Skocz do zawartości

Dlaczego Forum Zdominowane Jest Przez Facetów?


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie spokojnie bo zaczyna sie coraz bardziej duszno robic w tym temacie. Kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie a wszyscy wiemy ze prawda jest jak d**a...kazdy ma swoja. Troche kultury i zrozumienia. Mi sie nie podobaja poglady niektorych osob ale nie mam zamiaru tutaj nikogo ganic za to.

 

A wracajac do tematu. Jest na forum kilka kobiet ktore znaja sie na rzeczy i naprawde calkiem przyjemnie sie ich posty czyta :) Niemniej jednak przewazajaca czesc forum to plec meska a to chyba wynika po prostu z roznic miedzy kobieta a mezczyzna. Po prostu tak nas natura stowrzyla i niech tak zostanie. Swiat musi byc pelen kontrastow zeby nie byl monotonny. Powiem rowniez ze z calkiem ciekawym zjawiskiem jest wiec kobieta ktora np lubi matematyke i elektronike bo jest to IMO niezwykle i niecodzienne :) i z mila checia bede czytal kilometrowe teksty traktujace o elektronice ktorych poziom niejednego wprawi w zdumienie. Nie mam wiec niczego przeciwko temu aby swiat kobiecy minimalnie przenikal w meski chociaz w odrowtna strone to juz nie wyglada najlepiej ;) Daleki jestem rowniez od tego zeby kobiety zamykac w domu i rezerwowac dla nich zajecia typu sprzatanie. BTW niech tak czasem facet wysprzata caly dom to poczuje szacunek do pracy kobiety bo jakby nie patrzec gdyby nie kobiety wszyscy bysmy pogineli predzej czy pozniej ;) Tak samo kobiety bez facetow xD ale to juz inna para kaloszy xD

 

Apeluje wiec o rozwage i szacunek dla zdania innych ludzi bo za taka porywczosc i nieopanowanie w niektorych czesciach kraju dostaje sie w pape i wtedy wakacje w szpitalu murowane. Czasami lepiej jednak ugryzc sie w jezyk ;)

 

BTW znam mase dziewczyn ktore nie tylko interesuja sie makijazem czy innymi tego typu przyziemnymi sprawami ale rowniez motoryzacja sportem (nawet kulturystyka xD) elektronika itd. Facetow ktorzy kochaja gotowac i sprzatac tez znam xD

 

Tyle z mojej strony xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss
No i co z tego? Podnieca cię to, że swoim brakiem kultury kogoś zbulwersowałeś? Gratuluję...

Podniecają mnie rzeczy zdecydowanie innej natury. Chciałem uczynić dyskusję nieco bardziej z "przymrużeniem oka", ale widzę, że atmosfera zrobiła się lekko niezdrowa. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że tak emocjonalne i agresywne reakcje na mój post, to chyba lekka przesada. Widzę, że nie wszyscy znają się na żartach i w tym tkwi zasadniczy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności