Skocz do zawartości

Beyerdynamic Custom One. Nowe portable z beyerem.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygoda jest genialna. Szczelnie przylegają ale ucho łapią w środek. Ucisk jest jak dla mnie pewny ale bez dyskomfortu. Izolacja niezła, jak gra to wręcz ekstra. Co ciekawe na moje ucho dziurki za wiele w izolacji nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination.

 

Druga sprawa, ze wysylka sluchawek z amazona amerykanskiego wyniesie ze 100$

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą dobrze a nie cisną. A napędzenie... cóż z Desire S pojechały. Acz z Fiio E9 było lepiej w kwestii kontroli dołu i sceny.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po pierwszych odsluchach. Niezmiernie klimatyczne sluchawki, ciemne z dobra porcja basu. Scena nie jest zbyt duza, lecz pozycjonowanie i separacja robia fenomenalne wrazenie. Niskie tony maja duzy impakt nawet na ustawieniu z najmniejsza ich iloscia. Na ostatnim mozg wyplywa nosem, dostajemy ogrom niskiego, tlustego basu. Nie zauwazylem podbicia wyzszej srednicy, sluchawki nie sa meczace. Wysokim tonom nie poswiecilem zbyt wiele uwagi, poniewaz po prostu sa, nie sycza, nie sa zapiaszczone.

Beyery, jak na te firme przystalo, robia wrazenie jakoscia wykonania, pewnie siedza na glowie, lecz nie odczulem zbyt duzego nacisku. Kabel dosc gruby, imo lepszej jakosci niz w AKG550, nie posiada efektu mikrofonowego oraz jest wymienny. Ogolnie bardzo pozytywne wrazenie, lecz czy bylbym w stanie wydac 700 zl..nie wiem, musialbym mocno sie zastanowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaskacz, to chyba nie bawiłeś się tym kablem. On ma straszny efekty mikrofonowy. ;) Większy ni K550. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupieniu Awei, inne sluchawki nie maja zupelnie tego efektu ;)

Noś je kablem OTE. ;)

 

I tak, Bejery mają zaskakująco duży efekt mikrofonowy jak na duże nauszniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzam się do zmiany wysłużonych CAL!i na coś lepszego. Wstępnie zainteresowałem się tymi Beyerdynamic Custom One. Czy mógłby ktoś porównać je do CALi? Miałem możliwość odsłuchu Audio Technica ESW9 (to miał być mój kolejny krok... ale z dostępnością tychże jest problem), więc porównanie do tego modelu też byłoby dla mnie miarodajne.

CAL!e za swoją cenę są jak dla mnie rewelacyjne, tymbardziej w kombinacji z "iPh4+GoVibe".

Posłuchałem ESW9, i ich swoboda w oddawaniu precyzyjnego i nasyconego dźwięku była niesamowita!

Bezproblemowa możliwość zakupu BCO (+promo do 30tego), oraz słuchawkowe "EQ" dodatkowo mnie przekonują.

 

A może ktoś dysponuje już egzemplarzem we Wrocławiu?

Edytowane przez pewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, miałem okazję ich dzisiaj posłuchać.

 

Mnie się podobają. Fajne słuchawki. IMHO warte swojej ceny, jeśli w tej cenie można by było od razu kupować gotowe kombinacje kolorów etc. Dźwiękowo, dość pozytywnie. Fajny bas, choć jak dla mnie ta regulacja nie jest do końca przemyślana, no ale...

Mnie się podobały na całkowicie otwartych lub prawie całkowicie otwartych bass-portach. Przy zamkniętych dźwięk był zbyt płytki i pozbawiony głębi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały na całkowicie otwartych

Już ciut lubią budyniem na dole polecieć, jeden ząbek mniej. Acz na otwartych potrafią pięknie przejechać się po mózgu basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acz na otwartych potrafią pięknie przejechać się po mózgu basem.

I to mi się właśnie podobało.

 

Dla mnie to takie baby-D2000 choć do samych D2000 brakuje jednej półki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności