Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi


Whizzer Official Store dalej brnie. Teraz w opisie  występują z apelem do polskich klientów, reszta klientów jak widać lubi być dymana. 

https://pl.aliexpress.com/item/4000096173740.html?spm=a2g0o.store_pc_allProduct.8148356.23.257e1602nOnRcm&pdp_npi=2%40dis!PLN!113%2C75 zł!106%2C91 zł!!!!!%402101e9d416679124393586095e1267!10000014398521959!sh

 

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Broda napisał(a):


Whizzer Official Store dalej brnie. Teraz w opisie  występują z apelem do polskich klientów, reszta klientów jak widać lubi być dymana. 

https://pl.aliexpress.com/item/4000096173740.html?spm=a2g0o.store_pc_allProduct.8148356.23.257e1602nOnRcm&pdp_npi=2%40dis!PLN!113%2C75 zł!106%2C91 zł!!!!!%402101e9d416679124393586095e1267!10000014398521959!sh

 

 

 

"The following types of customers please DO NOT buy.
1. Polish customers
2. Buy for free TWS."

 

Jaka bezczelna dyskryminacja... to jak naplucie w twarz dosłownie 😮 

Niewiarygodne, że takie stanowisko obrał oficjalnie jakiś producent... jestem w szoku :D 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał(a):

 

 

"The following types of customers please DO NOT buy.
1. Polish customers
2. Buy for free TWS."

 

Jaka bezczelna dyskryminacja... to jak naplucie w twarz dosłownie 😮 

Niewiarygodne, że takie stanowisko obrał oficjalnie jakiś producent... jestem w szoku :D 

 

 

Bezczelność bez dwóch zdań, ale jakie jest tego tło. Nie chce się wierzyć, że tak bez powodu.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Krzychoo Nie wiem czy słuchałeś już Moondrop Chu. Czy jest szansa, że QKZ HBB będą gładsze, bardziej analogowe i z większym dociążeniem całego pasma od nich ? Pytam w zasadzie już po fakcie ich zakupu przy okazji większego zamówienia na Aliexpress ale czasu mi niewiele zostało do przekazania prezentu dlatego ew. domówię coś innego jeżeli źle celuję. 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, x86 napisał(a):

@Mr Krzychoo Nie wiem czy słuchałeś już Moondrop Chu. Czy jest szansa, że QKZ HBB będą gładsze, bardziej analogowe i z większym dociążeniem całego pasma od nich ? Pytam w zasadzie już po fakcie ich zakupu przy okazji większego zamówienia na Aliexpress ale czasu mi niewiele zostało do przekazania prezentu dlatego ew. domówię coś innego jeżeli źle celuję. 

 

Nie posiadam Chu i raczej nie planuję kupować, więc nie pomogę tutaj. QKZ HBB są na pewno bardziej na bas zorientowane od Moondrop.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 23:22, mstefanski1984 napisał(a):

Moje Chu, które dziś przyszły, pograły miło dwie godziny i lewa słuchawka znacznie straciła głośność. To znany problem, czy na mnie trafiło, bo nie wiem, czy kupować jeszcze raz to samo, bo granie mi się podobało czy spróbować czegoś innego (ale czy w podobnych pieniądzach można znaleźć coś lepiej wykonanego/ z lepszą kontrolą jakości?)?

Poczytaj o Salnotes Zero, według graphów mają minimalnie więcej basu(+1-2dB) więc powinny grać podobnie, albo i lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem 🙃

 

Druga para Chu (zamówiona "a nuz mialem strasznego pecha") pograła trochę ponad dwie godziny i problemy zaczęły się z kolei prawa słuchawka ucichła). No, ale co sobie posłuchałem to moje...

 

Dobrze, że to Amazon 🙃

 

 

Edytowane przez mstefanski1984
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mstefanski1984 napisał(a):

Już zamówiłem 🙃

 

Druga para Chu (zamówiona "a nuz mialem strasznego pecha") pograła trochę ponad dwie godziny i problemy zaczęły się z kolei prawa słuchawka ucichła). No, ale co sobie posłuchałem to moje...

 

Dobrze, że to Amazon 🙃

 

 

 

A to jest stała usterka? Bo może problem jest z wilgocią zatykającą filtry. Po odłożeniu słuchawek aż odparują same z siebie, na powiedzmy 2 godziny problem ustępuje, czy dalej jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała. "Poniedziałkowe" słuchawki jak nie działały w poniedziałek tak do dzisiaj nie działają. "Wczorajsze" też nie wykazują mocnego postanowienia poprawy 🙃

 

Przy czym oba egzemplarze to wersja z mikrofonem.

Edytowane przez mstefanski1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MrSheep napisał(a):

nie wyglądają zbyt ergonomicznie

wyglądają całkiem ergonomiczne. To co kanciaste akurat nie gra większej roli. Dobrze że plastik ale kąt tulejki wstępnie mi nie pasuje. Gniazdo kabla też wybrali 😞 Szkoda bo bardzo ładne i wykres dobrze rokuje.

 

A cena 79$ to nie ten dział 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przesyłka z okazji 11.11, czyli Lafitear LF3 Pro i złoty kabelek KZ, żeby mniej więcej do koloru było. Całość za 130 złotych.

 

Kabelek jak to KZ, jakość jak dla obcego, ale w tej cenie nie ma co oczekiwać nie wiadomo czego, a z daleka wygląda fajnie. Tyle że śmierdzi gumą.

 

Natomiast słuchawki są już znaczne ciekawsze, poza śmieciowymi tipsami, które na szybko zmieniłem na SpinFity.

Zaskakująco przestrzenne, z bardzo dobrą holografią, całkiem spójne i czyste w przekazie. Szybkie, ale wystrojone nie po chińsku, bo o ile jest górka na wyższej średnicy, która czasami akcentuje sybilanty, to nie jest krzykliwa, góra ciągnie się dość wysoko i gładko, a bas wydaje się najmocniejszy na samym dole, przechodząc wręcz w lekko szkieletowe granie w okolicy średnicy.

Dość uniwersalne, ale nie do nagrań słabych jakościowo. Całkiem możliwe, że czasami po nie sięgnę, więc jest nieźle.

P_20221116_061649.thumb.jpg.a65062aae6da1fc690060e89100bd62d.jpg

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów, grzecznie podpytam, czy któryś z Panów nabył już może nowe CCA... ??? Dokładnie CCA CXS.. ???

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, janek patufka napisał(a):

Witam Szanownych Kolegów, grzecznie podpytam, czy któryś z Panów nabył już może nowe CCA... ??? Dokładnie CCA CXS.. ??? emoji849.png

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

 

Podobno tyl;ko ładnie wyglądają i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaclav napisał(a):

Gdyby ktoś chciał nabyć Salnotes Zero w fajnym kolorze czerwonym, to Linsoul sprzedaje w cenie 16,99$ z darmową dostawą. Pozostałe kolory wróciły do ceny 19,99$

 

Myślę, że Linsoul na tym forum ma bana za ostatnie akcje :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marco-polo napisał(a):

Podobno tyl;ko ładnie wyglądają i nic więcej.

 

No to zostają przy CRA oraz NRA...

 

🤠🤠🤠

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi wczoraj kabelek QKZ Q1 MAX w wersji MMCX, czyli z wymiennymi końcówkami od strony źródła.

I poza tym, że malowanie na wtykach zrobili krzywo i może jest trochę za krótki jak na mój gust, to zaskakująco dobre wrażenie robi jak na 80 złotych. Fajnie się układa, solidnie zapleciony przewód, dobrze spasowane elementy i śmierdzi tylko trochę.

Na ten moment chyba najkorzystniejszy modułowy kabelek. Nie tak fajny jak choćby Kinera Ace, ale jednak tańszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności