Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie się zmieniło:

 

Wersja street:

Lewa: fon (K750i), Cowon D2

Prawa: klucze, Winterfresh, portfel, a w nim: legitymacja, prawo jazdy, sieciówka, karta płatnicza, gumki (również stały związek, ale nie będę jej jakimiś hormonami faszerował <_< )

 

Wersja party:

Lewa: fon, MuVo (jak po pijaku zgubię to nie szkoda :P) , zapasowa bateryjka AAA

Prawa: portfel, klucze, Winterfresh, Sennheiser MX500 w pudełku ze zwijaczem (żeby się nie majtały), ewentualnie EP-630, bo też pasują, a lepiej wytłumiają w nocnym.

 

Tylne: not used

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumki (również stały związek, ale nie będę jej jakimiś hormonami faszerował dry.gif )
glupie podejscie... aktualnie produkowane srodki nie sa w zadnym stopniu szkodliwe dla kobiety, a sa duzo pewniejsze od gumek... pomijam juz nawet fakt wiekszej przyjemnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa kieszeń: myX5-2, portfel a w nim: pieniądze, legitymacja, bilet miesięczy i inne karteczki

prawa kieszeń: T10, słuchawki (jeśli nie są używane)

lewa tylna: Tic Taci Icegloo

prawa tylna: klucze (na szyi za bardzo się majtają)

 

Jeśli nie mam T10 to klucze są w prawej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie podejscie... aktualnie produkowane srodki nie sa w zadnym stopniu szkodliwe dla kobiety, a sa duzo pewniejsze od gumek... pomijam juz nawet fakt wiekszej przyjemnosci...

Co do przyjemności, to masz w 100% rację. Co do szkodliwości, to się nie znam aż tak dobrze, ale dopóki ona ma wątpliwości, to ja zmuszał nie będę. A gumka przy odpowiednim podejściu też może być bezpieczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj_spinacz, nie o to chodzi. Szukam telefonu muzycznego (skłaniam się ku serii W), ale może być tak, że szlag bombki strzelił i zostanę zmuszony kupić syfiastego K750i lub K510i, które ma pół Polski. A o Nokii złego słowa powiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: maba, jak tam Twoje bojówki? :D

Zaje.. :) Wygodne, cholernie pojemne a do tego świetny materiał i niska cena. Świetnie sprawdzają się na mieście w 35cio stopniowym upale a także w lesie nad ranem.

 

Wreszcie w kieszeniach mieszcze; gerbera, victorinoxa, d750i, shuffle, cresyny, klucze, portfel (w nim wszystkie 'papiery'), chusteczki, zapalniczke, fajki i rzadziej coś do pisania/rysowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj_spinacz, nie o to chodzi. Szukam telefonu muzycznego (skłaniam się ku serii W), ale może być tak, że szlag bombki strzelił i zostanę zmuszony kupić syfiastego K750i lub K510i, które ma pół Polski. A o Nokii złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

To jak masz Sagema to może dalej Sagema X6-2 :P ja go mam... no cóż nie polecam go do muzyki, ale do dzwonienia wysyłanie SMS wystarczy nie używam go do gier, robienia zdjęć, czy słuchania muzyki...

 

Więc w kieszeniach noszę nie dużo jestem minimalistą, w jednej kieszeni telefon lub kurtce, zależy czy ją mam :P i ewentualnie odtwarzacz iRiver/Sansa... zależy, krótki dystans to Sansa, długi iRiver. I praktycznie zawsze portfel a w portfelu: trochę pieniędzy, karta płatnicza, dowód. I wsio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia przawa kieszeń:

- Telefon, K700i

Mała kieszonka, nad prawą przednią:

- Wszelkiego rodzaju kasa

Lewa przednia:

- Odtwarzacz iFP-790 + Sony EX71, ale częsciej je mam na szyi, sobie wiszą ;]

Tylnie:

- Po pierwsze duuużo śmieci, syfu, chusteczek, zużytych biletów bo nie mam nawyku śmiecić;

- Legitka

- Klucze od domu

 

To tyle, portfela nie nosze, bo po co mi jeszcze jeden kloc w kieszeniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Taki fajny temat a umarł. Więc odśnieżam, i chwalić się tutaj nową zawartością swoich kieszeni! (i przy okazji podawajcie adres zamieszkania ;P)

 

Mój podstawowy zestaw EDC (zależnie od miejsca, niektóre rzeczy lecą do plecaka):

 

edc.jpg

 

fotka marna, bo światło z rana jakieś niemrawe - ale coś tam widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zippo stara, a papierośnica tuningowana - to była zwykła marlboro z limitowanej serii :) A zippo stara, już mi się znudziła..

 

@Bres, bo bojówki są naj! Nie tylko pod względem pojemności, ale też wygody czy świetnego materiału.

 

No ale panowie - zdjęcia, zdjęcia, bo przecież "Jeden obraz wart jest tysiąc słów"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo chciałem sobie kiedyś te Marlboro z tą papierośnicą kupić... :D Ale wolę oddzielnie ;)

Ale w sumie papierośnica wychodziła coś z 2/3zł, bo całość dyszkę :D A kiedyś i tak kupię fajniejszą, ale na razie szkoda $

 

Czemu ten portfel mi się skojarzył z ostatnim obrazkiem z najdłuższego ? ;p

Jakim? Chyba nie moim? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności