Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyglada to mniej wiecej tak:

 

- lewy przod - scyzoryk z 10 cm ostrzem xD

- prawy przod - telefon (6610 xD)

- lewy tyl - husteczki ( mam ich cala mase przy sobie xD)

- prawy tyl - pusty

 

Przy szlufce do spodni przyczepiony jak zwykle T1o + smyczka irivera. Portfela nie lubie nosic w spodniach. Wystarczajaco mocno mam je juz wypchane xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa kieszeń: telefon, legitymacja i karta rowerowa (od września dodatkowo bilet miesięczny)

Prawa kieszeń: słuchawki i player

Lewa tylna kieszeń: zapalniczka (nie palę), paczka gumy do żucia i jakąś chusteczkę

Prawa tylna kieszeń: Portfel z pieniędzmi przypięty łańcuchem do szlufki spodni

Klucze z domu mam na smyczy pod ubraniem

 

Gdy nie mam playera i słuchawek to portfel siedzi w prawej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy sayd:

__________

Trzy telefony, dwa odtwarzacze, cztery paczki kondomów, dwie paczki fajek, karte rowerową, akt urodzenia, rachunki, trzy legitymacje, kazda z innej szkoły, klucze od domu, pustą puszke po piwie i zdjęcie Pavlitto, wszystko oczywiscie w lewej kieszeni

__________

Swoją drogą jeden z głupszych tematów jakie widziałem na tym forum, ale co tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, widze, ktos tu po tobie pavlitto ostro jedzie, ale tak patrzonc naa twoje posty, wcale mu sie nie dziwie, nawet nie wiem kto to jest ten rudy, ale wydaje sie fajny gosc

 

 

 

 

a ja w swoich kieszeniach nosze

 

 

komurke, MP4, ktury jest lepszy od tych waszych smiesznych, tanich i mp3 na kturych nie da sie nawed filmuw oglondac, smieszni jestescie, hehe, sluhawki to takie smieszne korki z allegro za 30 zl, muwie wam, swietnie grajom, ale co wy morzecie wiedziec o muzyce, do tego paczke fajek LM Slim i zapalniczke kturom ukradłam od starego a i bym zapomniala, pacze prezerwatyw, przydajom sie jak jade do kumpli na imreze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie pokazuje różnorodność języka w różnych obszarach PL

W sumie to różnie z tym jest, zalezy jak się powie/napisze :)

 

portfel z dokumentami i złotą kartą kredytową

To jedziem do Polkowic ]:->

 

Leatherman Pulse

Elegancko i szacun ;)

 

Pół ławki zawalił 'gadżetami z kieszeni'. Nauczycielka była nieźle zdziwiona.

Bueee, a dlaczego nie miał noża? x(

 

Jego też skroicie?

Że ktoś ma nóż, to nie znaczy że umie się nim posługiwać. Ale pierwsze wrażenie robi.. chyba że napastnik też ma kose :P

 

- lewy przod - scyzoryk z 10 cm ostrzem xD

To uważaj, żeby Cię dog`i nie sprzętneli.. ;)

 

Swoją drogą jeden z głupszych tematów jakie widziałem na tym forum, ale co tam

Rudy czy ignacy? :> Swoją drogą, temat jest fajny jak jest ze zdjęciami.

 

oj, widze, ktos tu po tobie pavlitto ostro jedzie, ale tak patrzonc naa twoje posty, wcale mu sie nie dziwie, nawet nie wiem kto to jest ten rudy, ale wydaje sie fajny gosc
Słynna amanda99 na naszym forum?!? Czuję się zaszczycony

Buhehe, stawiałbym raczej na rudy come back ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę:

- Telefon SE K510i

- Paczka chusteczek

- Drobne

- Nóż - tandetny folder z ujowej stali, której nie da sie naostrzyć do poziomu "golenia"

- Portfel (w nim czasem jakiś banknot, choć wolę płacić kartą Maestro do tego jeszcz e-karta, książeczka wojskowa, dowodzik i legitka)

- Gaz pieprzowy

- Klucze

 

Na dniach ma dojść jeszcze latareczka Maglite Solitaire i micro multitool T7 oraz Victorinox Spartan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camilos, myśle że na codzień spokojnie wystarcza jakiś mały EDC + victorinox. Dla większych gadżeciaży może być większy EDC i multitool, a dla mniejszych sam multitool/victor :)

A latarka na codzień wydaje mi się niepotrzebna, chyba że mała do kluczy - co innego na jakiś wyjazd..

 

P.S. M. Solitare miałem pare lat wcześniej, ale szybko jej się pozbyłem bo jako główne źródło światła nie sprawdza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad batonem myślę, tylko że może być nieciekawie w razie użycia :/

 

Co do gazu - po tym jak 3 ****iarzy chciało się poczęstować moim telefonem podczas powrotu z imprezy [ok 3.30] z czego jeden roz*...walił mi wargę uznałem, że moze się przydać. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu, i liczę ze ostatni.

 

 

Aha, telefonu nie dostali :P

Multitool, będzie wisiał razem z latarką przy kluczach :]

A latarka ma pozwolić wejść do domu po imprezie, gdzie nie dość że ciemno, to jeszcze dziurka od klucza ucieka po całych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A latarka ma pozwolić wejść do domu po imprezie, gdzie nie dość że ciemno, to jeszcze dziurka od klucza ucieka po całych drzwiach.

 

Przerost formy nad treścią, ja do takich celów mam diodę w zapalniczce... W trafieniu do dziurki pomaga idealnie :lol: W dodatku w telefonie mam całkiem silną "latarkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na mały pistolecik hukowy albo gazowy ? :)

nie polecam - za nim wyciagniesz i odbezpieczysz bedziesz juz lezal na glebie , lepiej juz "spray"

 

ew. jeden z moich taktycznych gadzetow http://www.mikovknives.com/Images/700/241nh1e700.jpg

 

a mini solitare mam przy kluczach od auta i dobrze sie sprawuje, oczywiscie przerobiona na diode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności