Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wlozcie kabel do ZST tzn mozna nie zauwazyc L i R na wtyczkach, poza tym wtyczki trzeba dobrze wcisnac do sluchawek tak zeby weszly do srodka i wtedy trzymaja mocno, potem znalezc dobry seal i wygrzac dobrze no i odwdziecza sie dobrym dzwiekiem :) co do jakosci wykonania to ja nie mam zastrzezen, nic nie rozłazi sie, nie widac kleju, spadly mi raz na klatce przez cale pietro i wyszly bez szwanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no u mnie albo mi się cis podoba od razu, albo wcale. Jeśli może być jeszcze lepiej, to ok ;-). Wczoraj w nocy doszedłem do wniosku, że z ihifi770 grają lepiej niż Filaudio4 i znacznie lepiej niż UE.triple.fi, ale uznałem, że to zmęczenie. Dzisiaj odpalam i mam to samo.

 

U mnie dojrzewały parę dni, świetne w tej cenie i dużo wyższej. Brakuje mi tylko na kablu ściągacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie KZ ZST najlepiej grają z Sony A15. Sporo basu. Całościowo fajne za taką kasę.

Sound John, to chyba nie są słuchawki dla Ciebie :P

Nie zobaczyłem twojego postu wczoraj :rolleyes:

Myślałem nad srebrzoną miedzią i bawieniem się w eq, żeby ściąć bas ;)

A stockowo to chciałbym zobaczyć jak w grach by sobie radziły np w WoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie KZ ZST najlepiej grają z Sony A15. Sporo basu. Całościowo fajne za taką kasę.

Sound John, to chyba nie są słuchawki dla Ciebie :P

Nie zobaczyłem twojego postu wczoraj :rolleyes:

Myślałem nad srebrzoną miedzią i bawieniem się w eq, żeby ściąć bas ;)

A stockowo to chciałbym zobaczyć jak w grach by sobie radziły np w WoT.

 

 

Srebrzonką i eq może je dopasujesz pod siebie :)

Po jakichś 30h grania chyba trochę góra się zmieniła. Jest słabiej słyszalna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no u mnie albo mi się cis podoba od razu, albo wcale. Jeśli może być jeszcze lepiej, to ok ;-). Wczoraj w nocy doszedłem do wniosku, że z ihifi770 grają lepiej niż Filaudio4 i znacznie lepiej niż UE.triple.fi, ale uznałem, że to zmęczenie. Dzisiaj odpalam i mam to samo.

U mnie dojrzewały parę dni, świetne w tej cenie i dużo wyższej. Brakuje mi tylko na kablu ściągacza.

Ściągacza nie ma, ale kabel trzyma się uszu dzięki tym "dingsom".

 

Ciekawe jak będą brzmiały, jak im podepnę linum bax, choć to bardziej z ciekawości, bo to już przerost formy nad treścią. Tymczasem ciągle słucham i uszom nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie. Zamówiłem te z Twojego linka i te 6PSC/lot Silicone Earbuds In Ear Bud Head Phones Gel Tip Covers Replacement Ear Tips Ultimate Ears

http://s.aliexpress.com/zqu2e67b

(from AliExpress Android)

 

Zobaczmy co będzie. Nie ma wyboru wielkości jak przy piankach (T) mam rozumieć, że sylikony są uniwersalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności