Skocz do zawartości

Najlepsze zestawienia/synergie jakie słyszeliście


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

imod -sap7 - modyfikowane hd6000 wow, tanio i fajnie...

 

połączenie d600 sr325 i ts671 a ja głupim ze chce sprzedać imoda bo potrzeba kasa ....

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będą dwa albo nawet trzy, które na przestrzeni lat naprawdę się wyróżniały. Nie widzicie jednak różnicy między dwoma, a dwudziestoma? Wtedy one stają się nie najlepsze, ale... po prostu dobre i tyle. Właściwie można nawet powiedzieć, że sprzęty nie grają ze sobą źle, a jako że to klasowy zestaw, dźwięk wychodzi zacny... a chyba nie o to chodziło.

 

wrq ma poniekąd rację. Ten temat rozwinął się odrobinę w stronę autoparodii, gdzie ludzie czasem co chwila wypisują długaśne listy sprzętów, lub co chwila zmieniają zdanie i te same słuchawki lądują co kilka dni w innych konfiguracjach. W zamyśle nie miało być żadnych ograniczeń co do ilości synergii, ale tak jak, ponownie, napisał wrq raczej chodziło o sprzęt wyselekcjonowany, unikalnie ze sobą pasujący, wybrany na podstawie porównań do tego co przechodziło nam przez ręcę w ciągu lat styczności z audio. Na przykład, ja w ciągu tych lat od kiedy siedze w przenośnym audio słyszałem nie więcej niż 5 takich naprawdę unikalnych synergii, i bynajmniej nie chodzi tutaj o to co rozumiemy pod terminem jakość dźwięku. Clip+ i SoundMagic PL10 tworzyły super synergię, ale nie był to zestaw dostarczający wrażeń hi-fi.

 

Z drugiej strony, jeśli użytkownicy wolą temat w obecnej formie, to nie ma sensu też nikomu narzucać własnej wizji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobno sr325 są ostre a basu tak sobie, mam na testach sr325 E.

 

Podłączyłem ten zestaw 1 dzień WoW napiernicza basem góra nie kluje (a wiem jak ten model potrafi zakłóć), kolejne dni bez wow ale to zestawienie wciąga bawi gra jak grado bez wad grado, normalnie gdyby nie ich cena to chyba bym je musiał mieć ale cena deko za duża ...

 

x5 c5 (bost) + sr325 E + pady skóra (wygodnie :) a bas woooo hd6000 wymiękają ...)

 

gallery_39810_516_19040.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sr325 są ostre a basu tak sobie, mam na testach sr325 E.

 

Podłączyłem ten zestaw 1 dzień WoW napiernicza basem góra nie kluje (a wiem jak ten model potrafi zakłóć), kolejne dni bez wow ale to zestawienie wciąga bawi gra jak grado bez wad grado, normalnie gdyby nie ich cena to chyba bym je musiał mieć ale cena deko za duża ...

 

x5 c5 (bost) + sr325 E + pady skóra (wygodnie :) a bas woooo hd6000 wymiękają ...)

 

gallery_39810_516_19040.jpg

 

Pierdzielić cenę ! Bierz je. Ja swoje niby do Komisu miałem dziś wrzucić, ale się ... nie da. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod x5 warto ale grado bawią intymnośćią męczą płaską sceną a za tą kwotę wole coś innego, no i nie mają takiego napowietrzenia luzu jakie lubię.

Czy najlepsze nie, na pewno nie dla mnie (to podium dla mego "króliczka" mety pewnego etapu). Natomiast warto to połączenie sprawdzić !!!

Ja króliczy temat rozumiem jako właśnie NAJ, ten jako coś co koniecznie warto sprawdzić. Bo i warto by były oddzielne.

 

X5 jest bo mnie uroczył swobodą grania no i po ponad 2 latach z imodem znudził mi się lekko więc x5 kupiłem albo wypali albo nie wypali, wypalił i został, a konkurencji jak nie miał tak nie ma nadal ... cenowo jakościowo dźwiękowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"X5 jest bo mnie uroczył swobodą grania no i po ponad 2 latach z imodem znudził mi się lekko więc x5 kupiłem albo wypali albo nie wypali, wypalił i został, a konkurencji jak nie miał tak nie ma nadal ... cenowo jakościowo dźwiękowej."

 

No i funkcjonalnie. Jak ktoś nie ma dużych klocków, X5 spokojnie podpięte do kompa wyrobi ... Nie tak jak duże klocki, ale wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o kasę idzie, ale o brzytwę Ockhama, a właściwie moją osobistą odmianę tejże :

 

„Nie należy mnożyć audio-bytów ponad potrzebę”

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą mieć, bo znaczyłoby to, że przejęły nade mną kontrolę.

 

Jeśli słuchawki SWS zostaną muszę coś wymeldować ze stojaków, albo Grado albo Staxy.

Po prostu ... dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partakus wcześniej nie chciałem pisać ale jak już pisze to tez tu odpowiem, x5 jako DACa prawie nie słucham.

Jak mam się odprężyć skupić na muzyce jak coś mi wiecznie zajmuje tą uwagę ? dlatego x5 gra jako DAP, muzyki jako tła wole z głośników.

Panowie tematy filozoficzne tutaj już są, nie offtopować za mocno w tym temacie!

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdradziłem mojego ulubionego grajka :/ całościowo to jednak x5 lepiej się paruję z hd600 i nie umiem tego wytłumaczyć jak połączyłem ten zestaw, tak 2 tyg później ożeniłem całą trójkę x5c5hd600 w jeden setupu.

Mezalianse testy czasami są ale i tak koniec końców paruje tą trójkę w jedno.

 

gallery_39810_429_137746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja też w końcu coś znalazłem co gra razem baardzo baardzo dobrze, sony nwz a15 + sony xba-3

 

Tak, doki z serii XBA fajnie zgrywają się z grajkami Sony. Sam mam hybrydę H3 i z A15 jako portable (kiedy potrzebuję jakiejś tam izolacji), stanowią bardzo udane połączenie.

Kiedy mam wokół siebie ciszę często wybieram sennki MX 985.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem synergię AK120 i HiFiman HE 400i. Naprawdę świetne połączenie. I nic nie trzeba mieszać w EQ (ustawienie Pro wystarcza). Lepiej to gra niż z Oppo PM3. Wrażenia jak ze stacjonarki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności