Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Adam 76 napisał:

A jak kupię Mojo 1 za tysiaka to też będę rozsądnym melomanem czy Mojo 1 już się nie liczy? 

Niestety nie. 

Godzinę temu, audionanik napisał:

A poważniej, to podzielam zdanie kolegi, mimo że już drugi tydzień jest u mnie równocześnie Hugo2 od @konrad_a...

Napisz jakieś porównanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo2 ma większą scenę, więcej powietrza i wydaje mi się jednocześnie bardziej detaliczny i gładszy.

Czekam na Hugo3 z wbudowanym EQ.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, saudio napisał:

No i nie wiem czy go jednak nie spróbować, choć trzeba by coś do niego podłączyć a Poly to chyba nie jest dobre rozwiązanie.

A po co zaraz Poly? Można po USB albo po optyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, konrad_a napisał:

A po co zaraz Poly? Można po USB albo po optyku.

Optyk zawsze grał mi gorzej niż inne wejścia cyfrowe do daków - nieco mulił i ciął transjenty.

Kiedy więc połączyłem maca z mojo2 tą nylonową żyłką służąca nieaudiofilom do wieszania prania, już zacierałem ręce, żeby pocisnąć po takim graniu…

…No nie tym razem. PCM z nylonu nie tylko nie psuje dźwięku mojusia względem usb, ale wręcz daje lepszy oddech i bardziej chropawe faktury; jest też trochę jaśniej i może rozdzielczo(?). Tak czy siak no fpyte to gra. Jestem zaskoczony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, audionanik napisał:

Optyk zawsze grał mi gorzej niż inne wejścia cyfrowe do daków - nieco mulił i ciął transjenty.

Kiedy więc połączyłem maca z mojo2 tą nylonową żyłką służąca nieaudiofilom do wieszania prania, już zacierałem ręce, żeby pocisnąć po takim graniu…

…No nie tym razem. PCM z nylonu nie tylko nie psuje dźwięku mojusia względem usb, ale wręcz daje lepszy oddech i bardziej chropawe faktury; jest też trochę jaśniej i może rozdzielczo(?). Tak czy siak no fpyte to gra. Jestem zaskoczony.

A nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, saudio napisał:

Ale ja nie chcę kanapki, tylko położyć tam gdzie słucham.

A co będzie źódłem?

Bo mojo2 jest tak mały że ta kanapka mogłaby wjść całkiem poręcznie.

Można przyczepić na pleckach czegoś np. rzepem Velcro i może być całkiem ok.

Na ale jak ma być bezwzględnie bez kanapki i mobilnie to faktycznie zostaje Poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ot ciekawostka. Sprawdziłem dzisiaj, z Pi2Aes po Coax gra lepiej niż po Toslinku. Tylko nie wiem czy to kwestia wejścia Mojo2 czy wyjścia Pi2Aes. Nie mam porównania z innym treamerem. Więc u mnie hierarchia wygląda tak USB<Toslink<Coax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki transporcik z fona po usbc do Oriolusa i do Modżo po coax to m sens? Słuchali?

 

https://allegro.pl/oferta/oriolus-1795d-odbiornik-z-dac-bt5-aptx-hd-ll-ldac-9300621174?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjc2NTQ4NAAzMDMyNTQA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ef8f6466-c530-4f1a-a7f9-90a476ab43cd

W dniu 11.02.2022 o 15:39, vonBaron napisał:

IMG_20220211_153407_01.jpg

Dzięki Marcin @kurop

Mnie też pierwszy Mojo jakoś nie robił a dwójka gra naprawdę świetnie jak za te pieniądze👍

Co to za klocek obok Modżo?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lobuz1 napisał:

Bo to super sprzęt. Coś mi się wydaje, że @Karmazynowy miał w bazarku Mojo 2. Był na bank.

 

DEMENTI! Ja swojego mam i nie zamierzam sie pozbywać. 😉

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności