Skocz do zawartości

Beyerdynamic Custom One. Nowe portable z beyerem.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, na rynku pojawił wyraźny ruch. Oczywiście, rozpoczęty już jakiś czas temu, na nizszej pólce cenowej. AKG K450 albo Audio Technica ATH-ES7.

 

Jak znajdę chwilę to spiszę modele tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Beyerdynamic mógłby zrobić model jak T50p albo DT1350 tylko mający ludzką ilość basu. Wtedy na 99,9% bym nabył bo DT1350 wykonaniem i designem są genialne, izolacją i wygodą też. Pozostaje "nie mój" dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3, one mają basu, i to niemało, tylko jest taki mięciutki i zwiewny, że w ogóle go nie czuć. Swoją drogą ciekawe, że w Audeo Ci to nie przeszkadza :P

 

D@rk, wiadomo, jeszcze parę lat temu w ogóle sprzęt portable leżał, wszyscy wiedzą ;) Teraz ma się dobrze, ludzie chcą kupować słuchawki na wyjście. Pytanie teraz ile kasy będą chcieli na to przeznaczyć ;) I o to toczy się bój - kto więcej wyciśnie z gromady szaraczków. A zaletą dla mnie powszechniejszej rozrzutności w sprzęcie portable audio będzie mniejszy odsetek krzywych spojrzeń dowiedziawszy się ile pieniędzy wydaję na słuchawki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz ile kasy będą chcieli na to przeznaczyć ;)

Beatsy nawet oryginalne ktoś jednak kupuje.

 

ale wiekszosc czyni to na zasadzie zakupu butow, ciuchow, telefonu czy zegarka - zeby byl szpan, a nie to co soba reprezentuje dany produkt, wiec chyba nie o to nam chodzi w przypadku portable sprzetu, jak ktos chce szpanu bierze ajfona do tego bitsy i jest set.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekamy na naszą sztukę. Jak się zjawi jutro, to lipa. Bo mnie w firmie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie będzie mnie. Możesz przyjść i zapytać kolegę który będzie mnie zastępował w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyer Custom One Pro: Definition Of Cool

http://www.headfonia...nition-of-cool/

 

SOUND & CUSTOMISATION

 

 

<4,5 sporych akapitów o basie>

 

<pół akapitu o innych pasmach>

 

Nie mam nic do dodania.

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam je na głowie. Świeżutkie, jak poranna dostawa bułeczek. :wub: A dźwiękowo uber! Pierwsze wrażenia mega pozytywne. Najzabawniejsze, że wszystkie ustawienia Custom Sound mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie. :)

 

Jak na 16Ohm i 116dB, dość wysoko trzeba je kręcić. Kabel ma dość spory efekt mikrofonowy.

 

Brzmienie, jest wszechstronne. Ale skupia się na płynności muzyki. Nie na przekazie każdego niuansu. Ciepła strona mocy.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubią się z Cowon X7. Jakoś tak anemicznie to grało. Nie miałem frajdy z powrótu do domu. ;) Musiałem mieć bas na full w BCO ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem... słuchałem spod Desire S i spod E17+E9. Słuchałem i kurde gdyby nie stosy sprzętu audio w mieszkaniu to rzekłbym "chcę je". Przejrzyście ale z masą która zależnie od otwarcia ventów stuka albo grzmi. Wykonanie genialne (poziom DT1350 którymi zachwycałem się jak głupi), wygoda jeszcze lepsza.

 

Znośnie nawet z telefonu pobiegły (fakt że niemal na full), spod E17+E9 jest ze 2 schodki wyżej (głównie lepsza kontrola dołu i scena z pokój większa). Co tu dużo gadać... kozackie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam to momentu wygrzania. Na razie pograły jakieś 40 ~ 50 godzin. Ale już teraz fajnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności