Skocz do zawartości

Dlaczego Forum Zdominowane Jest Przez Facetów?


Moon-Flower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość badnewz
A co do was: białe skarpetki naprawdę nie pasują do garnituru, a wściekle czerwony kołnierz w kratkę wystający spod niebieskiej bluzy też nie jest szczytem elegancji (bazując na obserwacji moich kolegów ze szkoły) :P

 

dziewczyny to zawsze chcialy z facetow stylowe lalki zrobic...a od kiedy facet ma sie znac na modzie i stylu? facet jak dlamnie ma sie kojarzyc z nieogolonym brudasem noszacym jedne spodnie caly tydzien i pracujacym w jakiejs fabryce...a czemu? bo kobieta ma byc jego odwrotnoscia...z ying nie zrobisz yang a z babilonu nie zrobisz zionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do was: białe skarpetki naprawdę nie pasują do garnituru, a wściekle czerwony kołnierz w kratkę wystający spod niebieskiej bluzy też nie jest szczytem elegancji (bazując na obserwacji moich kolegów ze szkoły) :P

 

dziewczyny to zawsze chcialy z facetow stylowe lalki zrobic...a od kiedy facet ma sie znac na modzie i stylu? facet jak dlamnie ma sie kojarzyc z nieogolonym brudasem noszacym jedne spodnie caly tydzien i pracujacym w jakiejs fabryce...a czemu? bo kobieta ma byc jego odwrotnoscia...z ying nie yang a z babilonu nie zrobisz zionu

 

E, nie gadaj xD. btw- co ciekawsze- często noszenie się na 'brudasa' wymaga większych zabiegów niż normalne xD. w każdym razie warto się ubrać po swojemu- w końcu to też w jakiś sposób określa człowieka. ale niekoniecznie jest tak stereotypowo jak wg Moon-Flower :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niekoniecznie jest tak stereotypowo jak wg Moon-Flower

 

Ja tylko nadmieniłam na przykładach :P

 

 

A co do waszego zachowania, to może historia z życia: imieniny profesorki. Daliśmy je prezent, życzenia. Koniec lekcji - ona wyciąga puszkę cukierków, stawia na ławce i mówi "no, to teraz możecie się podzielić"

... normalnie opadła mi szczęka - na to hasło wściekły tłum podekscytowanych perspektywą zdobycia cukierków samców rzucił się na puszkę i wziąwszy po kilka garści uradowany wybiegł z klasy.

Nic dla nas (dziewczyn i sorki) nie zostało :lol: Tylko mi nie wtykajcie, że faceci dbali o naszą linię xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ode mnie z klasy. Mieliśmy zamówione narcyzy na dzień kobiet (facetów 9, kobiet 27, coś takiego :P). Zostały jakieś takie brzydkie... zrobiliśmy zbiórkę na szybko, urwaliśmy się z lekcji i do kwiaciarni. Jeszcze na tej samej lekcji kobiety dostały kwiatki.

 

Jeden przykład nie przesądza ;).

 

EDT: A teraz będę wrednym i pospolitym samcem i idę na piwo xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, a co ortografia ma do tego że to był świetmy post, który IMHO całkowicie skraca w 10 słowach całe te 6 stron które zdążyliście nabić o_O

 

Ależ ja się nie gniewam, mnie to z tropu nie zbija ;) Cenię sobie, jeżeli ktoś wytyka mi błędy ortograficzne, składniowe i inne duperele bo staram się pisać poprawnie.

 

[edit]

No i wszystko jasne - jesteś zakompleksioną, okularnicą, która od zawsze lubowała się w przedmiotach ścisłych :P Trochę więcej luzu. Ten wątek zaraz przerodzi się w forum onetu -> zaczęłaś rozdrapywać spór i zadawać pytania, na które odpowiedzi nie ma od tysięcy lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co ci chodziło z tymi spodniami - ja jedne dżinsy potrafię nosić i przez tydzień i jakoś nikt nie narzeka :P

 

Bo musisz codziennie nosić inne i mieć ich w szafie co najmniej 20 par. Do tego zawsze ubierać się pod kolor, wybierać odpowiednie akcesoria, zawsze się dokładnie golić, ładnie pachnieć, a na koniec pójść do pokoju z rykiem, że strasznie wyglądasz, nigdzie nie wychodzisz i nie masz w co się ubrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam rozumieć że wy z natury jesteście brudni, smierdzący i nieokrzesani?

 

niektore egzemplarze sa czyste, ogolone i pachnace :)

 

ps. niestety wsrod Waszej plci tez nie zawsze jest z tym tak slodko....

No właśnie, brak higieny u kobiet chyba bardziej daje popalić. Kto jeździł zatłoczonymi autobusami, ten wie o co chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarz mi swoje zdjęcie, a powiem dlaczego założyłaś ten wąŧek... tongue.gif
ROTFL, dobra pointa.

 

Zwłaszcza że "pokaż" pisze się przez "ż", co? ;)

 

Witam ;)

 

Od wytykania błedów ortograficznych to ja tu jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności