Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

A który z planarow, prosze, jest best of... dla degustacji tego gatunku iems? tj. nie zgwalczy portmonetke i rozrywki bardziej niź wystarczajaco:)
Raptgo HOOK-X, Tangzu Zetian Wu lub Shuoer S12, ale to już temat do droższych. Z tanich to ewentualnie bym polecił Kinera Celest Gumiho.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba będzie obadać TRN Xuanwu bo one najtańsze a jak grają to się zobaczy jak przyjdą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się które są warte polecenia rozdziewiczenia za rozsądną cenę? @SeagaL miałeś to na myśli?

Racja te TRN Xuanwu  nie drogie. Kto pierwszy odważy rzucić kamieniem chociaż które słuchawki są bezgrzeszne w swoim dźwięku. Salnotez 7hz w tej samej cenie a nawet taniej. Ktoś ma pierwsze oznaki śladów opinii. To istnieją słuchawki co nie pustoszeją portfela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marco-polo napisał(a):

Znaczy się które są warte polecenia rozdziewiczenia za rozsądną cenę? @SeagaL miałeś to na myśli?

 

Wymieniłem je w poście wyżej, aczkolwiek nie mam pojęcia co w Twoim mniemaniu oznacza "rozsądną cenę". To określenie zgoła odmienne dla każdego.

 

8 minut temu, marco-polo napisał(a):

Kto pierwszy odważy rzucić kamieniem chociaż które słuchawki są bezgrzeszne w swoim dźwięku

 

Takie nie istnieją.

 

10 minut temu, marco-polo napisał(a):

Salnotez 7hz w tej samej cenie a nawet taniej.

 

Mowa była o planarach.

 

12 minut temu, marco-polo napisał(a):

Ktoś ma pierwsze oznaki śladów opinii

 

Nie wiem. Ja mam tylko pierwsze oznaki śladów opiatów.

 

13 minut temu, marco-polo napisał(a):

To istnieją słuchawki co nie pustoszeją portfela?

 

Istnieją. Zamiast pustoszenia portfela pustoszą neurony i trąbkę Eustachiusza.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 20:03, Jaro54 napisał(a):

Zamówiłem te TRN Xuanwu bo z kuponami i monetami nieco ponad 25$ wyszły. Zobaczymy jaki to Planar

Dzięki za wrzutkę. Też je zamówiłem i rzekłbym, że są podejrzanie tanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 10:25, Birken napisał(a):

No dla mnie tez zdecydowanie. Niby mam wrażenie że basu ciut ubyło ale standardowo jakby subbasu a mida nie i mnie to nie cieszy a to że mulą czasem to się raczej już nie zmieni.

A jak panowie po tym niedługim co prawda czasie oceniacie całościowo Celest Gumiho? Głównie @ryankgb i @docentore do tablicy są proszeni ;)

Miał któryś z was QKZxHBB? Się nadmiaru basu boję. 

Funowe basowe granie, ja używam głównie do tv/filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał(a):

QKZ HBB szeroka, przestrzenna scena.

no ja je początkowo za scenę chwaliłem że co prawda mała ale dobra ale po czasie albo mi się zdaje albo zaczęły grac szerzej przez co wrażenie głębi i środka się zmniejszyło. Już nie jest tak fajnie 😥

Za to bas się trochę uspokoił to na plus. 

Kabel mniej mi się już podoba niż na początku pisałem bo w mobilnym użytku jednak trochę za sztywny i zdaje się że sztywności jeszcze nabiera na mrozie. Trzeba będzie coś zakupić. Macie jakieś propozycje kabli grających jasno i technicznie ale nie droższych niż słuchawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SeagaL napisał(a):

 

Wymieniłem je w poście wyżej, aczkolwiek nie mam pojęcia co w Twoim mniemaniu oznacza "rozsądną cenę". To określenie zgoła odmienne dla każdego.

 

 

Takie nie istnieją.

 

 

Mowa była o planarach.

 

 

Nie wiem. Ja mam tylko pierwsze oznaki śladów opiatów.

 

 

Istnieją. Zamiast pustoszenia portfela pustoszą neurony i trąbkę Eustachiusza.

Kiedy kupują nową parę słuchawek to rozdziewiczam moje uszy na nowe doznania czy słuchawki?>  Z ostatniego zdania tutaj wychodzi że każde nowe słuchawki rozdziewiczają uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał(a):

no ja je początkowo za scenę chwaliłem że co prawda mała ale dobra ale po czasie albo mi się zdaje albo zaczęły grac szerzej przez co wrażenie głębi i środka się zmniejszyło. Już nie jest tak fajnie 😥

Za to bas się trochę uspokoił to na plus. 

Kabel mniej mi się już podoba niż na początku pisałem bo w mobilnym użytku jednak trochę za sztywny i zdaje się że sztywności jeszcze nabiera na mrozie. Trzeba będzie coś zakupić. Macie jakieś propozycje kabli grających jasno i technicznie ale nie droższych niż słuchawki ?

 

Ja mam taki:

https://pl.aliexpress.com/item/1005002283545728.html?gatewayAdapt=glo2pol

Kiedyś z kuponami za około 37 zł go kupiłem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał(a):

Kiedy kupują nową parę słuchawek to rozdziewiczam moje uszy na nowe doznania czy słuchawki?>  Z ostatniego zdania tutaj wychodzi że każde nowe słuchawki rozdziewiczają uszy.

Przy każdych nowych słuchawkach Twoje uszy i mózg musi się przyzwyczajać na nowo do profilu dźwiękowego odbiorników.
TZW. brain burnin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał(a):

Przy każdych nowych słuchawkach Twoje uszy i mózg musi się przyzwyczajać na nowo do profilu dźwiękowego odbiorników.
TZW. brain burnin.

a to neurony dźwiękowe można wypalić na lepsze lub na gorsze. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Birken napisał(a):

a z czterożyłowych?

 

Ten KZ wygląda tak razem z QKZ HBB, pomimo grubości jest naprawdę miękki i wygodny. Jak go wyrwiesz za około 40 zł to nawet nad innymi się nie zastanawiaj.

 

_DSC7846.JPG

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posiadam ak trn bt20. Szukam do nich tanich , dobrych słuchawek z wyjściem 2pin 0,78mm. Słuchawki będą służyć do słuchania podcastów i audiobook. Z góry dzięki za pomoc.

Salnotes Zero - łatwe do napędzenia, strojenie idealne pod wokale, dobry fit i ładny wygląd (sporo kolorów do wyboru).
Brać i się nie zastanawiać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FranticPhil napisał(a):


Salnotes Zero - łatwe do napędzenia, strojenie idealne pod wokale, dobry fit i ładny wygląd (sporo kolorów do wyboru).
Brać i się nie zastanawiać.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ogólnie szukałem czegoś tańszego. Aktualnie posiadam kz edx pro i są wystarczające, natomiast mają końcówki 0,75 i moje bt20 je rozpychają i powodują ich niszczenie. Szukam już jakiejś alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jarekm napisał(a):

Ogólnie szukałem czegoś tańszego. Aktualnie posiadam kz edx pro i są wystarczające, natomiast mają końcówki 0,75 i moje bt20 je rozpychają i powodują ich niszczenie. Szukam już jakiejś alternatywy.

A KZ DQ6? Mi się sprawdzają z modułem BT od TRN.

Aha, dobra, miało być tańsze... To nie.

Edytowane przez Dima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do posiadaczy CCA CRA - czy tylko moja para ma jakby taki szum w lewej słuchawce?(coś jak przerwa między piosenkami puszczana z radia samochodowego na kasety) Jak włączę jakaś piosenkę czy cokolwiek innego, to po wyłączeniu przez dłuższą chwilę to słychać i potem jest ucięcie i nic nie słuchać do póki nie puści się znowu czegoś z nich, sprawdzałem na innym kablu(zamieniłem nawet i strony) i źródle i jest to samo, w moich pozostałych słuchawkach tego nie słychać

W dniu 1.12.2022 o 07:03, JaroTL napisał(a):

Cześć, posiadam ak trn bt20. Szukam do nich tanich , dobrych słuchawek z wyjściem 2pin 0,78mm. Słuchawki będą służyć do słuchania podcastów i audiobook. Z góry dzięki za pomoc.

Może co prawda stare ale do tego co mówisz wydaje mi się że nadające się dobrze KZ ZST? Albo stare KZ ZS3? Ewentualnie KZ EDX ale bez dopisku Pro

W dniu 1.12.2022 o 19:18, Perul napisał(a):

Lafitear LF1

Ale koledze chyba chodzi o to że jego moduł TRN ma B Pin, a nie C Pin jak Lafitear LF1 czy właśnie KZ EDX Pro które posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wiher123 napisał(a):

Mam pytanie co do posiadaczy CCA CRA - czy tylko moja para ma jakby taki szum w lewej słuchawce?(coś jak przerwa między piosenkami puszczana z radia samochodowego na kasety) Jak włączę jakaś piosenkę czy cokolwiek innego, to po wyłączeniu przez dłuższą chwilę to słychać i potem jest ucięcie i nic nie słuchać do póki nie puści się znowu czegoś z nich, sprawdzałem na innym kablu(zamieniłem nawet i strony) i źródle i jest to samo, w moich pozostałych słuchawkach tego nie słychać

Na moich CRA nie ma  żadnych podobnych objawów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności