Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

prawa przednia kieszeń: Nokia N-Gage

prawa przednia miała kieszeń: klucze z łożyskiem zamiast breloczka

lewa przednia kieszeń: odtwarzacz, zwinięty kabel od słuchawek gdyż ostatnio noszę filipsy z powodu braku innych sprawnych.

prawa tylna kieszeń: dokumenty

lewa tylna kieszeń: nic, czasami zeszyt.

 

to w dżinsach, w bojówkach zawartość tylnych kieszeni przechodzi do udowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę pokrowców na telefony. Jak dla mnie urządzenia te powinny być optymalnie ergonomiczne, pokrowiec tę cechę upośledza :/

 

dokładnie telefon ma być przedewszytskim uzyteczny... a przy okazji niestety sie troche niszczy/zużywa...

 

Ale kupuje coś po to żeby tego z przyjemnoscią używać a nie kupować i pakowac w uciążliwe coś " no bo sie porysuje"...

 

JaQS, mam nadzieje że ten avatar to niejst to co myśle.. weź to zmnień człowieku, zanim jakiś mod przyczai..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieca dlon z palcami na myszce? Ja nie widze w tym nic zlego. :P

Zalecam dokladniejsze przygladanie sie...

 

Po za tym nigdy nie spotkalem sie z zadnymi nieprzyjemnosciami z powodu tego avatara. ;)

 

Tak btw.

JaQS, mam nadzieje że ten avatar to niejst to co myśle

Tak sie tego boisz, ze az nie chcesz o tym myslec czy jak to jest? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

prawa kieszeń : tel,clip/shuffle ,stocki od ipoda,monety

lewa: chusteczki (zawsze)

tył :pusto

Jak mam koszule na sobie (a zawsze mam:P) to clip na lewej piersi,albo szufla na szyi .

Dawniej nosiłem klucze,ale znalazłem inny sposób na otwarcie szkolnej szafki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa kieszeń - Wizard + identyfikator szkolny

Malutka kieszeń w przedniej prawej - Cruzer Titanium

Lewa kieszeń - pchełki Meizu, przejściówka na microjack, pudełeczko z kartami pamięci, shufla i paczka srebrnych orbit white

Tylna prawa - portfel

Tylna lewa - chusteczki

 

 

aktualnie rozglądam się za vickiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszyscy, to i ja :)

zwykle nosze wszystko tak samo w każdych spodniach:

kieszeń lewa z przodu-player albo klucze (od domu, samochodu)

prawy przód-telefon

lewy tył-chusteczki

prawy tył-portfel z dokumentami i pieniędzmi (o tej porze roku najczęściej jednak ląduje w wewnętrznej kieszeni kurtki, na jego miejsce wchodzi telefon, a do przodu maść witaminowa w małym pojemniczku)

dodam zdjęcia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie chętnie jakiegoś electriciana, soldiera, czy innego nomada wziął, ale pewnie skończy się na budżetowym, np. spartanie

 

hmm... swisscard to w sumie nie jest zły pomysł(zwłaszcza, że nie mam zbytnio miejsca po kieszeniach, a w portfel jak znalazł)... tyle, że nie scyzoryk xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej, zamiast twierdzić że się nie na tym nie zna, poczytać i poznać podstawowe zasady? ;P

 

@pGo, swisscard to lipa.. Ani to wygodne, ani ładne, ani fajne - ot gadżet do portfela. A mało w kieszeni zajmuje wspomniany Bantam - nawet w podstawowej wersji jest fajny. Soldier jest świetny, a Spartan ma wszystko co potrzeba (a nawet więcej) prócz ciekawego, oryginalnego wyglądu.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności