Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, bleck55 napisał(a):

https://a.aliexpress.com/_Eyr08DB

Warte to coś z kuponem 280 wychodzi.
One są otwarte ?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

 

Podobno poprawili strojenie (górę np.) w stosunku do wersji bez Pro :D

Ogólnie przetwornik jest inny, podobno lepszy, ale to ledwo co wyszło więc na opinie trzeba poczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=60150]bleck55[/mention] Nie są otwarte. Wg mojej wiedzy jedyne otwarte planary to Raptgo Hook-X. Inna kwestia to czy otwartość w ogóle ma na coś wpływ, bo np. nowe CCA CXS i HM20 są częściowo otwarte, a podobno wpływ na brzmienie jest nikły.
 
 
Bardziej mi chodzi pod kątem zbierania dźwięków z zewnątrz

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryankgb napisał(a):

 

Podobno poprawili strojenie (górę np.) w stosunku do wersji bez Pro :D

Ogólnie przetwornik jest inny, podobno lepszy, ale to ledwo co wyszło więc na opinie trzeba poczekać ;)

Ogólnie brzmienie ma być bardziej wyrównane z wyrównaną/przycięta górą i wyższą średnicą oraz mniej basu. Pytanie na ile to zasługa nowego przetwornika? Mnie to bardziej wygląda na pomiary zrobione na tipsach piankowych, ewentualnie zmiana filtra na tulejce, a taki marketingowy bełkot o nowym przetworniku po prostu dobrze brzmi. Jeszcze cena -50%, choć wcześniej taki rabat miał być tylko dla tych, którzy kupili PR1 albo PLA13 w oficjalnych sklepie. :lol:

 

Smutne jest tylko to, że ludzie, którzy kupili poprzednie planary dosłownie po miesiącu lub dwóch zostają z "przestarzałym" produktem i nie idzie tego potem sprzedać za rozsądne pieniądze. To jednak nie zmienia faktu, że cena jest atrakcyjna i podobno ma być nowy, lepszy kabel oraz inne tipsy. ^_^

 

@bleck55 W takim razie izolacja powinna być przynajmniej na umiarkowanym poziomie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bleck55 napisał(a):

Martwi mnie ta siatka z boku że to pół otwarte

Pewnie właśnie dzięki temu złagodzono brzmienie, bo to najprostszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, linecur napisał(a):

Panowie, szukam jakies sluchawki dla synów - nie chce iemy - coś w stylu audio-technica mx20 czy raczej aka koss porta - sa jakieś interesujace chi-fi s dobra kostelacja cena/brzmienie... dzieki za tipy

Masz jeszcze Creative Jam jak mają być bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, linecur napisał(a):

BT nie potrzeba... myśle coś okolo 100 zl

https://www.ceneo.pl/86234418

Na aliexpress jeden typ słuchawek jest najczęściej kupowany. To ten co podlinkowałem ale możesz się upewnić.

Turtle Beach

https://www.ceneo.pl/89369613

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, linecur napisał(a):

ok, dziekuje, moźe coś takiego...

Turtle beach sam mam i sobie chwalę bo już firma upadła więc pewnie na wyprzedaży zniżki są.

Posiadam te https://www.ceneo.pl/112679968

Lekkie wygodne, sterowanie dźwięku przy lewym uchu ale to już powyżej 100zł

W granicach jest ta opcja

https://www.ceneo.pl/66661509

Kiedyś dobra marka za czasów kiedy wysyłali ludzi w kosmos i plantronics upadł ale zostały słuchawki. Wiem że zmienili nazwę później ale to nie pomogło zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za 66 pln, to zaskakująco dobre granie. Niby typowe V, ale nic nie drażni, fajny baski, przyzwoita scena i separacja. Kabel z mikrofonem nie nadaj się do słuchania muzyki (nie wiem jak ten bez, ale obawiam się, że lepiej nie będzie). Z Faaealem podpięte do UP5 w ślepym teście spokojnie bym wycenił na jedno zero więcej.

Dawno nie kupowałem nic z tanich chińczyków, więc nie wiem, czy tak poszli naprzód, czy to ja miałem tak niskie oczekiwania :)

Z kuponami wyszło mi niecałe 30 pln na szopi pi, to już w ogóle rozbój.

 

Venus SGOR

 

20221118_160705.jpg

 

20221118_160756.jpg

 

20221118_161007.jpg

 

20221118_161132.jpg

 

 

Edytowane przez Jot R
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jot R napisał(a):

Jak za 66 pln, to zaskakująco dobre granie. Niby typowe V, ale nic nie drażni, fajny baski, przyzwoita scena i separacja. Kabel z mikrofonem nie nadaj się do słuchania muzyki (nie wiem jak ten bez, ale obawiam się, że lepiej nie będzie). Z Faaealem podpięte do UP5 w ślepym teście spokojnie bym wycenił na jedno zero więcej.

Dawno nie kupowałem nic z tanich chińczyków, więc nie wiem, czy tak poszli naprzód, czy to ja miałem tak niskie oczekiwania :)

Z kuponami wyszło mi niecałe 30 pln na szopi pi, to już w ogóle rozbój.

 

Venus SGOR

 

20221118_160705.jpg

 

20221118_160756.jpg

 

20221118_161007.jpg

 

20221118_161132.jpg

 

 

Kusisz jak diabeł w czarny piątek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jot R napisał(a):

Jak za 66 pln, to zaskakująco dobre granie. Niby typowe V, ale nic nie drażni, fajny baski, przyzwoita scena i separacja. Kabel z mikrofonem nie nadaj się do słuchania muzyki (nie wiem jak ten bez, ale obawiam się, że lepiej nie będzie). Z Faaealem podpięte do UP5 w ślepym teście spokojnie bym wycenił na jedno zero więcej.

Dawno nie kupowałem nic z tanich chińczyków, więc nie wiem, czy tak poszli naprzód, czy to ja miałem tak niskie oczekiwania :)

Z kuponami wyszło mi niecałe 30 pln na szopi pi, to już w ogóle rozbój.

 

Venus SGOR

 

 

masz jakies kupony shopee jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 20:59, linecur napisał(a):

BT nie potrzeba... myśle coś okolo 100 zl

Czemu jednak nie dołożyć do KPP i kupić za 150zł w Polsce?
Sprawdzone brzmienie, gwarancja dożywotnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, docentore napisał(a):

Czemu jednak nie dołożyć do KPP i kupić za 150zł w Polsce?
Sprawdzone brzmienie, gwarancja dożywotnia.

 

Mój znajomy z tego skorzystał. "Gwarancja dożywotnia" kosztuje 40 zł plus koszty wysyłki do serwisu, czyli 1/3 ceny słuchawek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kuba_622 napisał(a):

 

Mój znajomy z tego skorzystał. "Gwarancja dożywotnia" kosztuje 40 zł plus koszty wysyłki do serwisu, czyli 1/3 ceny słuchawek :D

W Polsce konsument jest uprawniony do 2 lat rękojmi - za darmo naprawią jeśli wada wynikała z winy producenta.
Jeśli znajomy usiadł na słuchawkach i je połamał, bądź zepsuły mu się po 2 latach - cóż, nikt inny nie wymieni słuchawek za 1/3 ceny na nowe, c'nie?
Najlepiej, żeby od początku były za darmo, bo jak to tak płacić komuś za jego produkt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, docentore napisał(a):

W Polsce konsument jest uprawniony do 2 lat rękojmi - za darmo naprawią jeśli wada wynikała z winy producenta.
Jeśli znajomy usiadł na słuchawkach i je połamał, bądź zepsuły mu się po 2 latach - cóż, nikt inny nie wymieni słuchawek za 1/3 ceny na nowe, c'nie?
Najlepiej, żeby od początku były za darmo, bo jak to tak płacić komuś za jego produkt :P

 

Ale korzystałeś z tej dożywotniej gwarancji, czy sobie teoretyzujesz? Nikt mu nie wymienił na nowe, tylko kabel mu wymienili w starych. 1/3 ceny słuchawek za taką usługę, to uważam zupełnie normalna opłata, żadna łaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności