach podczas ruchu,obracaniu głowy itp

3 Muszą posiadac pilota z mic,najlepiej z regulacją głośnosci

Oprócz tych Remaxów mam jeszcze pare innych typów

-Remax S1

-Remax S1 Pro,apropo które mają lepszy bass do tej muzyki???

-Remax RM 610D,ponoć świetne uniwersalne doki,ale nie wiem jak z niskim basem

inni producenci

-AKG K328

-Brainwavz XFit XF-200

Przyznam szczerze ze jestem zaaferowany tymi Remaxami.Firma próbuje zawojować świat oferujac jak najlepsze doznania za w sumie niewielkie pieniądze.

Pozdrawiam i czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Remaxy 800 MD zaczęły się sprawdzać dopiero z piankami (z zestawu na razie). Mają dość szeroką tulejkę i trochę wypadają z lewego ucha. Zacząłem nosić OTE z prowadnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności