Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, szwagiero napisał:

@manuelvetro taaa ja podpuszczam, a Wy kupujecie emoji6.png

Daj znać jak ten abasco, bo kiedyś go miałem do o2 i teraz też nad nim myślałem, tym bardziej, że dxa traktuję trochę jako sprzęt przenośny i słucham na kanapie i nie widzi mi się w tej roli klocek pokroju P50, ale abasco jak najbardziej.

P50 jest dosyć ciężki, ale ten abasco na mikrusa też mi nie wygląda. Nie podają wymiarów ani wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szwagiero napisał:

@manuelvetro taaa ja podpuszczam, a Wy kupujecie emoji6.png

Daj znać jak ten abasco, bo kiedyś go miałem do o2 i teraz też nad nim myślałem, tym bardziej, że dxa traktuję trochę jako sprzęt przenośny i słucham na kanapie i nie widzi mi się w tej roli klocek pokroju P50, ale abasco jak najbardziej.

To inwestuj w baterię, jak @audionanik;) Jak po BT, to przenośny byłby 100%. :ph34r: 

Dam znać, ale bez A:B, to prawdy nie dojdziesz.

A A:B quasi kontrolowane (na tym samym utworze, głośności i tych samych słuchawkach) bo przerwa między odsłuchami i tak zatrze świeżą pamięć słuchową (wtedy można liczyć na detale dobrze znanej piosenki, jak brzmią - czyli na pamięć długotrwałą słuchową) to nie wiem, kiedy dam radę poczynić.

A z subiektywnymi wrażeniami, to już dziś Ci powiem, cenową heurezą. Kilka procent lepiej będzie grać ;) 

Prawdę mówiąc, ucieszyłbym się z 1% nawet, a nie wiem, czy usłyszę różnicę.

Posłuchamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

Abasco:

  • wymiary: 130 x 80 x 65mm
  • waga: 750g

P50:

Wymiary 11x11x5,2 cm
Waga 0,88 kg

Nie no, kawał cegły! W relacji wielkość/waga/cena/jakość już wygrałem, te, internety!:win:

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Nie no, kawał cegły! W relacji wielkość/waga jakość już wygrałem, te, internety!:win:

Abasco to też kawał cegły, prawda? To dobrze. ;) 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, manuelvetro napisał:

Bardzo dobrze :D 

Z zasilaczami jak z kobietami, im większa, tym lepsza :ph34r:

Kupiłeś go od Abasco? Mają jakiś sklep internetowy czy na maila/telefon? Może kupię sobie taki stabilizowany do NUC i7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze  
Z zasilaczami jak z kobietami, im większa, tym lepsza 
 
P.S.
Żona jest większa ode mnie, znaczy  Wyższa. Ja za to ważę, prawda, więcej.
Osobiście nie chciałbym mieć większej żony, bo sam mam 194cm :) Także... mam mniejszą i to sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lobuz1 napisał:

Kupiłeś go od Abasco? Mają jakiś sklep internetowy czy na maila/telefon? Może kupię sobie taki stabilizowany do NUC i7.

W tym sklepie kupiłem, drożej, ale wciąż chyba niedrogo. https://inelsc.pl/pl/p/Zasilacz-15V-1A-wtyk-5%2C52%2C1-transformatorowy-stabilizowany-ABASCO/100

5 minut temu, szwagiero napisał:

Osobiście nie chciałbym mieć większej żony, bo sam mam 194cm :) Także... mam mniejszą i to sporo.

Nie no, mam kolegów tego wzrostu, w tym dyrektora, także... wagę mam większą, prawda, 104 aktualnie, było już 101, ale choroba przyszła i nie pozwoliła ćwiczyć i diety trzymać. A wzrostu jestem nikczemnego, 175 cm, a żona istotnie wyższa, 176. 13 letni syn, Wiktor, już nas przerósł... 🤷‍♂️

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

No. Dokładnie ;) 

Tomanek konkret podejście, niby mi nie odpisał, ale kasa z anulacji jest już na koncie. A abc czegoś tam się kajało w ubiegły piątek z rana w mailu, że im przykro, że anulują, że dołożą wszelkich starań, żeby kasa wróciła jak najszybciej, a kasy jak  ni ma, tak ni ma. Ale kontakt mailowy dobry, jutro powinna być.

Ostatecznie, coby, jak @szwagieroradzi nie popadać w spiralę, zdecydowałem iść na audiokompromis.

9B32A713-BF5C-480B-9893-4CC3D62897A8.jpeg

 

Jutro będzie w paczkomacie.

Pewnie sobie wieczorem posłucham, prawda, zasilacza.

Dzisiaj słucham k702 custom cable by kulozeby, com się pochwalić kolejny dzień zapomniał w zakupach, z dx3pro+ i niczego mi nie brakuje i nie brakowało, także, te nasze, Panowie zasilacze, to zwykłe fanaberie :P a @szwagierotradycyjnie nas podpuścił ;) 

Dokładnie taki sam, jaki mam do sap-2. Dobry na tyle, że już nie myślę o zasilaniu. Oryginalny od smsl w szufladzie, zawstydzony ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, manuelvetro napisał:

W tym sklepie kupiłem, drożej, ale wciąż chyba niedrogo. https://inelsc.pl/pl/p/Zasilacz-15V-1A-wtyk-5%2C52%2C1-transformatorowy-stabilizowany-ABASCO/100

Nie no, mam kolegów tego wzrostu, w tym dyrektora, także... wagę mam większą, prawda, 104 aktualnie, było już 101, ale choroba przyszła i nie pozwoliła ćwiczyć i diety trzymać. A wzrostu jestem nikczemnego, 175 cm, a żona istotnie wyższa, 176. 13 letni syn, Wiktor, już nas przerósł... 🤷‍♂️

Topik ma 15V na wejściu? Lepiej to sprawdź przed podłączeniem.

 

edit:
A jednak. Sorry za zamieszanie.

Trochę drożej? Na stronie Abasco masz za 48zł.

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Kto biedakowi zabroni?

To powiedz jeszcze, jak stamtąd zamówić :P 

abasco@abasco.pl
krzysiek@abasco.pl

 

Chociaż cennik pewnie dawno nieaktualizowany :D

 

edit:

Ostatnia aktualizacja: data 16.05.2007

Pewnie nawet nie sprzedają w detalu. Więc poza stroną może być trudno zamówić. Ale zawsze można poprosić o zasilacz po audio.

Edytowane przez krz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem ten zasilacz (ale na 24 V) przez Allegro, cena ok 70-80 zł. Strona firmowa Abasco mocno trąci archiwaliami ;)

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krz napisał:

abasco@abasco.pl
krzysiek@abasco.pl

 

Chociaż cennik pewnie dawno nieaktualizowany :D

 

edit:

Ostatnia aktualizacja: data 16.05.2007

Pewnie nawet nie sprzedają w detalu. Więc poza stroną może być trudno zamówić. Ale zawsze można poprosić o zasilacz po audio.

Pan Krzysiek szybko odpowiada. Wczoraj w nocy napisałem zapytanie dot. dobrania zasilacza pod NUCi7 i dzisiaj odpisał, że nie mają odpowiedniego w ofercie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szwagiero napisał:

Tam gdzie @manuelvetro - parę pln więcej niż w abasco ale bez kombinowania.

UPDATE: dzwoniła Pani ze sklepu i manu kupił ostatnią sztukę, na razie nie ma i nie będzie więcej emoji24.png

On jest jakiś pechowy :D
Jak nie dla siebie to dla innych.

 

Dajcie znać jak ktoś się odezwie z Abasco. Wziąłbym dwa zasilacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są, ale nie wiem czy detal bo cena widoczna po zalogowaniu:

http://www.prolech.com.pl/index.php?mod=przedmiot&id=9167

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szwagiero napisał:

UPDATE: dzwoniła Pani ze sklepu i manu kupił ostatnią sztukę, na razie nie ma i nie będzie więcej emoji24.png

Akurat, pół Polski śledzi ten wątek i małpuje nasze ruchy. Mnie ktoś P50 gwizdnął sprzed nosa, jak @lobuz1napisał, że go bierze,  a sklep abc napisał mi, że towar nieprodukowany... 

Jak wrzuciłem link do sklepu z abasco, to od razu zniknęły z oferty...

5 godzin temu, krz napisał:

On jest jakiś pechowy :D
Jak nie dla siebie to dla innych.

Tu jest trochę prawdy, dopiero za trzecim podejściem udało mi się dorwać zasilacz, ale i to nie do końca, bo utknął w oddziale Inpost i go dziś nie posłucham 🤷‍♂️

 

EDYCJA

 

5 godzin temu, krz napisał:

On jest jakiś pechowy :D
Jak nie dla siebie to dla innych.

 

Dajcie znać jak ktoś się odezwie z Abasco. Wziąłbym dwa zasilacze.

 

PECHOWY, PECHOWY ? PECHOWY ?

 

inpost zatrybił, mam zasilacz, ale tyn ABASCO NIE GRA z topikiem ! NIE DAJE PRUNDU !

SIĘ DIODA NAWET NIE ŚWIECI !

 

Chętnie sprzedam, komuś, kto się zna.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, manuelvetro napisał:

A szlak, nie chce mi się tego nawet reklamować/odsyłać.

Jprd, robi się tasiemiec z tymi zasilaczami jak w Modzie na Sukces. Współczuję problemów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, manuelvetro napisał:

A szlak, nie chce mi się tego nawet reklamować/odsyłać.

Zadzwoń jutro może Ci oddadzą kasę bez odsyłania skoro to ostatnia sztuka? Mi odesłali pieniądze błyskawicznie dzisiaj i generalnie rozmowa była bardzo miła.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności