Skocz do zawartości

Dlaczego Forum Zdominowane Jest Przez Facetów?


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, pomyśleć jaki założyłam kontrowersyjny wątek - jestem z siebie dumna :lol

 

ZgredeK:

 

Ponieważ kompletny brak wiedzy i umiejetności technicznych jest jednym ze sposobów stosowanych przez Kobiety w odwiecznej walce z Samcami

Phi, żeby z wami "wygrać" wystarczy ubrać bluzkę z głębszym dekoltem, nie trzeba stosować tak wyszukanych "technik" :lol:

 

noo, chyba ze sie trafi na starszego wyge - wtedy to sie trza troche postac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież foty facetów w słuchawkach też są na forum, wystarczy spojrzeć do galerii :]

 

Oczywiście, zgadzam się.

 

W takim razie niech fotki kobiet w wyżej wymienionym temacie mają podobny poziom sexappealu jak fotki z galerii xD]

 

 

Moon-Flower - imho założyłaś ten wątek, bo miałaś kompleksy

 

.. na punkcie? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeszcze chłopaki popadną w kompleksy :]

 

Ten temat powstał raczej z myślą o socjoligiczno-psychologicznej dyskusji mającej na celu ukazanie różnic emocjonalno-intelektualnych pomiędzy K a M. Tak mi się wydaje, ponieważ, aby uzyskać odpowiedz na pyt "dlaczego nie ma tu dziewczyn", należy o to zapytać same dziewczęta, dlaczego nie interesują się takim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że chcę zostać mężczyzną? Nie, nie mam takich skłonności :lol:

 

Wolę pozostać zatwardziałą kobiecą szowinistką. Ale poddaję się. Macie liczebną przewagę -_-'

 

Pokarz mi swoje zdjęcie, a powiem dlaczego założyłaś ten wąŧek... :P Nie no zbijam się. Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałem i IMO temat jest bez sensu - po prostu świat jest już zbudowany tak, a nie inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle przewagę, co rację. ^^

 

Racje dotyczącą dokładnie czego? ;>

 

 

aha... bo 1 osobnik na 20000 ma "złą" płeć (czytaj: niezgodną z posiadanymi chromosomami płci) ;]

 

Ale gdybym została facetem musiałabym być gejem :lol: :lol: :lol: (a nie wiem czy mojemu chłopakowi spodobałby sie taki stan rzeczy :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem uczestniczenie w roztrząsaniu przewag jednych

odtwarzaczy nad innymi byłoby zbyt ciasnym więzieniem dla szerokich

zainteresowań i horyzontów intelektualnych większości kobiet . :D

 

My mężczyzni to potrafimy , bo mamy długotrwały trening ( można powiedziec od dziecka)

w zajmowniu się prymitywnymi duperelami działającymi na zasadzie > bodziec -wrażenie -reakcja

w których zamykamy cały nasz świat wyobrazni - wystarczy przypomniec piłkę nożną :lol:

 

Podczas gdy dla kobiet taka redukcja jest najczęciej nie do przyjecia. Śledzą one tak

wiele poziomów informacji , tyle koincydencji splotów i misternych, subtelnych zależnosci

istniejących w swiecie - z których wszystkie wydają się równie ciekawe - że po pewnym

czasie przewaznie wszystko im się to zlewa w jedną wielką nieprzejrzystą magmę informacyjną .

 

Od dawna w edukacji i to na całym swiecie obserwuję się takie zjawisko

że jeżeli dziewczynki są statystycznie znacznie lepsze w wszystkich przedmiotach ogólnych

w pierwszych latach nauczania , to od szkoły sredniej i studiów niektórzy monotematyczni

chłopcy skoncentrowani na jednym - choć z reguły bardzo wąskim obszarze zainteresowań

potrafią zdobyć nad nimi przewagę . Świat w którym działa jednokierunkowy mechanizm

"reductio ad essentiam" , świat obsesyjnego dążenia , jak się to czasem mówi " pozytywnego świra "

jest po prostu znacznie bardziej produktywny i odkrywczy niż zrównowazony , wielostronny

rozwój zainteresowań i ogladanie się na wszystkie strony.

 

Kobiety są ciekawe swiata i to je niestety gubi . Czytają i przyswajają znacznie wiecej wiedzy

niż mężczyzni - (ciekawe ze dzieje się tak niezaleznie od wieku i poziomu wykształcenia

-tak zwana prasa kobieca ) , ale najczęściej sa to taki informacje z których i tak nie czerpią

żadnych korzyści. Facet w książce widzi użyteczne narzędzie do podporządkowywania świata

lub innych ludzi takie same jak młotek czy gwózdz - innych książek najczęściej niestety

w ogóle nie bierze do ręki . A kobiety ?. :)

 

Zreszta Ty - Moon-Flower jesteś najlepszą egemplifikacją tej tezy . Zamiast podobnie jak my wałkowac

aż do znudzenia tematy prawdziwych i urojonych przewag jednych playerów i słuchawek

nad innymi , to Ty zakładasz na naszym forum temat -par excellence - socjologiczno-antropologiczny. :D

 

Spójrzmy zresztą na twój awatar .

Gdyby to facet wybierał dla siebie obrazek na forum poswiecone mp-trójkom

- to jak myślisz który by wybrał : pierwszy , drugi czy trzeci ? :D

 

R15705.jpg

 

12793dali.jpg

 

dali-pods.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarz mi swoje zdjęcie, a powiem dlaczego założyłaś ten wąŧek...

Ej, wy naprawdę myślicie nam aż tak zależy na wyglądzie? Ten temat faktycznie bazuje na stereotypach :P

 

no to faktycznie znalazłaś się w beznadziejnym położeniu :/

 

zacznijmy od tego że po pierwsze nie chcę zostać facetem lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wy naprawdę myślicie nam aż tak zależy na wyglądzie? Ten temat faktycznie bazuje na stereotypach :P

 

 

zacznijmy od tego że po pierwsze nie chcę zostać facetem lol

 

Oj... zaczynamy się denerwować? :P. Na stereotypach? Na faktach. Powiedz mi, że nigdy nie zdarzyło Ci się zajrzeć w szybę auta z wiadomym zamiarem... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wy naprawdę myślicie nam aż tak zależy na wyglądzie? Ten temat faktycznie bazuje na stereotypach :P

 

 

zacznijmy od tego że po pierwsze nie chcę zostać facetem lol

 

Oj... zaczynamy się denerwować? :P. Na stereotypach? Na faktach. Powiedz mi, że nigdy nie zdarzyło Ci się zajrzeć w szybę auta z wiadomym zamiarem... ;).

 

 

Sprawdzenia do ilu wyskalowane są liczniki? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... zaczynamy się denerwować? :P

 

Nom, przykro mi że masz tak słabe nerwy ;)

 

Na stereotypach? Na faktach. Powiedz mi, że nigdy nie zdarzyło Ci się zajrzeć w szybę auta z wiadomym zamiarem... ;).

 

... no dobra nie będę mówić do czego używam tylnej ścianki mojego iPoda nano 1st gen :lol:

Ale to jeszcze nie oznacza że wygląd jest dla nas wartością nadrzędną :P Choć właściwie nie widzę nic złego w dbaniu o estetyczny appearance, przynajmniej dopóki nei jest to przesadne lol

 

A co do was: białe skarpetki naprawdę nie pasują do garnituru, a wściekle czerwony kołnierz w kratkę wystający spod niebieskiej bluzy też nie jest szczytem elegancji (bazując na obserwacji moich kolegów ze szkoły) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności