Skocz do zawartości

Topping dx3 pro+


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Hustler napisał:

@krz @pylaczynski  Z tego co kojarzę to naliczony VAT stanowi różnicę pomiędzy krajem sprzedaży, a krajem kupującego, choć ja tylko zamawiałem z Niemiec.

Zgadza się, ale obecnie najtaniej w amazon.pl. czyli bez VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dziadek Lupin z ZSRR znowu bawi się czołgami a Dawid-19 znowu pływa na fali, kurde tyle tych fal, że chyba zainwestuje w deskę surfingową to oświadczam wszem i wobec, żem kupił tofika na amazonie. Bał żem nie zdążę przed kuńcem śmiata, nie będzie mi pisane posłuchać tego dzieła inżynierii molekularnej 🙂 Jutro planowane składanie zasilacza

Edytowane przez Hubabuba
zmiany w życiu
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 18:44, szwagiero napisał:
W dniu 24.01.2022 o 18:25, audionanik napisał:
Czuję jak budzi się we mnie Janusz - a nuż uda się sprzedać za tyle co kupiłememoji3.png.

Albo i drożej? Już Cię... swędzi?

Jest i pierwszy janusz z Ochoty :D

https://www.olx.pl/d/oferta/topping-dx3-pro-2022-przetwornik-dac-CID99-IDNCbLw.html

Po dostawie się może okazać, że to dobra oferta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 11:10, Dezoter napisał:

Panowie halp :D

 

Jeszcze godzine temu świecił normalnie

 

spacer.png

 

Teraz świeci w ten sposób

 

spacer.png

 

coś zdechło? odłączenie zasilania nic nie zmienia >.>

 

 

Z racji, że "magicznie" się naprawiło, to może być zimny lut po prostu powstały w czasie transportu. Łatwa do naprawy usterka.

 

Powiedz mi jak się ten topping ma do Zena? Mam właśnie zena v2 (wziąłem go ze względu na obsługę MQA) i się zastanawiam, czy nie zwrócić i nie wziąć toppinga. W pomiarach jest miażdżąco po stronie Toppinga.

 

Widziałem pomiary Zena (audioscience) i zakładając, że nie są one błędne przez np beznadziejne gniazdo USB w kompie testującego, to Topping powinien go po prostu miażdżyć pod kątem jakości i przejrzystości dźwięku. Tak jest?

 

Interesuje mnie głównie wyjście RCA, bo wzmacniaczowo to jest pewniak - TPA6120 z niską rezystancją i porządnym zasileniem, musi być dobrze.

 

No i jeszcze "głupie" pytanie - czy jest możliwość wyłączenia wyjścia RCA i słuchawkowego, czy działają sobie równolegle jak w Zenie?

 

btw. W audiomagic niby za 899 zł.

 

edit:
Dostałem odpowiedź od Audiomagic w kwestii dostępności:

Cytat

Planowana dostawa powinna być w przeciągu 3 tygodni około.

 

 
Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dobry topik jest. Mam go obok toru d10s -> grubba hybryda  -> mt603 TungSol -> JD gold plated 6n 2xRCA-3,5mm ->ZenCan ifi iPowerX  i dźwiękowo jak porównuję, to wychodzi, że gorszy. A mimo wszystko, chętnie prosto z topika słucham i frajdy dużo mi daje. Może przez ten pilot, że super łatwo i precyzyjnie bez kręcenia gałą można sobie tą głośność dopasić? Taki żarcik. Topik jest fpyte :D 

5673459E-5F9F-4447-BA6E-CE2C0A13B238.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, manuelvetro napisał:

Kurde, dobry topik jest. Mam go obok toru 

d10s -> grubba hybryda  -> mt603 TungSol -> JD gold plated 6n 2xRCA-3,5mm ->ZenCan ifi iPowerX  i dźwiękowo jak porównuję, to wychodzi, że gorszy. A mimo wszystko, chętnie prosto z topika słucham i frajdy dużo mi daje. Może przez ten pilot, że super łatwo i precyzyjnie bez kręcenia gałą można sobie tą głośność dopasić? Taki żarcik. Topik jest fpyte :D 

5673459E-5F9F-4447-BA6E-CE2C0A13B238.jpeg

Oszczedzasz wyświetlacz jak ja 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory słuchałem jakiegoś zdechłego Ha Info u2. Przejście na tofika przypomina mi jak jeździłem 7 lat bawarką e38 740i i przesiadłem się w zeszłym roku na f01 750Li Xdrive.... niby obie "7" ale jakoś tak.... nowa epoka 😀 ciekawe czy ten topik jest podatny na mody, może jakichś stolik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Kondy raczej.

Rzuciły mi się we oczy te smd 470 25v za złotówkę, zamawiam Elne rfs i zobaczymy co wniesie

 

26 minut temu, lobuz1 napisał:

ale tylko akrylowy

 

kurbancka ale to aligancko wygląda, dasz linka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności