Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

@maba ta mała latareczka to inova microlite ?

inova microlight - fajna, mała, i błyska nieźle ;)

 

@piotrek04, fajny Vicek - od zawsze mi się podoba, chociaż ciągle kupie coś innego zamiast niego. Ja mam Spartana - jest wystarczający, a narzędzi nawet za dużo (niestety mojego ideału Victorinox jeszcze nie wypuścił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dawno mnie tu nie bylo :huh:

to ja pokaze swoje staffy,w sumie w kieszeni to tylko fona(zasada,ze tam gdzie fon to nie moze byc nic innego :) ) nosze,a wszystkie inne *******y jak orbity(zawsze je mam przy sobie),portwel,sluchawki itp w ukochanej torbce-smigalce :) ,jeszcze powinien byc grajek ale teraz nie mam <_<

pocket.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy tył: Portwel- jakaś waluta(choć częściej jest pusto:p), 3 legitymacje, dowodzik, karta miejska, kilka zdjęc bliskich osób, i maaaaasa śmieci..

 

Trzymać najwartościowsze rzeczy w tylnej kieszenii? :o

 

Ja w lewek trzymam klucze i legitkę, w prawej portfel, tel i odtwarzacz (słuchawki w uszach, bądź przewieszone przez koszulkę, bądź <<uwaga - najlepszy patent>> schowane w kieszeni koszulu na piersi>>). W tzm. kondomówce zdarzało się nosić fifkę/gibony, w tylnych kieszeniach nie trzymam nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś miałem 2 telefony przy sobie, to psy sprawdzały obu numery, dodatkowo grozili mi 450pln i sądem grodzkim, za jazdę rowerem pod prąd, rozmawiając przez tel i jazdę po chodniku, ale głupie ciule skończyli na pouczeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś miałem 2 telefony przy sobie, to psy sprawdzały obu numery, dodatkowo grozili mi 450pln i sądem grodzkim, za jazdę rowerem pod prąd, rozmawiając przez tel i jazdę po chodniku, ale głupie ciule skończyli na pouczeniu ;)

Lol, mnie co 1-2 tygodnie łapią za jazdę po chodniku, bez świateł, bez rąk itp. A jestem jeszcze poniżej 17 lat, to niewiele mi mogą zrobic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, mnie co 1-2 tygodnie łapią za jazdę po chodniku, bez świateł, bez rąk itp. A jestem jeszcze poniżej 17 lat, to niewiele mi mogą zrobic. :D

 

Mogą Ci przesunąć granicę w której będziesz mógł zrobić prawo jazdy ;) Tyle, że masz szczęście trafiania na mało upierdliwych policjantów, o mandacie nie wspomnę, bo też możesz dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, mnie co 1-2 tygodnie łapią za jazdę po chodniku, bez świateł, bez rąk itp. A jestem jeszcze poniżej 17 lat, to niewiele mi mogą zrobic. :D

Dziwne że u mnie tego nie ma...

Mała miejscowość chyba działa przytłaczająco na psychikę osobników, które to wolą siedzieć w budzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pochwale sie ja :)

jak dżinsy to zwykle:

lewy przód-sansa (słuchawki na szyi/uszach), czasem jakieś drobne

przwy przód-telefon, i tylko telefon :) nie zdażyło mi sie nosić żadnego z kluczami czy pieniędzmi

prawy tył-portfel (dowód, karta płatnicza, dowód, legitka szkolna, jakies papierki, niedługo prawo jazdy xD, zawsze jakiś kondom)

lewy tył-najczęściej chusteczki

jak krótkie spodenki to jakies chusteczki w wolnej kieszeni, z gdzieś z tyłu jak jest to portfel, MUVO przypięty w pokrowcu do paska, słuchawki na szyi

jak biore ze sobą plecak albo torbe z aparatem to sie zaczyna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód:

prawa - portfel i telefon (czasem mp3 gdy np czeggoś nie biorę bądź coś mam w plecaku torbie)

lewa - papierosy i zapalniczka (czasem mp3 gdy np czeggoś nie biorę bądź coś mam w plecaku torbie)

 

tył:

prawa - bilet miesięczny

lewa - drobne bo w portfelu nie mam na nie miescja i klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- prawy przód: komórka, czasami orbit white, słuchawki (jeśli nie wiszą na szyi) [klucze od domu, bramki]- w tej mniejszej

- lewy przód: druga komórka, czasami zestaw słuchawkowy do niej, czasami orbit white

 

- prawy tył: portfel [kasa, karty bankomatowe, biblioteczne, dowód, legitka, jakieś karty stałego klienta, szczęśliwe 50 eurocentów, 1 dolar (równie szczęśliwy), bilety MPK, durex]

- lewy tył: jakieś ulotki (niedługo tam siedzą) i inne papiery

 

i t10 na szlufce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inova microlight - fajna, mała, i błyska nieźle ;)

 

@piotrek04, fajny Vicek - od zawsze mi się podoba, chociaż ciągle kupie coś innego zamiast niego. Ja mam Spartana - jest wystarczający, a narzędzi nawet za dużo (niestety mojego ideału Victorinox jeszcze nie wypuścił)

 

Też mam Spartana ( bardzo przydatny ) i jeszcze Solo

edc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności