Skocz do zawartości

Dlaczego Forum Zdominowane Jest Przez Facetów?


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

... i wogóle dlaczego wszystkie dziedziny związane z techniką bądź naukami ścisłymi zostały nieformalnie zarezerwowane dla płci brzydkiej? Nie żebym miała coś przeciwko wam, ale gdziekolwiek się ruszę, mam wrażenie że należę do mniejszości (moja klasa w szkole - matematyczno-fizyczny profil - 21 facetow, 9 dziewczyn, forum 4programmers.net - sami faceci; to forum - no sami zobaczcie -_-'). Więc zamiast "gdzie ci mężczyźni?" dla odmiany zapytam "gdzie te kobiety?" <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"te kobiety" siedzą na forum "uroda", "kosmetyki", "modny ciuch", "20 sposobów na poderwanie chłopaka" [mihihi],

moja klasa w szkole - matematyczno-fizyczny profil - 21 facetow, 9 dziewczyn

Ja mam na akademii ekonomicznej 5 chłopaków i 15 dziewczyn w grupie, ogólnie na uczelni 70-75% studentów to studentki :]

 

Moja teoria - dziewczyny nie interesują się mp3playerami i słuchawkami, bo trudno je dobrać do koloru torebki a kable słuchawek plączą się z kolczykami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"te kobiety" siedzą na forum "uroda", "kosmetyki", "modny ciuch", "20 sposobów na poderwanie chłopaka" [mihihi]

 

No fakt, wy macie lepiej bo wyglądacie brzydko od urodzenia, więc nie wymagamy od was cudów :lol:

A tak na serio - bez przesady, nie możliwe żeby aż tyle kobiet interesowało się jedynie "urodą", "kosmetykami" i "modą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, wy macie lepiej bo wyglądacie brzydko od urodzenia, więc nie wymagamy od was cudów :lol:

My jesteśmy tacy piękni, że niczego nie musimy poprawiać. :) Jak zaglądam do lustra, to tylko żeby nacieszyć oko, a nie malować się. :lol: No jeszcze czasem się ogolę albo uczeszę, i tyle pożytku z lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wogóle dlaczego wszystkie dziedziny związane z techniką bądź naukami ścisłymi zostały nieformalnie zarezerwowane dla płci brzydkiej? Nie żebym miała coś przeciwko wam, ale gdziekolwiek się ruszę, mam wrażenie że należę do mniejszości (moja klasa w szkole - matematyczno-fizyczny profil - 21 facetow, 9 dziewczyn, forum 4programmers.net - sami faceci; to forum - no sami zobaczcie -_-'). Więc zamiast "gdzie ci mężczyźni?" dla odmiany zapytam "gdzie te kobiety?" <_<

 

Moze dlatego, że jesteśmy po prostu w tym lepsi ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdzie te kobiety?"

 

sam się o to pytam... a potem przypominam sobie że na roku kolegów mogę policzyć na palcach jednej ręki... ;]

 

bez przesady, nie możliwe żeby aż tyle

 

na podstawie tego forum nie można stwierdzić, że one interesują się "urodą i kosmetykami", ale można stwierdzić iż nie interesują się "odtwarzaczami i słuchawkami"... tak generalnie...

 

tyle pożytku z lustra

 

a co to jest lustro? O.o

 

Moze dlatego, że jesteśmy po prostu w tym lepsi ?

 

żarty żartami... ale proszę nie przesadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my obgadujemy innych w miarę dyskretnie laugh.gif

I krótko nie dając miliona dowodów oraz sytuacji z których wynika że ktoś jest ... (wstaw obraźliwy epitet) :)

No i tak ogólnie to jak słysze jak niektóre dziewczyny kogoś obgadują to sugestia jest tak silna że sam porzucam swoje opinie i przyjmuje ich zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badnewz

a widzialas moze kiedys kobiete wedkarza, albo murzyna blackmetalowca? ... to jest zagadka ludzkosci... nie ma na nia odpowiedzi... :)

 

btw: ja tam zauwazam w mojej szkole ze jak faceci obgaduja dziewczyny to tylko na tle seksualnym, a rozmawiaja najczesciej o tym jak najprzyjemniej sie masturbowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: ja tam zauwazam w mojej szkole ze jak faceci obgaduja dziewczyny to tylko na tle seksualnym, a rozmawiaja najczesciej o tym jak najprzyjemniej sie masturbowac

 

... i wtedy Moon-Flower odetchnęła z ulgą ostatecznie dochodząc do wniosku że kobiety zdecydowanie są na wyższym poziome rozwoju od mężczyzn i nie podlega to żadnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to co, miałam go pochwalić? ;>

 

Edit:

 

A tego tematu to żeś nie zamknął http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=16863 :P

Może jeszcze założymy "Tapety z przystojnymi facetami w słuchawkach" aby nie faworyzować jednej płci? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wogóle dlaczego wszystkie dziedziny związane z techniką bądź naukami ścisłymi zostały nieformalnie zarezerwowane dla płci brzydkiej? Nie żebym miała coś przeciwko wam, ale gdziekolwiek się ruszę, mam wrażenie że należę do mniejszości (moja klasa w szkole - matematyczno-fizyczny profil - 21 facetow, 9 dziewczyn, forum 4programmers.net - sami faceci; to forum - no sami zobaczcie -_-'). Więc zamiast "gdzie ci mężczyźni?" dla odmiany zapytam "gdzie te kobiety?" <_<

Ponieważ kompletny brak wiedzy i umiejetności technicznych jest jednym ze sposobów stosowanych przez Kobiety w odwiecznej walce z Samcami :P

 

No weź się zastanów, po co kobiecie wiedza na temat działania urządzeń "na prąd"? jak bedzie czegoś potrzebowała to zrobi odpowiednią minę w kierunku udomowionego osobnika płci przeciwnej, i on to załatwi. A jaki będzie z siebie dumny!

:lol:

 

Nie chce mi się szukać w necie, to powyżej jest streszczeniem (moim) długiego tekstu o stosunkach damsko-męskich - tzw. "syndromie blondynki". Podobno kobiety od dziecka uczą się manipulować samcami w celu osiągnięcia korzyści ... różnych ;)

 

 

Ja tez chodziłem do klasy mat-fiz, ale proporcje u nas były 50/50 (prawie, i to było kilka lat temu). Co prawda dziwnie się potem okazało że połowa klasy poszła na kierunki typowo humanistyczne :blink: Osobiście znam dwie kobiety pracujące na etacie podobnym jak ja (serwisant), obie są dobre w tym co robią i (z tego co wiem) lubią swoją pracę. Ale to 2 sztuki na kilkadziesiąt ... i nie pisują na żadnych forach (pewnie nie mają czasu). Z tym pisaniem to po części jest tak że każdy samiec lubi się "pokazać". Taki atawizm, coś w rodzaju pawiego ogona. Na forum może się puszyć przed innymi samcami ;) Bez sensu, bo to samice powinny byc widownią :lol: no ale jakoś tak wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozmawiaja najczesciej o tym jak najprzyjemniej sie masturbowac :)

 

o qrv. Odsyłam do najdłuższego wątku. Tam gdzieś była piękna grafika I love masturbation xD

 

EDIT:

mam to rozumieć jako "zamknąć wątek"...?

KHRoN złyyyyyy... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pomyśleć jaki założyłam kontrowersyjny wątek - jestem z siebie dumna :lol

 

ZgredeK:

 

Ponieważ kompletny brak wiedzy i umiejetności technicznych jest jednym ze sposobów stosowanych przez Kobiety w odwiecznej walce z Samcami

Phi, żeby z wami "wygrać" wystarczy ubrać bluzkę z głębszym dekoltem, nie trzeba stosować tak wyszukanych "technik" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to co, miałam go pochwalić? ;>

 

Edit:

 

A tego tematu to żeś nie zamknął http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=16863 :P

Może jeszcze założymy "Tapety z przystojnymi facetami w słuchawkach" aby nie faworyzować jednej płci? lol

Eee, lepiej przystojnych facetów z mikrofonem... obojętne gdzie. No i niech raczej kobiety uzupełniają wątek z pomocą 70% tego forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności