Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

DT-150 mają szybki i kulturalny bas jeżeli źródło i wzmacniacz będzie dawać im taki sygnał :) Poczekaj aż Ci pady się porwą, tak za 2 lata dźwięk się jeszcze bardziej otworzy, pamiętam na początku, że muliły. Teraz mam w sumie pady w środku otwarte i wystaje gąbka, są dosyć miękkie. Gdzie nie ma basu tam go na DT-150 nie będzie, nie wiem skąd obiegowa opinia na temat ich zmulenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co chodzi, Panasonic HD10 mają więcej basu na dzień dobry. Zamulenia też nie słyszę, chociaż Mojo gra raczej gładko. Wziąlem do zestawu pady welurowe od DT100 ale póki co nie wiem czy kiedykolwiek je założę, bo góry też nie brakuje.

 

Nieważne, założyłem welury. :woot:

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh baby, come to papa. :woot:

attachicon.gif6090.jpg

A se dzisiaj poszalałem... :woot:

attachicon.giflh_geek_out_450_2.jpg

Nie wiem jak razem bo nie łączyłem ale osobno bardzo miło wspominam a w DT990 600Ω właśnie odpływam :D

 

Z geeka fajny grzejnik i nawet dsd ogarnia chodź lyr mi się lepiej w tej kwestii ogrzewania spisuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.custom-cable.co.uk/mrspeaker-ether-c-headphones.html zamowilem 4 marca:) jeszcze za cene 1150 , po 3 tyg czekania mialem rezygnowac:) , jak bylem w PL na swietach dostalem email ze do odebrania lub mi wysla:) i odebralem dzis na poczcie:) Ciesze sie ze nie zrezygnowalem

Mega Komfort nie czuć w ogóle ze sa na glowie:) Trudniejsze do napedzenia od Beyerow T5p i 150

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, bo fajne pady i promocja :|

9137925_800.jpg

Ja też kupiłem, ale na dawcę pałąka, bo tanich HD681 nie mogłem znaleźć ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie takie świeże, ale to mój ostatni zakup. Nabyte na iboodzie, do rozmów w starych tramwajach nie nadaje się, ale ogólnie są spoko. Dla osób które chcą utrzymywać kontakt z rzeczywistością to w sam raz, cieszysz się muzyką i nie masz ryzyka, że skasuje ciebie samochód na przejściu :D

7SexkSm.jpg

Edytowane przez Niewiernus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nie o sprzęcie, tylko o muzyce. A propos sprzętu - piszcie, co to jest, bo nie wszyscy poznają każdy sprzęt po zdjęciu.

Wygląda jak Philips SHP2500 bez loga.

 

 

down:

:ph34r:

Edytowane przez krz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu coś nie o sprzęcie, tylko o muzyce. A propos sprzętu - piszcie, co to jest, bo nie wszyscy poznają każdy sprzęt po zdjęciu.

Wygląda jak Philips SHP2500 bez loga.

 

 

:) Chodziło mi ogólnie, nie o okładkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności