Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawiałem Vivo i etui do ibasso 11.11 i po trackingu widzę, że już poszły na WER Warszawa, a nierejestrowane pierdółki dla małego też z 11.11 już mają awizo, więc te 2-3 tygodnie to rozsądny czas. Rekord zwykłych przesyłek to nierejestrowane pady do HD380 z ebay z HK co doszły mi kiedyś w tydzień.

 

Dobija mnie tylko sprawa tych Senferów DT2+, bo czuję się poniekąd wydymany. Czasami zdarza się anulować zamówienie z jakichś bliżej nieokreślonych przyczyn to jedno i można to zrozumieć, ale skoro chińczyk dostał informację o wycofaniu produktu przez producenta, to po jakiego grzyba zrobił zlecenie wysyłki, a dopiero kilka dni po wprowadzeniu numeru przesyłki zapytał, czy wezmę coś innego, bo tamtego z przyczyn logistyczno-technologicznych nie dostanę. Trochę wkurza, że często robią to na pałę, żeby tylko potwierdzić w regulaminowym czasie, żeby zamówienie nie uciekło, ale to mógł równie dobrze anulować zamówienie, a jak już zrobił to nawet wysłać ten produkt z problematycznym QC. Zgodnie z zasadami AE żeby odzyskać kasę musiałem założyć spór, a spór mogę założyć dopiero conajmniej 10 dni po rzekomym nadaniu. Potem jeszcze dochodzi kilka dni na to, żeby kasa została cofnięta, a że akurat za to płaciłem kartą, to nie wiem, czy jeszcze w listopadzie zobaczę swoje pieniążki z powrotem. I jak tu potem wystawić człowiekowi pozytywny feedback... Nie jestem specjalnie złośliwy, ale przy takim załatwieniu sprawy, że nie mam towaru, żadnej rekompensaty, nie wysłał mi nawet chińskich comply za 2$ co zamówiłem ze słuchawkami, żadnego przepraszam, a kasa jest zablokowana na ponad 2 tygodnie, to kusi mnie żeby mu ładnie podsumować zamówienie. Easy Earphones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem. Słuchawki działają, mikrofonu nie miałem okazji przetestować, bo tylko parowałem z telefonem na próbę (znalezione bez problemu), a SQ takie sobie, ale słucham na codzień na Etach i Audeo, więc jestem marudny. W każdym razie jak dla mnie grają tak jak kosztują, ale mobilnie może i dobre za tą cenę. Początkowo miałem też problemy, żeby prawidłowo założyć, bo te odcinki pamięciowe i wyprofilowanie słuchawek są dosyć dziwne. W końcu jakoś dopasowałem, ale mikrofon jest tak dziwnie osadzony, że sam jestem ciekawy jak ściąga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zst

grają wybitnie za tą cenę i to chyba we właśnie tej cenie należy je oceniać. Można je było kupić nawet za 44zł za tą kasę nie można chyba kupić nic lepszego.

 

update co do hp150

Przy cicho nagranej muzyce brakuje paska volume w słabych prądowo urządzeniach. W normalnie nagranych jest ,,na styk"

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pozbyć vivo xe800 ale z iPodem video i fiio e11 tworzą fajny zestaw mobilny do domu.

 

Za to remaxy z niczym się nie zgrywają albo to nie moje granie. Dam im jeszcze szansę z smsl m2 i poczekam na audiomagic player.

Edytowane przez Karbon315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy tak dobrze...., ale

grają wybitnie za tą cenę i to chyba we właśnie tej cenie należy je oceniać. Można je było kupić nawet za 44zł za tą kasę nie można chyba kupić nic lepszego.

 

update co do hp150

Przy cicho nagranej muzyce brakuje paska volume w słabych prądowo urządzeniach. W normalnie nagranych jest ,,na styk"

IMO właśnie te axgio bezprzewodowe grają lepiej niż KZ ZTS, a cena podobna. Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z "dobrym basem" ktoś może ostatnio testował? Najlepiej bezprzewodowe. Głównie na siłkę/bieżnię.

 

Mam QCY QY19 ale ciut niewygodne jak dla mnie są i chętnie bym coś innego przetestował. Mogę zamówić kilka modeli bo w razie czego mam komu oddać.

 

Myślałem nad KZ ZST ale nie są bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google mówi, że na amazonie są te Axigo.

https://www.amazon.com/Sprint-Bluetooth-Adjustable-Isolating-Sweatproof/dp/B0123KN5TC

 

 

EDIT: Dopiero zauważyłem, że nie wysyłają do Polski.

Edytowane przez TempleInDreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności