Skocz do zawartości

Wzmacniacze Sluchawkowe


x500

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałeś do 300 takie co poprawią. Ale skoro chcesz wszystkie do 300 to na ceneo spróbuj.

No chyba, że chcesz wszystkie co poprawią, to już sporo wymieniania.

 

Na tą chwilę do 300 znam 1 wzmak który poprawnie napędzi TS-671. Forum608.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem po godzinie odsłuchów zbalansowanego Matrixa HPA-3b.

Nooooo szacuneczek dla chinoli.

Za 400$ mamy balans w klasie A z możliwością zabawy OPampami. i gra naprawdę bardzo solidnie. Już po SE kreuje spory dzwięk z świetną stereofonią, uderzeniem, ma sporo powietrza i iseparacji. Jest naprawdę szybki, dokładny, ale nie męczący. Bez koloryzacji. Nie rozumiem marudzenia na LME49860, moim zdaniem jest bardzo poprawny. Być może chodzi o to że to nie żyleta, ale na razie na etach er4s (lol) i grado 225e po prostu gra tak, że to nie jest męczące. Być może jakby się podpieło jakieś współczesne modne miśki to wyszedłby muł, ale na ostrych słuchawkach jest bardzo ok. Większa planarna artyleria w drodze, w razie czego dam znać.

 

O konfrontacji ze śmiesznym dodatkiem do DACa w Aune S16 zwanym przez niektórych błędnie wzmacniaczem, litościwie nie będę się rozwodził, bo nie ma o czym, bo to porównanie bardzo nie fair.

 

Aha, wykonany jest znakomicie. Grzeje się srogo :)

 

Za 2 klocki to świetny sprzęt, po prostu solidny, uniwersalny wzmacniacz tranzystorowy który napędzi praktycznie wszystko i na dodatek z balansem.

 

A za 1,6 to jestem wniebowzięty :) ( kupiłem od Maystra testówkę) . Mayster - dziękuje za transakcję

Edytowane przez roger987
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą firmą Nostromo?

Wykonanie i design dla mnie ******sty! :)

Lutowanie poezja w tej cenie, moc przyzwoita.

A jak z dźwiękiem wzmacniaczy/Dac? Ktoś kupił i może coś opowie?

http://projektnostromo.pl/e-sklep/wzmacniacze-sluchawkowe/headamp-valentine-v-3-0-czarny-detail

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Małe pytanko z tematu jak to działa.

Posiadam tablet Lenovo A10-70, sam tablet jest całkiem niezły, zbudowany z dobrych komponentów ale jego oprogramowanie jest skopane... problemy z podświetleniem i praktyczny brak zarządzania dźwiękiem pomimo wsparcia dla Dolby Atmos. Aplikacje audio już dawno nie działają i nie zanosi się na żaden upgrade.

Z dziurki po podpięciu słuchawek otrzymuję cichy zamulony dźwięk.

 

Teraz mam pytanie czy jak podłączę zewnętrzny DAC przez OTG to on omija całą drogę audio w tablecie i jest niezależny w 100%??

 

Podłączyłem DAC IDOL+ do tego tabletu i dźwięk jest głośniejszy, jest energia, b.dobrze sprawdza się z Monkami+, KSC 75 a nawet Fostex T-7 ale z dwoma parami moich ulubionych słuchawek nie gra najlepiej a szkoda.

Ogólnie IDOL ma opinię neutralnego dlatego się zastanawiam czy to po prostu brak synergii czy ew. wpływ tabletu.

 

Nie mam żadnego innego telefonu czy tabletu obsługującego OTG aby to sprawdzić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale z 800s to może być przysłowiowa złota synergia - no i kolor czarny też wiele mówi w tym wypadku :rolleyes:

Z drugiej strony wsadzili tam ESS SABRE32 - zakładam że to 9018 więc jeśli chodzi o samą sekcję DAC to nie widzę za bardzo podstaw do wydawania £2,100 :o

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności