Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"nawet bez lutowania" jak to bez??? na szybkozłączki jest czy co :D ?

Na ścisk czy też uścisk, no wtyka gruby sztywny kabelek w końcówkę wtyku i bedzie.

No ogólnie polski hydraulik, taśma teflonowa itp.

 

Ja mam cały reportaż fotograficzny z rozbiórki Konstantina.

Podzieliłbyś się? Jestem ciekaw co w takim, jakby nie patrzeć z ceną trochę z księżyca, kabelku siedzi.

 

Chcesz to Ci wyślę resztki wtyku z drewna mam na pamiątkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardas też stosuje w swoich kablach głośnikowych końcówki zaciskane prasą 25 tonową i twierdzi że to najlepsze połączenie jakie istnieje.

 

W końcu klej wpływa na dźwięk negatywnie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardas też stosuje w swoich kablach głośnikowych końcówki zaciskane prasą 25 tonową i twierdzi że to najlepsze połączenie jakie istnieje.

A kto tu mówi o zaciskaniu, tak ja wiem dotyk czyni cuda ;)

Na prawdę to trzeba zobaczyć i nie ma się co wypowiadać jak się tego na oczy nie widziało,

porównanie do Cardas, lekka przesada to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha :D

"Działa na zasadzie promieniowania"

To przenika przez bak, ale człowiekowi nic nie robi?

 

"Porządkuje łańcuchy węglowodorowe"

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy formami życia opartymi na węglu organicznym, zaproponowałbym tej pani przyłożenie owej kostki do czoła - mniej więcej w rzekomym punkcie jej trzeciego oka. Może coś by się uporządkowało... No ale wyłączyła komentarze, więc nic nie zaproponuje w tej sytuacji :)

 

"W wydychanym przez auto powietrzu"

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę to trzeba zobaczyć i nie ma się co wypowiadać jak się tego na oczy nie widziało,

 

A kto tu mówi o zaciskaniu, tak ja wiem dotyk czyni cuda ;)

 

porównanie do Cardas, lekka przesada to mało powiedziane.

 

 

A zły dotyk boli przez całe życie. Entreq wygląda jak zrobiony przez chłopa małorolnego, więc małorolnych technolog należy się spodziewać ;) George Cardas jest akurat nienajlepszym przykładem bo nie podpada pod małorolnego konstruktora rzeczy dziwnych, ale dowodzi że bez lutowania, też można zrobić sobie dobrze, albo nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zaraz, chwila, moment. To nie ma prawa działać, a demagnetyzery do płyt CD działają? Podobnie jak podstawki. I inne takie. :D

 

 

Koledzy, internety pełne są głupoty ludzkiej. Na ten towar (głupotę) obowiązuje wolny rynek, każdy może pitolić co mu ślina na język przyniesie.

Wrzucacie tutaj, a później się podniecacie jaka głupota jest głupia. Tylko po co to tutaj wrzucać i głupotę powielać, szczególnie że nic w tym śmiesznego nie ma. To samo tyczy się zresztą marketingu w wersji nawiedzonej. A im dokładnie o to chodzi, żeby powielać, zażarcie dyskutować, bo nie ważne co się mówi, ważne że się mówi w ogóle. O to im chodzi. Nie dajmy się wodzić za nos marketingowcom. 10 się zaśmieje, a jeden łyknie jak pelikan żabę. O jeden za dużo, jeśli to się odbędzie przy naszym udziale. Proponowałbym ograniczyć wrzutki w wątku do rzeczy realnie śmiesznych, a głupotę, żenadę i marketing niech powielają sobie inni.

 

Żona do męża:

- Gdzie byłeś?

- Z dzieciakami w zoo.

- Widzieliście coś fajnego?

- Tak, lwa. Podszedł do kraty i zrobił głośno "pfffff!"

- Co ty bredzisz? Lwy robią "roooaaaar".

- Ale ten podszedł tyłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja i pewnie nie tylko ulubiona jutuberka wstawiła kolejny filmik.
/Można pomylić z rzeczywistością~Klocuch12
// 119 wcieleń, no nieźle. Ja nie pamiętam jaki mamy dzień a ona pamięta swoja 119 wcieleń na innych planetachxD
/// Trolle wymyślili teorię "płaskiej ziemi" a dla niej to winna SYSTEMU (złego, pewnie VistaxD) i manipulacja!!!!xDDD
//// Narkotyki są szkodliwe bo astralne bedboje kradno energię :( Edytowane przez Szakovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności