Skocz do zawartości

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Artorias napisał:

Na takie coś natrafiłem w jednej z recenzji

 

The problem I came across when using the Mojo 2 was interference when bundled with my mobile. Every time my mobile would connect or change from 3G to 4G network I would get clicks and pops. I am not an expert but that killed the mojo2 as a portable device and is not a faulty device. I owned 3 original Mojos and all had the same issue. My conclusion on that front is that if you want the mojo 2 then you might consider the poly as an essential part.I own the poly and would never take the mojo 2 out and about without it. With the poly the price doubles.

 

 

Są takie właśnie czasami zakłócenia gdy podłączam go pod telefon. Preferuję po coaxialu z malinki :)

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 18:38, Gizmoe napisał:

mam mojo2 niestety zwykłym kablem nie podłączę pod iPhone czy potrzebuje kabla cck czy może da radę po przejściówce lighting - > usbc (otg)

Chord zaleca łączenie Mojo oficjalną Applowską przejściówką Lightning-USB C. Jest o tym nawet w filmiku instruktażowym, tutaj -> https://youtu.be/t23s6calncY?t=188

 

Kupisz chociażby tutaj -> https://www.apple.com/pl/shop/product/MD821ZM/A/przejściówka-ze-złącza-lightning-na-złącze-usb-aparatu

 

Kod producenta to MD821ZM/A. Uważaj z zakupem z niezaufanych źródeł. Na rynku jest sporo podróbek.

______________________________________________________

 

Wracając do mojego problemu z trzaskającym Mojo 2. Problem rozwiązany. Winowajcą okazał się być przewód USB C którym podpinałem malucha do komputera. Okazało się, że gdzieś w 1/3 długości miał przerwę i delikatne nawet muśnięcie powodowało trzaski. To już drugi przewód od Baseus, który odwala u mnie takie cyrki. Niby zwykłe, tanie chińczyki, ale spodziewałem się jednak po nich lepszej trwałości i wykonania. Więcej nie kupię :)

 

IMG_5619.JPG

Edytowane przez simo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te trzaski / przeskoki występują jak słucham z iPhone. Tylko to nie wina kabla, bo z wszystkim innym działa on perfekcyjnie. Może faktycznie ten adapter by wyeliminował problem, ale Mojo na stałe wylądował na biurku to raczej nie będę sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, simo napisał:

Chord zaleca łączenie Mojo oficjalną Applowską przejściówką Lightning-USB C. Jest o tym nawet w filmiku instruktażowym, tutaj -> https://youtu.be/t23s6calncY?t=188

 

Kupisz chociażby tutaj -> https://www.apple.com/pl/shop/product/MD821ZM/A/przejściówka-ze-złącza-lightning-na-złącze-usb-aparatu

 

Kod producenta to MD821ZM/A. Uważaj z zakupem z niezaufanych źródeł. Na rynku jest sporo podróbek.

______________________________________________________

 

Wracając do mojego problemu z trzaskającym Mojo 2. Problem rozwiązany. Winowajcą okazał się być przewód USB C którym podpinałem malucha do komputera. Okazało się, że gdzieś w 1/3 długości miał przerwę i delikatne nawet muśnięcie powodowało trzaski. To już drugi przewód od Baseus, który odwala u mnie takie cyrki. Niby zwykłe, tanie chińczyki, ale spodziewałem się jednak po nich lepszej trwałości i wykonania. Więcej nie kupię :)

 

IMG_5619.JPG

Świetne foto, gdzie case?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo chorda jest estetyczne ale ta czcionka z nazwą "mojo"   to strasznie wygląda jak dla mnie.....i jeszcze nie dość że to brzydkie to takie wielkie......

Edytowane przez prophet1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajp chyba słabnie, że zaczyna się utyskiwanie, nawet na tak mało istotne sprawy.

Moim zdaniem czcionka w Mojo2 to mały pikuś, w porównaniu do wielkiego napisu STREAM na środku Zen Streamera.

Mimo wszystko ludzie jakoś z tym żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze się czepiam bo nawet nie mam tego urządzenia. pewnie gra jak piszą i super. Chodzi mi tylko i wyłącznie o walor estetyczny tego napisu, bo pudełko jako takie jest ładne - jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, prophet1 napisał:

Nie chodzi o to ze się czepiam bo nawet nie mam tego urządzenia. pewnie gra jak piszą i super. Chodzi mi tylko i wyłącznie o walor estetyczny tego napisu, bo pudełko jako takie jest ładne - jak dla mnie.

Tylko zobacz na ogólny koncept tego urządzenia. Czcionka nie prezentuje się poważnie, bo sprzęt jest projektowany w bardziej młodzieżowym stylu. Trudno wymagać szczególnej powagi, elegancji i estetyki od sprzetu, którym sterujesz za pomocą kolorowych kulek.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hugo 2 też są kulki (i one są dla mnie też ok) ale już nie ma tej czcionki. Wiem, że droższe i że aspiruje pewnie do innego klienta ale mimo wszystko...to moja drobna uwaga nie chodziło mi o bicie piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prophet1 napisał:

...to moja drobna uwaga nie chodziło mi o bicie piany.

Luzik. Ja nie mam Mojo, więc mi to lotto :D Jest dużo poważnie wygladających sprzetów, Chordy ogólnie mają dyskusyjny design, albo się to lubi (względnie ignoruje), ale nie i wtedy wzorem @MichalZZZ olewasz tego producenta i życie toczy się dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Najner napisał:

Albo, jak ja, masz raczej w doopie design produktu i słuchasz muzyki :D W końcu liczy się wnętrze ;)

 

 

Jeśli jest zrobione solidnie, z przyzwoitych materiałów to ja też.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to Mojo na żywo wygląda IMHO dużo fajniej, niż na zdjęciach. Na zdjęciach jest brzydki, to fakt, ale na żywo ma moim zdaniem znacznie więcej uroku. Przede wszystkim wrażenie robi to, jaki sprzęcik jest filigranowy (na zdjęciach wygląda na większy), plus porządnie wykonany. Ja tam lubię patrzeć jak mu się świecą kule ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 21:13, ZebLong napisał:

Świetne foto, gdzie case?

Ni ma. Nie planuję go przenosić. Chordzik zadomowił się na szafce RTV i tak zostaje. Swoją drogą - w szczególności podczas ładowania - grzeje się skubaniec. Ciekawe czy obłożenie go dodatkowym etui nie wpłynęłoby negatywnie na odprowadzanie ciepła.

21 godzin temu, Dirian napisał:

Przede wszystkim to Mojo na żywo wygląda IMHO dużo fajniej, niż na zdjęciach.

Zgadzam się. Po samych fotkach w necie też byłem przerażony. Na żywo inna bajka. Dobry znajomy ma Qutesta. I znów ta sama historia. Na zdjęciach paskudztwo straszne. W realu całkiem uroczy sprzęcik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, simo napisał:

Ni ma. Nie planuję go przenosić. Chordzik zadomowił się na szafce RTV i tak zostaje. Swoją drogą - w szczególności podczas ładowania - grzeje się skubaniec. Ciekawe czy obłożenie go dodatkowym etui nie wpłynęłoby negatywnie na odprowadzanie ciepła.

 

Ładujesz go z PC czy ładowarką? Pytam bo u mnie przy podłączeniu do PC się jakoś szczególnie nie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, simo napisał:

@Dirian Korzystając z okazji. Jak nowy Mojo sprawdza Ci się z TH610? Myślę nad ich zakupem. Fajne nauszniki.

 

Jeszcze nie słuchałem, póki co na kontrakcie jestem a TH610 grzecznie czekają w domu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, simo napisał:

@Dirian - u mnie też ładowanie z PC. Aaaale, ponoć Mojo 1 grzał się jeszcze bardziej.

 

Korzystając z okazji. Jak nowy Mojo sprawdza Ci się z TH610? Myślę nad ich zakupem. Fajne nauszniki.

Z TH x00 gra świetnie. Z TH610 pewnie podobnie ale na moje wyczucie może być ostrzej (czy za ostro to już sprawa indywidualna/przyzwyczajenia) , ale to zupełnie nie jest problem bo wysokie można ładnie zdjąć EQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, simo napisał:

@Dirian - u mnie też ładowanie z PC. Aaaale, ponoć Mojo 1 grzał się jeszcze bardziej.

 

Korzystając z okazji. Jak nowy Mojo sprawdza Ci się z TH610? Myślę nad ich zakupem. Fajne nauszniki.

Bardzo dobrze się sprawdza. Podobnie jak Mojo 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo miałem TH610 i nigdy nie słyszałem w nich ostrej góry, ale po podpięciu pod M2 trochę było dla mnie za dużo. Słuchałem razem tylko przez chwilę w mp3store i może to być kwestia niewygrzania albo zmęczenia uszu, bo chwilę tam wcześniej siedziałem z różnymi słuchawkami, ale warto najpierw sprawdzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności