Skocz do zawartości

Najlepsze zestawienia/synergie jakie słyszeliście


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odkryłem synergię AK120 i HiFiman HE 400i. Naprawdę świetne połączenie. I nic nie trzeba mieszać w EQ (ustawienie Pro wystarcza). Lepiej to gra niż z Oppo PM3. Wrażenia jak ze stacjonarki.

To daj sobie tak tydzień na ochłonięcie i za tydzień zdaj relacje czy nadal jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś odkryłem synergię AK120 i HiFiman HE 400i. Naprawdę świetne połączenie. I nic nie trzeba mieszać w EQ (ustawienie Pro wystarcza). Lepiej to gra niż z Oppo PM3. Wrażenia jak ze stacjonarki.

 

To daj sobie tak tydzień na ochłonięcie i za tydzień zdaj relacje czy nadal jest dobrze :D
Za tydzień nie będę miał 400i. Może kiedyś później....

 

A zgrywać się oba sprzęty mogą. W końcu 400i producent robił z myślą o napędzaniu także sprzętem portable.

Oczywiście nie nakazuję nikomu nabywać tej pary ;) . Po prosty przekazuję swoje spostrzeżenia. Tylko chyba powinienem podszyć się pod Manuela z MuzoStajni to nikt by nie miał pretensji o tak mocne wyrażenie uczuć. :)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod nano 7g + Audio technica es 55 świetnie brzmią gitary a basy szybkie.

Za to z x1 + es55 to już inna para kaloszy jak wiadomo to ciepły grajek lekko leniwy ale mimo wszystko dobrze mnie się słucha ale już gorzej z gitarą.

na pewno na plus :

-stereo

-Scena

-nie zlewa dźwięków, wszystko podane jak na tacy

minusy:

-chińska myśl czyli łagodzenie nie ma czegoś takiego by zakuło

-troszkę zbyt ciepły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziś odkryłem synergię AK120 i HiFiman HE 400i. Naprawdę świetne połączenie. I nic nie trzeba mieszać w EQ (ustawienie Pro wystarcza). Lepiej to gra niż z Oppo PM3. Wrażenia jak ze stacjonarki.

 

To daj sobie tak tydzień na ochłonięcie i za tydzień zdaj relacje czy nadal jest dobrze :D
Za tydzień nie będę miał 400i. Może kiedyś później....

 

A zgrywać się oba sprzęty mogą. W końcu 400i producent robił z myślą o napędzaniu także sprzętem portable.

Oczywiście nie nakazuję nikomu nabywać tej pary ;) . Po prosty przekazuję swoje spostrzeżenia. Tylko chyba powinienem podszyć się pod Manuela z MuzoStajni to nikt by nie miał pretensji o tak mocne wyrażenie uczuć. :)

Moze i synergia jest ale pelni z tych sluchawek nie wycisnie kalach.

Ani he400i, ani oppo pm3 nie rozwijaja sie w pelni na dapach mimo ze sa w zamysle do portable dostosowane.

Duzo czysciej, swobodniej w scenie, separacji instrumentow i glebsza barwa graja ze stacjonarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja słucham elektroniki, gdzie nie ma własciwie instrumentów, sa wykreowane brzmienia (szczególnie obecnie, kiedy analogi zostały zastapione programami komputerowymi). Tez mam tor stacjonarny i nie zamierzam się go pozbywac , bo usłyszałem synergię DAPa i słuchawek. Niemniej jak tu już w innym miejscu napisał Kommel - daje to wolność - czy to na ogrodzie ,czy balkonie czy kanapie. Możesz zasiąść niekoniecznie z słuchawkami portable. Możesz i z 400i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przez przypadek odkryłem, że Fiio X1 i K551 (po rekablingu) zgrywa się świetnie. Naprawdę przyjemne brzmienie.

To sprawdź z nowszym X3 :)

Dla mnie portable killer w tym budżecie, o ile można olać rozmiar słuchawek do portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przez przypadek odkryłem, że Fiio X1 i K551 (po rekablingu) zgrywa się świetnie. Naprawdę przyjemne brzmienie.

To sprawdź z nowszym X3 :)

Dla mnie portable killer w tym budżecie, o ile można olać rozmiar słuchawek do portable.

 

Jak będe miał okazję, to czemu nie. Narazie X1 i k551 jest dla mnie świetną synergią. Cenowo też wychodzi korzystniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj moim najlepszą kombinacją jest LG V10 z DACiem od ESS Sabre i w połączeniu z Sony MDR-Z7 daje niesamowite wrażenia odsłuchowe... polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności