Skocz do zawartości

Dlaczego Forum Zdominowane Jest Przez Facetów?


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co pamietam to nigdy tutaj nie bylo zbyt duzo kobiet, a jesli jakas sie trafila... to niestety po bardzo krotkim czasie sie wykruszala, zapewne ze znudzenia ;) ja tez zreszta mam takie okresy ze przez pare miesiecy sledze forum namietnie, zeby potem na nastepne pol roku zajac sie zupelnie czyms innym. cos jest z ta iloscia informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to nigdy tutaj nie bylo zbyt duzo kobiet, a jesli jakas sie trafila... to niestety po bardzo krotkim czasie sie wykruszala, zapewne ze znudzenia ;) ja tez zreszta mam takie okresy ze przez pare miesiecy sledze forum namietnie, zeby potem na nastepne pol roku zajac sie zupelnie czyms innym. cos jest z ta iloscia informacji ;)

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chłopaki ;) No i dzięki za te pm-y, szczerze powiem że przez informacje na mailu ze coś dostałam przypomniałam sobie o forum. Aż strach się przyznać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A też się dołączę do życzeń, co będę gorszy :P;).

 

Co do tematu- on się wyczerpie za dwa dni :P. Cóż można dodać ponad to, co zostało napisane? ;)

 

Raczej nic. Teraz trzeba pomyslec jak zmienic ten fakt, ze na forum jest tak malo kobiet ;)

W opcjach profilu można płeć przestawiać i tu bym widział drogę do poprawy statystyk. Sporo osób się jeszcze nie zdeklarowało, więc... Z drugiej strony nieokreśloność seksualna jest chyba teraz trendy? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety.. Kobiety z którymi można pogadać o sprzęcie wojskowym/nożach/audio/kompach/foto nie trafiają się zbyt często.

Mniej więcej tak samo często jak faceci ;]

 

większość znajomych (niesprzętowych) uważa mnie za zboczeńca (sprzętowego ;) ) i gada ze mną na gg tylko wtedy, kiedy potrzebuje jakiejś porady dot. kompa/mp trojki, czy noża...

 

Co do przewagi płci pięknej spowodowanej założeniem głębokiego dekoltu- to chyba tylko na 15 latków działa... Co to za facet, który nie potrafi się opanować na widok ćwierci cycka? Albo smarkacz, albo zakompleksione, niewyżyte zero...

Może wpadam trochę w ton św. Tomasza z Akwinu, ale z moich obserwacji wynika, że to kobiety mają większe problemy z opanowaniem się na widok wyjątkowo ponętnego okazu płci męskiej, niż odwrotnie. Oczywiście mam na myśli kobiety i mężczyzn na poziomie, a nie bydło z dyskoteki...

 

Cóż poradzić, taka już nasza fizjologia. I nasza obecność na forum, co zaznaczył @Zgredek, również jest z tą fizjologią związana.

 

Nie mogę zgodzić się również co do tego, że prawdziwy facet musi być śmierdzący i brudny.

Że niby, jak się golę pod pachami (polecam gorąco! Walenie spod skrzydła ograniczone o 97%) i zmieniam skarpetki codziennie, to już automatycznie jestem metroseksem?

A wiecie, jak to fajnie usłyszeć od znajomej kobiety (zwłaszcza teraz, w upały), że się nie śmierdzi, w przeciwieństwie do całej reszty facetów?

Czy znajomość ELEMENTARNYCH zasad już nawet nie stylistycznych (np. nie noszenie skarpetek do sandałów), ale wręcz savoir vivre'u ubraniowego czyni ze mnie pedała?

Jak czytam tego typu teksty, to włos mi się jeży (na klacie, bo na głowie nie bardzo jest co ;) )

 

@Moon-Flower: znasz jakieś dobre "babskie" fora? Chętnie bym poczytał, jako zadeklarowany antyfeminista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość znajomych (niesprzętowych) uważa mnie za zboczeńca (sprzętowego wink.gif ) i gada ze mną na gg tylko wtedy, kiedy potrzebuje jakiejś porady dot. kompa/mp trojki, czy noża...
to nie za fajnie :P
Co do przewagi płci pięknej spowodowanej założeniem głębokiego dekoltu- to chyba tylko na 15 latków działa... Co to za facet, który nie potrafi się opanować na widok ćwierci cycka? Albo smarkacz, albo zakompleksione, niewyżyte zero...
opanowac sie da, ale niestety czesto wzrok tam wedruje po prostu :P
Może wpadam trochę w ton św. Tomasza z Akwinu, ale z moich obserwacji wynika, że to kobiety mają większe problemy z opanowaniem się na widok wyjątkowo ponętnego okazu płci męskiej, niż odwrotnie.
zalezy od osoby... i u jednej, i u drugiej plci mozna zaobserwowac opisane przez ciebie zjawiska. ;)
Że niby, jak się golę pod pachami (polecam gorąco! Walenie spod skrzydła ograniczone o 97%) i zmieniam skarpetki codziennie, to już automatycznie jestem metroseksem?
no jasne <lol>
A wiecie, jak to fajnie usłyszeć od znajomej kobiety (zwłaszcza teraz, w upały), że się nie śmierdzi, w przeciwieństwie do całej reszty facetów?
to fajnych masz znajomych, skoro tylko ty pieknie pachniesz, a cala reszta smierdzi... jakos u siebie zaobserwowalem tylko pojedyncze przypadki smierdzacych, a cala reszta jest bezwonna lub ladnie pachnie...
Czy znajomość ELEMENTARNYCH zasad już nawet nie stylistycznych (np. nie noszenie skarpetek do sandałów), ale wręcz savoir vivre'u ubraniowego czyni ze mnie pedała?
no pewnie, pewnie - strzezcie sie wszyscy hetero ov_Darknessa - to prawdziwy pedal!
@Moon-Flower: znasz jakieś dobre "babskie" fora? Chętnie bym poczytał, jako zadeklarowany antyfeminista biggrin.gif
sprobuj np tu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest zdominowane, bo mało kobiet się zna "na rzeczy". Pozatym widząc opisy na GG lasek z klasy dochodzę do wniosku, że gazety typu Bravo (fakers dla nich) robią pranie mózgu. I takie "wyprane z mózgu" panny myślą że są och i ach. Widać to po wyglądzie rocznika 93 i 92, dla którego takie pralki są przeznaczone. Jak już wspomnieli koledzy po fachu, dla płci piękniej (IMO niech zmienią tą nazwę, bo dla facetów jest dyskryminująca) bardziej się liczą ciuchy, moda, kosmetyki i "niezawodne sposoby na chłopaków" niż bardziej konkretne i wartościowe dziedziny życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wartościowości dziedzin życia, to można by się było spierać. Panowie są lepszymi technikami, a panie przodują w komunikacji międzyludzkiej i uczuciach. Ja bym nie odważył się mówić, że rowery, noże i komputery są ważniejsze od rozmowy, wrażliwości i kontaktu z drugim człowiekiem :).

 

Jak zwykle, najważniejsza jest równowaga :).

 

Poza tym ja się właściwie cieszę, że panie nie są wielbicielkami pewnych spraw i pozostawiają je mężczyznom. Dzięki temu każdy ma swój kawałek świata i może być odrobinę interesujący dla płci przeciwnej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badnewz
IMO niech zmienią tą nazwę, bo dla facetów jest dyskryminująca)

 

mnie tam taka dyskryminacja nie przeszkadza :)

 

a tak propos dyskryminacji, ostatnio jakis buc robil zdjecia do gazety, i jak robil zdjecie naszej klasy to wypalil do mnie "ej ty, czarnuch , przesun sie"...aj....mialem chec mu pysk pobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO niech zmienią tą nazwę, bo dla facetów jest dyskryminująca)

 

mnie tam taka dyskryminacja nie przeszkadza :)

 

a tak propos dyskryminacji, ostatnio jakis buc robil zdjecia do gazety, i jak robil zdjecie naszej klasy to wypalil do mnie "ej ty, czarnuch , przesun sie"...aj....mialem chec mu pysk pobic...

 

Czarnuch? Jesteś murzynem/mulatem czy masz po prostu ciemną karnację? Tak czy siak to było przegięcie -> ja bym nie wytrzymał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym widząc opisy na GG lasek z klasy dochodzę do wniosku, że gazety typu Bravo (fakers dla nich) robią pranie mózgu.
w Twoim wieku to normalka ;). Chociaz ja w mojej klasie w liceum też nie mialem zbyt wielu dziewczyn, z ktorymi szloby sie dogadac - te normalne mozna bylo policzyc na palcach jednej reki :P
(IMO niech zmienią tą nazwę, bo dla facetów jest dyskryminująca)
a czemu? jestes gejem? :P
bardziej się liczą ciuchy, moda, kosmetyki
to normalne w tym wieku. przetestuja wszystko w okresie buntu i beda doswiadczone na przyszlosc. W przeciwnym razie faceci by mowili "fuj, ale brzydka - nie bede z nia gadal"...

btw. mam wrazenie, ze niektorzy bardzo lubia sobie ponarzekac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO niech zmienią tą nazwę, bo dla facetów jest dyskryminująca)

 

mnie tam taka dyskryminacja nie przeszkadza :)

 

a tak propos dyskryminacji, ostatnio jakis buc robil zdjecia do gazety, i jak robil zdjecie naszej klasy to wypalil do mnie "ej ty, czarnuch , przesun sie"...aj....mialem chec mu pysk pobic...

 

Czarnuch? Jesteś murzynem/mulatem czy masz po prostu ciemną karnację? Tak czy siak to było przegięcie -> ja bym nie wytrzymał...

 

 

Mnie się od razu skojarzyło, że wygląda jak biały murzyn :) Coś w tym stylu:

 

whiteguy.jpg

 

 

 

P.S. Bez obrazy oczywiście, to tylko takie skojarzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności