Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacze Sluchawkowe


x500

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zatem opisy na aukcjach Allegro typu " wzmacniacz Fiio E5 służy zwiększeniu głośności wszelkiego rodzaju odtwarzaczy mp3 itp" są zgodne z prawem ? Tak jak Majkel wcześniej napisał że to jest towar niezgodny z opisem i ja się z tym całkowicie zgadzam.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem opisy na aukcjach Allegro typu " wzmacniacz Fiio E5 służy zwiększeniu głośności wszelkiego rodzaju odtwarzaczy mp3 itp" są zgodne z prawem ?

A czemu nie? Gorsze rzeczy się zdarzają na allegro a ich administracja ma to gdzieś więc to walka z wiatrakami. Mam nadzieję, że wyrzuciłeś już całą swoją frustrację i gniew.

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sobie jeszcze tak właśnie zajrzałem do papierowej instrukcji tego Fiio E5 i tam też jest napisane , że "został zaprojektowany w celu poprawienia jakości oraz głośności dźwięku jakichkolwiek odtwarzaczy mp3 itp", czyli znowuż ta sama papka o poprawie głośności, czyli co, sam producent też leci w kulki ? No tak, już aallen mówił przecież chwyt marketingowy... oszołomy chcą oszukać i oskubać ludzi.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sobie jeszcze tak właśnie zajrzałem do papierowej instrukcji tego Fiio E5 i tam też jest napisane , że "został zaprojektowany w celu poprawienia jakości oraz głośności dźwięku jakichkolwiek odtwarzaczy mp3 itp", czyli znowuż ta sama papka o poprawie głośności, czyli co, sam producent też leci w kulki ?

 

A masz tam napisane, ze to stricte amp? Jeśli nie, to papka o poprawie głośności dźwięku jest jak najbardziej na miejscu i nie jest przekłamaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie ta poprawa głośności dźwięku, przecież jakby była to bym tu nie przyszedł i się nie produkował, tymczasem po podłączeniu tego gów*a za 80 zł do moich playerów mp3, ( bo jak inaczej nazwać niż gów*em urządzenie służące zwiększeniu głośności które tej głośności... nie zwiększa), grajki dalej grają jak grały, rozumiesz ? Halo ? Gdzie jest ten obiecany i zachwalany wzrost głośności ? Mam słuch zdrowy i nie słyszę żeby muzyka grała głośniej, tak jak pierdziała cicho tak pierdzi cicho dalej. Obiecany wzrost głośnoći jest dopiero po podłączeniu do urządzeń stacjonarnych typu komputer lub do laptopów. Wtedy Fiio E5 daje kopa głośności, daje czadu w niebiosa, tyle że kiedy mi tego czadu trzeba w playerze mp3. A może mam z laptopem na ulicę wyjść ?

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO E5 jest wzmacniaczem prądowym, a do pogłośnienia trzeba także wzmocnienia napięciowego, którego on nie posiada. W zamyśle ma zwiększać wydajność prądową niewydajnych odtwarzaczy albo komórek. Lepszemu grajkowi niczego nie poprawi.

 

Przeczytaj ten cytat. Później drugi raz, jak nie zrozumiesz to i trzeci, i każdy kolejny do skutku. Albo całą rozmowę od początku.

Rozumiem, że jesteś sfrustrowany i rozgoryczony zakupem, ale nie wyładowuj się na użytkownikach. Szanujmy się nawzajem.

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę tego czytać kolejny raz, bo 1 raz przeczytałem, zrozumiałem i mi wystarczy. Po co mi to pokazujesz ? Przecież właśnie skoro "do pogłośnienia trzeba także wzmocnienia napięciowego, którego on nie posiada" to jakim prawem na aukcji i w instrukcji jest napisane że służy zwiększeniu głośności, skoro przecież nie posiada wzmocnienia napięciowego które do tego zwiększenia głośności jest wymagane. To ty powinieneś to przeczytać kilka razy ... To jest pseudowzmacniacz, to tak jak bym sprzedawał samochód który pojedzie dopiero jak do niego konie albo woły się zaprzęgnie, bo sam z siebie nie pojedzie, a klientom opowiadał bajki, że tym samochodem da się jeździć ale nie dopisał "po zaprzęgnieciu wołów". Klient kupi samochód, wsiądzie, wciśnie gaz a tu lipa samochód stoi. tak dokładnie się czuję po podłączeniu tego gów*a do moich playerów - jakbym wsiadł do samochodu, wcisnął gaz a tu lipa samochód nie jedzie.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens o tym dyskutować. FiiO E5 nie jest wzmacniaczem mocy i nic Ci nie da brak akceptacji tego faktu, jeżeli nie rozumiesz to bardzo mi przykro. Głośniej nie będzie, bo nie ma z czego być - to wynika z rozwiązania technologicznego. Jeżeli sprzedający pisze, że sprzęt służy do zwiększania głośności to wprowadza klientów w błąd, ponieważ nie informuje o sytuacji kiedy E5 nie ma z czego zwiększyć głośności. Możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do niego, producent nie informuje jakoby był to wzmacniacz MOCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, za takie pieniądze nie spodziewaj się cudów.

Właściwie to za żadne pieniądze nie spodziewaj się cudów, bo cudów nie ma.

Kup dobre źródło, zamiast wydać te same pieniądze na ****iane źródło i ****iany łże-wzmacniacz.

 

 

Ale, ale.

Ja tu z własnym biznesem:

Braciszek mój kupił Szury 440 i mu basu za mało. Słucha dziurki z kompa. (z dziurką mojego laptopa grają fajnie, ale góra syczy)

czy jest jakiś sensowny sposób dać im większego kopniaka w dolnych rejestrach, ukulturalnić górę (karta USB, wzmak?), mówimy o zasięgu cenowym maturzysty.

Czy może ten typ (w sensie Szurki), po prostu tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję wszystkim za odpowiedzi,

 

Pasiasty - dokładnie o to mi chodziło co napisałeś, że głośniej nie będzie, bo nie ma z czego być i jeżeli producent pisze, że sprzęt służy do zwiększania głośnośc i to wprowadza klientów w błąd i jest po prostu oszustem.Przecietny człowiek oczekuje ,że jak podłączy to coś do swojego grajka będzie miał głośniej, tymczasem jest robiony po prostu w konia. Nie będę dłużej drążył tematu bo wszystko jest już jasne: producent to oszust, a Fiio to gów no wzmacniaczopodobne.

 

 

 

 

 

ov_Darkness skąd mam wiedzieć że źródło / wzmacniacz które kupuje jest dobre lub nie - to się okazuje dopiero po fakcie, po zakupie, nie znam się na sprzęcie audio, wszędzie napisane "super odtwarzacz" , "super wzmacniacz" , każdy swój towar zachwala. Zamiast mówić do mnie "kup se lepsze źródło / wzmacniacz" powinieneć powiedzieć producentowi / sprzadawcom : "produkujciye /sprzedawajcie lepsze źródła / wzmacniacze i nie róbcie ludzi w konia i nie wciskajcie ludziom SYFU. Ja kupując byłem przekonany że to JEST dobre źródło i dobry wzmacniacz bo tak mnie zapewniali ci oszuści i złodzieje. W końcu są i odtwarzacze / wzmacniacze za 20 zł, więc odtwarzacz za 150 zł i wzmacniacz za 80 zł przy nich chyba cenowo aż tak lipnie nie wypadają. W końcu nie kupuję wieży i wzmacniacza 200 W do kolumn za kilkaset zł / kilka tysięcy, tylko chcę podgłośnić małe słuchaweczki. Za ile muszę kupić grajka / wzmacniaczyk, żeby nagłośnić piero lone małe słuchawki. Zreszto ile by to nie kosztowało, skoro jest napisane zwiększa głośność to ma do ****y nędzy ją zwiększać. Jeśli kupię długopis to ma do ****y nędzy pisać. Tak więc wara ode mnie i pouczaj producentów i sprzedawców tego SYFU, nie nieświadomych użytkowników robionych w konia. I wcale nie oczekuję cudów, chcę tylko aby urządzenie które ma "zwiększać głośność", do ****y nędzy ją zwiększało, a długopis, który ma pisać - pisał.

 

Swoją droga mam pytanie gdzie na stronie producenta Ipodów jest podana moc wyjściowa jego playerów.

 

Majkel - czy wymieniony przez ciebie MxMa jest prawdziwym wzmacniaczem w pełnym tego słowa znaczeniu, rozumiem ,że podgłośni mi cokolwiek co do niego podłączę i nie będzie takich cyrków jak z tym ****em wzmacniaczopodobnym Fiio.

 

 

 

 

//Stawianie spacji między integralnym wyrazem nie jest na tym forum zmianą jego znaczenia. +1W

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - czy wymieniony przez ciebie MxMa jest prawdziwym wzmacniaczem w pełnym tego słowa znaczeniu, rozumiem ,że podgłośni mi cokolwiek co do niego podłączę i nie będzie takich cyrków jak z tym ****em wzmacniaczopodobnym Fiio.

//Stawianie spacji między integralnym wyrazem nie jest na tym forum zmianą jego znaczenia. +1W

tak MxM jest prawdziwym wzmacniaczem, dodatkowo mozna wykreowac jego brzmienie za pomoca roznych komponentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku, za 80 zeta to my tu kupujemy pojedyncze płyty CD, jak wydasz na wzmacniacz 10x tyle, to będziesz mógł rzucać od s****ysynów. Rzucasz się jak świnia w piecu, bo kupiłeś zabawkę za śmieszne pieniądze. Chcesz wzmacniacz, to wydaj 300 zł, a nie 80.

 

 

 

Darkness: 440 mają mało basu i tyle, jak słucha z kompa, to niech się pobawi EQ.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okradli mnie, mam siedzieć cicho, nie odzywać się, i cieszyć się ? Po prostu nagłaśniam oszustów, żeby przestrzec innych, napisane jest zwiększenie głośności , którego w rzeczywistości nie ma. Czy według ciebie to jest uczciwe ? Jeżeli ktoś produkuje / sprzedaje długopisy , reklamując je jako piszące, a które w rzeczywistości nie piszą, to też jest ok ? To jest towar niezgodny z opisem, jest to robienie ludzi w balona. A oszustów trzeba nagłaśniać. Nie ważne ile coś kosztuje, ma działać tak jak jest zadeklarowane. Urządzenia nie kupiłem w sklepie zabawkowym tylko w normalnym sklepie z audio. A rzucałeś się jak świnia w piecu ty podczas porodu.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem to co kupiłem i poinformowałem o tym o czym mnie poinformował sprzedawca od którego ja kupiłem. Jeżeli sprzedawca który mi to sprzedawał nie został poinformowany o tym przez producenta , wina leży po stronie producenta jak już wspominałem wcześniej że sam producent w kulki leci.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś takim samym złodziejem i naciągaczem jak on.

 

Nie chcemy tu oszustów, więc spłyń z tego forum.

 

Ja natomiast postaram się skontaktować z osobą, której sprzedałeś Fiio 5, prawdopodobnie na tej aukcji:

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-sluchawkowy-fiio-e5-i1574600787.html

 

Wystarczy poczekać, aż wystawi ci komentarz.

 

A może nawet kupię od ciebie klawiaturę za 5 zeta i w komentarzu opiszę, że sprzedajesz ludziom wadliwy sprzęt nie informując ich o tym. To powinno odstraszyć potencjalnych kupców.

 

Co ty na to?

Edytowane przez MathU
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wdawać z nikim w jakąś pyskówkę i zmierzam w kierunku opuszczenia tego forum bo od początku mnie odpychało, jedynie kilka osób powiedziało coś sensownego, chyba że ktoś coś ciekawego jeszcze napisze w stylu " rzucasz się jak świnia w piecu" ( całkiem fajowe, nigdy nie słyszałem tego) , rozumiem że ty MathU wolisz kucnąć pod latarnią i dawać dupy, awięc szczęścia w życiu i jesli ktoś będzie chciał cię wydymać.. to po prostu daj mu dupy no bo po co się rzucać jak świnia w piecu. No i byłbym zapomniał, powodzenia w korzysztaniu ze "wzmacniaczów" Fiio, które ponoć zwiększają głośność jakiegokolwiek playera mp3.

Edytowane przez uzytkownik222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uzytkownik222 Nagłaśniać swój problem możesz ale sposób w jaki to robisz świadczy tylko o twoim poziomie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ uzytkownik222

 

Oszczędź sobie nerwów i zaprzestań pyskówek, obowiązuje tu pewna etykieta do której Ty nie dorosłeś/ Wnioskuje o zbanowanie powyższego użytkownika za używanie wulgarnych zwrotów , epitetów kierowanych w stronę innych użytkowników naszego forum.

 

 

NuBreed///

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności