Skocz do zawartości

Rio Karma


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

O mamo :) Elvis zyje :)

 

Dla niewtajemniczonych - elementy menu 100% z KARMY :)

 

Parametryczny EQ, Gapless, Wyswietlnie, itp, itd.

 

Tylko, czy moc z KARMY ????

 

Chociaz ze 30 mW na kanał. please

 

[EDIT]

 

Pamietacie slogan "niemiecka jakosc - hiszpanski temperament"

 

Jezeli tu bedzie jakosc dzwieku z KARMY a wykonanie z niemiecką solidnością, to przestanę się martwić o następcę mojej KARMY :)

 

[/EDIT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmm, faktycznie chyba gdzies to widzialem ;)

 

ale moim zdaniem brzydkie to to strasznie, normalnie UFO jakies...

 

A moze sprawia to ta część na spodzie odtwarzacza ???

 

To jest zabezpieczenie sklepowe, zeby go nie ukradli (ew. z wystawy targowej).

 

Sam nie jest taki tragiczny, cienki i zaokraglonu na koncach.

Jak odrzucisz ten element (na spodzie) to uwazam, ze jest całkiem ciekawy.

 

Zresztą na pewno miałeś inne wyobrażenie o KARMIE na podstawie zdjęć a inne - jak zobaczyłeś ją w rzeczywistości :) (mam nadzieję ze w stronę pozytywną)

 

A zwróć uwagę, ze z akcesoriów opcjonalnych jest mozliwość kupienia baterii :)

 

Moze to pokretlo ponizej ekarnu sie zdejmuje i ma się wtedy dostęp do AKU.

Bo nie wyobrazam sobie, zeby sprzedawli dodatkowe AKU z opcją: "idź do warsztatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - super !!! Wielkość flaszowego odtwarzacza, obudowa dość oryginalna i oczywiście mój ulubiony EQ bez którego za słuchanie muzy nawet się nie zabieram :) Jeśli będzie głośny i dobrze grał to będzie pod każdym względem lepszy od karmy :) Oby tylko kosztował poniżej tysiaka, bo obecnej ibeat vision 2gb depeche mode koszci prawie tysiaka co jest wg mnie śmieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - super !!! Wielkość flaszowego odtwarzacza, obudowa dość oryginalna i oczywiście mój ulubiony EQ bez którego za słuchanie muzy nawet się nie zabieram :) Jeśli będzie głośny i dobrze grał to będzie pod każdym względem lepszy od karmy :) Oby tylko kosztował poniżej tysiaka, bo obecnej ibeat vision 2gb depeche mode koszci prawie tysiaka co jest wg mnie śmieszne :)

 

Trekstory są u dystrybutora (z branzy IT) u którego się zaopatruję. Ten o ktorym piszesz moge Tobie zalatwic za 700 PLN brutto z PL gwarancją (to juz wliczajac dostawe kurierem do mojego domu).

Teraz tylko czekac na recenzje pierwszych klientów :) i w razie co moge zebrac chetnych do zakupu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie wymienne do Trekstora kosztują 16 EUR.

 

Tyle samo kosztuje opcjonalna karta ( chip ? ) radiowy.

 

Co dystrybutora na Polskę -zdaje się że Trekstor uruchamia właśnie przedstawicielstwo

na Polskę w Krakowie . Kilka dni temu dałem namiary na nie KHRoNowi.

Obiecał że się spróbuje z nimi skomtaktować

 

Może udostępnią mu Vibeza do testów ? :rolleyes:

 

-----------------------------------------------------------------

PS. Ogórku - 700 zł za wersję 12 GB czy 8 GB ?

W Niemczech róznica pomiżedzy nimi to tylko 20- 30 EUR ( w najbliższym czasie ma trafić do sprzedaży

jeszcze wersja 15 GB o 10 EUR drozsza od 12 GB )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy jesteście w gorącej wodzie kąpani . :D

 

Trochę cierpliwości ;)

 

Poczekajmy na pierwsze recenzje ,a być może i KHRoN otrzyma go do testów . :)

Poza tym wszystko wskazuje że wersja 12 GB jest wersją przejściową - której

pojawienie się na rynku zostało wymuszone przez opóznienia w produkcji micro-HDD o pojemnosci 15GB

a za tą samą cene zawsze chyba lepiej mieć więcej te 3 GB. ? ;)

 

Kupowanie kota w worku- to niekoniecznie musi być interes Twojego zycia. :)

 

PS

Ogórek

Pamietacie slogan "niemiecka jakosc - hiszpanski temperament"

 

A ten hiszpański temperament Karmy się ukrywał się w pochodzeniu słowa " Rio"

czy w czerwonym joy-u ? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja nie chcę ibeata vision :D Tylko tak dla porównania nabazgrałem.

 

A ja dla porównania podalem o ile taniej moge nabyc trekstory dla grupy zainteresowanych :)

Na przykladzie trekstora o którym pisał @ZyGmUnT.

 

Oczywiscie Vibrez-a jeszcze nie ma w cenniku. Bedzie dopiero jak odtwarzacz ten zostanie sprowadzony do PL.

 

Mam nadzieje, ze skoro na tym jest roznica 30% to i na vibezie tez będzie :D

 

Ja tez uwazam, ze trzeba poczekac na recenzje. Nie ma sie co spieszyc. Dystrybutor (jeden z najwiekszych w PL dystr. IT) nie ucieka i nie bankrutuje.

 

Jezeli bedą pochlebne recenzje Vibreza, znane wszystkie parametry (moc) i grupa chetnych to mogę je wtedy zakupić. Warunek, ktos z W-wy je porozsyla -> bo ja sie nigdy w to nie bawilem i mam permanentny brak czasu (ale to dopiero w odleglej przyszlosci, recenzje, znana cena u dystrybutora i w sklepach).

 

A i tak calosc musimy zalatwic wtedy na PM bo ceny u dystrybutora OBJETE SĄ TAJEMNICĄ HANDLOWĄ I TO NIE JEST ZART.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórku oczywiscie wiem, żę to badziesto na tyle sluzy przeciw kradziezy :)

Nie podobaja mi sie proporcje miedzy wielkoscia ekranu a tym

pokrętłem. Jakos to dziwnie wyglada bo sie teraz czlowiek przyzwyczail

ze front wszelakich multimedialnych urządzeń zajmuje ekran.

 

Ale co tam, niech tylko będzie w sprzedaży i potwierdzi sie bardzo

bliska zbieżność z Karmą (moc, funkcje) to ustawiam sie w kolejce.

 

Mozna będzie mieć jeden player zamiast dwóch. Tylko kto wtedy odkupi biedną,

zapomnianą Karme :(

 

A czy do tego UFO mozna liczyć na jakąś stacje dokującą, podobną

do karmowskiej ?? Przeciez to genialne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do tego UFO mozna liczyć na jakąś stacje dokującą, podobną

do karmowskiej ?? Przeciez to genialne rozwiązanie

 

Wejdz tu << LINK >> i sciagnij "PDF Download datasheet". Stacja i .... pilot :o:blink:, albo cos podobnego.

 

W sumie jak stacja ma wy do wiezy (a podobno ma) to pilot jest jak najbardziej słuszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe kiedy one wogole wejda do polski. jezeli do konca pazdziernika, to byloby dobrze, no i ciekawe jak z cena ;)

 

A co za probem zassac je z dojczlandu bez cła i Vatu... ?

 

BTW. Dodają 2 pioloty - jeden na kanlu drugi wireless do stacji... i dodatkową baterię... i zasilacz ...i stację ... coś czarno widzę cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe kiedy one wogole wejda do polski. jezeli do konca pazdziernika, to byloby dobrze, no i ciekawe jak z cena ;)

 

A co za probem zassac je z dojczlandu bez cła i Vatu... ?

 

BTW. Dodają 2 pioloty - jeden na kanlu drugi wireless do stacji... i dodatkową baterię... i zasilacz ...i stację ... coś czarno widzę cenę :D

 

Po pierwsze jezeli @Zygmunt widzial cene w DE 1000 PLN za trekstora 2 GB jakiegostam a ja widze go taniej w PL to wcale nie jest powiedziane, ze u Nas będzie drozej. Zalezy to od polityki firmy.

 

Co do wyposazenia - to bateria na pewno jest dodatkowo platna. Obawiam sie ze stacja tez. Zauwaz, ze są to "spare parts" :(

 

A kupując w niemczech masz VAT :lol: A cła i tak nie masz bo pomiedzy krajami unii nie masz cła.

 

Czyli roznica w niemczech i PL bedzie tylko polegac na VAT-cie (roznicy w stawkach procentowych VAT-u w PL i DE) oraz marż - polityki na tamtym i naszym rynku. Transport w sklepach niemieckich jest dosyc drogi (od 60 PLN w góre). A ja zamawiając w kraju powyzej pewnej kwoty mam transport kurierem free :lol:

 

Ciesze sie, ze KARME rekatywuje firma europejska i nie trzeba kombinowac z "gift"-ami i się denerwowac.

Moze sie zdarzyc, ze bedziemy slac Vibrezy do USA przez eBay, wypisując im na paczkach "gift" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momencik - o żadnych szwabskich cenach ja nie mówiłem !!! Chodziło mi o polską cenę ibeata vision bo szwabskiej nie znam ....

 

A to w takim razie ten sklep zaopatruje sie u dystrybutora, który ma slabe ceny na trekstory.

 

Albo usiłuje zbic na tym szybko duży majątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się dowiedziałem, na czym polegają różnice brzmieniowe między Rio Karmą, a iRiverem T10. Proszę mi teraz odpowiedzieć - jeśli ktoś wie, jak się różni dźwięk Karmy od iRivera ifp-799?

Z tego, co getz napisał w innym wątku wynika że ifp powinien grać bardziej w stronę Karmy niż T10, który gra jaśniej, bardziej jałowo i węższą, płytszą sceną. Proszę o ewentualne sprostowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się dowiedziałem, na czym polegają różnice brzmieniowe między Rio Karmą, a iRiverem T10. Proszę mi teraz odpowiedzieć - jeśli ktoś wie, jak się różni dźwięk Karmy od iRivera ifp-799?

Z tego, co getz napisał w innym wątku wynika że ifp powinien grać bardziej w stronę Karmy niż T10, który gra jaśniej, bardziej jałowo i węższą, płytszą sceną. Proszę o ewentualne sprostowanie. :)

 

Jezeli KR oznacza piękne miasto (naprawdę je lubię) Kraków to napisz PM do KHRoNa. On ma KARMĘ i na pewno mozecie się spotkac i posłuchasz sobie - nie ma to jak wlasne wrazenia odsłuchowe.

 

A jak będziesz w W-wie to ja i Getz tez mozemy "uzyczyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności