Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT150


Kfazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu mamy negatywne pierwsze wrażenie, a to, przynajmniej w moim doświadczeniu zarówno życiowym, jak i słuchawkowym, zawsze się na końcu sprawdzało, mimo chwilowych zmian po drodze. Miałem to samo z DT150, że wysokie tony niby są, a jakoby ich nie było. Podobnie z tym dudnieniem też kojarzę o co chodzi. Niemniej nieustanne siedzenie w zamkniętych słuchawkach powoduje przyzwyczajenie do takiego sposobu podania przełomu basu i średnicy - bo tam się obudowa zamknięta odzywa najgłośniej, czy to stare Yamahy, czy nowsze Beyery, czy CAL. W tych ostatnich jest to dla mnie rzecz nie do zniesienia na dłuższą metę, stąd nie utrzymałem tych słuchawek w posiadaniu mimo ceny nabycia poniżej 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko, nie kazde sluchawki sa dla kazdego :) Ja sie sam dziwie ze mi sie podobaja bo ja takiego grania teoretycznie nie lubie (jednak drugi koniec skali od etów, staxów i t1) ale kurka jakies takie naturalne brzmienie pomimo balansu tonalnego przesunietego w dol.

 

Saiya-jin dam in pograc z 50-60 godzin na kołku i wtedy oceniaj. Niewygrzanych nie ma sensu sluchac.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z nowymi DT-150 jest odwrotnie niż z nową dziewczyną ^_^

Czyli rozumiem, że dziewczyn trzeba szukać brzydkich i upierdliwych, bo jak się ma odpowiedni sprzęt, to one się zamieniają w piękne anioły? Ja tam wolę gotowca, mimo iż nie musi "grać z byle czym". ;)

 

Spawn wyjaśnił o co mi chodziło - zauroczenie nową dziewczyną mija po roku, dwóch czy trzech, natomiast DT-150 właśnie po takim czasie zaczynają nabierać "tego czegoś". Oczywiście zawsze są wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z nowymi DT-150 jest odwrotnie niż z nową dziewczyną ^_^

Czyli rozumiem, że dziewczyn trzeba szukać brzydkich i upierdliwych, bo jak się ma odpowiedni sprzęt, to one się zamieniają w piękne anioły? Ja tam wolę gotowca, mimo iż nie musi "grać z byle czym". ;)

 

Spawn wyjaśnił o co mi chodziło - zauroczenie nową dziewczyną mija po roku, dwóch czy trzech, natomiast DT-150 właśnie po takim czasie zaczynają nabierać "tego czegoś". Oczywiście zawsze są wyjątki.

 

szkoda życia na jedną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeważnie lepsze wspomnienia ze słuchawkami które nie od razu mi podeszły idealnie,

potem je doceniłem w pełni, po kilku dniach, miesiącach.

Te które od razu robiły efekt Wow jak np: T90, HD800 potem nudziły mi się,

nie miały tego czegoś w sobie,głębi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym różnie, np. TS-671 od pierwszego dnia zrobiły na mnie dobre wrażenie i efekt tylko się pogłębił z czasem, wiem jakich utworów na nich słuchać a jakich unikać i potrafią dać sporą frajdę za małą kasę.

Przejście z HD202 na HD555 - na początku porażka, dopiero po czasie doceniłem granie 555, przejście z HD330 na DT-150 również dopiero po czasie mnie zadowoliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kup welurowe pady od DT100 bas się wtedy uspokoi.

 

Mam na sprzedaż jakby co :)

 

A dodatkowo napiszę że żeby dotrzeć DT150 to najlepiej je bardzo głosno pokatować jakimś metalem kilka godzin, a najlepiej 12 :)One potrafią grac bardzo głośno i nic im nie zaszkodzi. Jak to ktoś kiedyś napisał na temat innego sprzętu: no audiophile bullshit.

 

 

Mam akurat inne zdanie...

 

Co się tym twoim stało, że w serwisie tak długo ?

 

 

Po zagraniu kilku sekund z odkręconym na max kurkiem w karcie dźwiękowej nie wytrzymał jeden z przetworników. Według regulaminu sklepu jeszcze przyszły tydzień mogą je trzymać.

 

DT150 są wręcz stworzone do metalu :wub:

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Kup welurowe pady od DT100 bas się wtedy uspokoi.

 

Mam na sprzedaż jakby co :)

 

A dodatkowo napiszę że żeby dotrzeć DT150 to najlepiej je bardzo głosno pokatować jakimś metalem kilka godzin, a najlepiej 12 :)One potrafią grac bardzo głośno i nic im nie zaszkodzi. Jak to ktoś kiedyś napisał na temat innego sprzętu: no audiophile bullshit.

 

 

Mam akurat inne zdanie...

 

Co się tym twoim stało, że w serwisie tak długo ?

 

 

Po zagraniu kilku sekund z odkręconym na max kurkiem w karcie dźwiękowej nie wytrzymał jeden z przetworników. Według regulaminu sklepu jeszcze przyszły tydzień mogą je trzymać.

 

DT150 są wręcz stworzone do metalu :wub:

 

specjalnie to zrobiłeś chciałeś zobaczyć ile wytrzymają xD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie te informacje już były zamieszczone w tym temacie ale miejcie litość :)

 

1. Czy dobrze tłumią ?

2. Czy słychać je na zewnątrz ?

3. Sprawdzą się do gier komputerowych ?

4. Czy są łatwopędne ? Jakaś ważka starczy ? Pójdą z DAPa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie te informacje już były zamieszczone w tym temacie ale miejcie litość :)

 

1. Czy dobrze tłumią ?

2. Czy słychać je na zewnątrz ?

3. Sprawdzą się do gier komputerowych ?

4. Czy są łatwopędne ? Jakaś ważka starczy ? Pójdą z DAPa ?

 

Tak sobie tłumią

Tak

Niezbyt dobre do gier

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak.

2. Tak.

3. Tak.

4. Tak. :P Mnie tam z D2+ grają na poziomie co najmniej przyzwoitym. Oczywista oczywistość, że może być lepiej - ale z takiego pudełka zapałek? Nje sondze. :)

 

 

A co do wysokich - żaden koc, czy zamulenie - IMHO są b. dobre, tylko ilościowo bywa ich mało, ale to przecież studyjne słuchawki pracujące, które żadnego EQ się nie boją (1, 2, góra 3dB w zakresie "nastu" kHz wystarczy, w zależności od nagrania; czasem nawet bez podbicia jest dobrze, ale to generalnie nie świadczy dobrze o masteringu w takim przypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności