Skocz do zawartości

Wzmacniacze Sluchawkowe


x500

Rekomendowane odpowiedzi

Przez weekend majowy namyśliłem się jednak na zakup wzmacniacza słuchawkowego asgard 2. Dzisiaj przeprowadziłem pierwsze testy. Jak dla mnie dźwięk jest super, moje akg k701 pokazały na nim pazur, już dawno powinienem zdecydować się odłożyć pieniądze i do dobrych słuchawek kupić dobry wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

 

 

Panowie, Beyerdynamic A20. Warto w to inwestować?

 

Ze swojej strony polecam takie comba, albo Matrix Mini-i Pro, albo Aune S16. Pierwszy z nich posiadam od dluzszego czasu i nigdy mnie nie zawiodl, praktycznie kazde sluchawki napedza

prawidlowo i dobrze sie z nimi zgrywa. Dodatkowo masz komplet zlacz, XLR, RCA, Optyk, Coaxial, Usb i pilot do obslugi z fotela [:)] .

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zachwalany ten Headonic, ale nie ma wyjścia RCA na który to mi zależy bo ułatwia życie.

Jakies inne wzmaczniacze stacjonarne o dobrym dźwięku oraz wyjściem RCA ?

Wersja GS/P oraz GS/P Box mają. :) Do tego prosty przełącznik wzmocnienia na przednim panelu. Kilka sztuk u klientów gra jako preamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, obecnie dostępne do odsłuchu Sonic Pearl 2 oraz Headonic GS/P Box. Źródło na płyty CD, no chyba, że klient przyniesie swojego DACa do podpięcia do komputera + pliki. Chwilowo nie mam DACa USB. Dane kontaktowe tutaj. Głównie godziny wieczorne poza weekendami. Od poniedziałku przez 2 tygodnie może być łatwiej z czasem na odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ten twój sprzęt mozna "wypozyczyć" do odsłuchu? Fajne jakbym to podpiął do swojego źródła i potestował bo kasa spora i niechałbym sie rozczarowac że jakoś dźwięku nie rekompensuje wydatku. Odebrałbym sprzęt i odwiózł najpewniej osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie dogadamy jak czasu przybędzie.

 

A tym czasem z innej beczki pytanie.

Czy jeśłi podepnę to:

http://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-e1

do laptopa to który aktualnie gra koszmarnie, to dostane lepszą jakość dźwięku? Ktos w ogóle słuchał tego sprzętu?

Może jakiś innym wzmacniacz? Zależy mi aby był gabarytowo malutki a przy okazji robił dobra robotę na rzecz dobrego dźwięku.

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności