Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ciekawy temat :D

 

U mnie zwykle wygląda to tak:

 

zawsze w kieszeni na tyłku - portfel z dokumentami i kasą (wiem, wiem, złodzieje tylko czekają), a tak to klucze, telefon, w kieszeni marynarki (lub kurtki) terminal Blackberry i sterta skasowanych biletów na tramwaj. Player zwykle na smyczy lub zamiast telefonu w kieszeni. Ale jednak najlepiej, to ja lubię nosić w kieszeniach "nic" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem, jak portfel i dokumenty można nosić w tylnej kieszeni, najłatwiejsze miejsce do wyjęcia

 

A widzisz - można. Ja tak noszę od kiedy tylko pamiętam - nigdzie indziej nie ma miejsca, gdy noszę w przedniej kieszeni to naciska mi na pisiora :lol: (nawiasem noszę tak go wszędzie - od imprez po komunikację miejską - ryzyko zajeb*** wliczone w cenę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, jak cokolwiek można nosić w tylnej kieszeni.. No chyba, że wy cały czas stoicie? ;)

 

Hehe, zaintrygowaliście mnie więc spojrzałem co w nim jest:

karta euro<26, legitymka, 2 legitymka, Kom karta (na komunikację miejską - zwykle nie używana), karta biblioteczna, dowód, karta kredytowa, piniądze, zdjęcia, jakieś kartki z gryzmołami, bilet na londyńskie oko, jakaś karta SIM (?) :huh:

 

Papiery do samochodu i prawko na szczęście gdzie indziej - czyli w razie czego nie będę NN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem, jak portfel i dokumenty można nosić w tylnej kieszeni, najłatwiejsze miejsce do wyjęcia

 

Jeżeli będzie chciał Cię okroić dobry kieszonkowiec, to możesz mieć nawet zapięte na zamek w wewnętrznej kieszeni kurtki... I tak zniknie ;) Chociaż rzecz jasna lepiej nie kusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daglaz, to kase nosisz osobno niż portfel

 

NIE mam portfela ;) za dużo miejsca i za dużo czasu zajmuje wyjęcie z niego kasy, pozatym jak się zgubi to prze... a tak drobniaki zawsze mam w małej kieszonce. to duże, czarne na zdjęciu to legitymacja szkolna razem z kupą biletów w tym 'etui'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rzeczy przenoszone w kieszeniach, w plecaku zawsze jest jeszcze trochę pierdółek (śrubokręt krzyżyk, parę zworek, przewód miniusb-usb,...). Z racji mody na noszenie noży dołożyłem nóż, którego nie noszę przy sobie, ale za to używam na codzień... :P

post-14627-1218223233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Oto Moja Lista rzeczy które "kitram w kielni":

 

Portfel z zawartością,

 

Klucze z brelokiem w kształcie śruby okrętowej,

 

Najczęściej 2 telefony, 1. SonyEricsson kcośtam 2. BlackBerry 8100 Pearl (Nieco Starsza od sony..) plus słuchawki do niej.

 

Player + Słuchawki (nie wszystkie naraz oczywiście)

 

Jak najbardziej któryś z noży Victorinox (są 3) i nie dlatego że modnie tylko dla tego że potrzebne na codzień

 

Pendrive

 

No i jakieś źródło ognia do podpalania mojej bujerki i nie tylko.

 

To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

-chusteczki higieniczne Zewa

-telefon

-kluczyki od furki ;>

(-w sezonie letnim jeszcze player, ale teraz zima także ląduje w dedykowanej kieszonce kurtki)

 

Nie lubię mieć wypchanych kieszeni. Za to prawie zawsze mam ze sobą plecak - czarny JanSport Essence II - polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawsze wszystko idealnie i tak samo ułożone w kieszeniach, bo mnie to inaczej w****ia.

 

prawa tylna, portfel, a w portfelu ******ły typu wizytówki, stare paragony, dowód, legitymacja, legitka ubezpieczeniowa, blabla

lewa tylna- chusteczki.

prawa przód- w tej malutkiej kieszonce zippo brushed chrome, do tego player i paczka fajek.

lewa przód- telefon, ewentualnie jak nie biorę ze sobą plecaka to kluczę.

a przy kluczach mój mały vicek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności