Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny owocny miesiąc się zaczął :)

 

Długo bez kolumn nie wytrzymałem, więc kolejny zakup w ciemno i na razie wydaje się trafny.

STX Electrino 150 (test z przed kilku dni - link). Kolumnowa rewelacja AudioShow 2015 i muszę przyznać, że na razie jestem oczarowany. Gra to lepiej, niż to, co słyszałem do 3-4k zł.

Tylko wyglądem nie grzeszą i kolubryny wielkie. Jak je początkowo wystawiłem 40cm od ściany, to po chwili miały lecieć do pudła, ale coś wykombinujemy :)

 

Doszedł kolejny Miniwatt, bo mi było mało. Niestety czarna wersja leci dalej.

 

No i w końcu trafiłem sprawnego Harman Kardona DVD2550S na WM8740. Teraz czekać na jesienne wieczory, to go może zlampizuję :)

 

Jeszcze zmiana DACa i będę mega zadowolony.

 

DSCF9325 - Copy.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny owocny miesiąc się zaczął :)

 

Długo bez kolumn nie wytrzymałem, więc kolejny zakup w ciemno i na razie wydaje się trafny.

STX Electrino 150 (test z przed kilku dni - link). Kolumnowa rewelacja AudioShow 2015 i muszę przyznać, że na razie jestem oczarowany. Gra to lepiej, niż to, co słyszałem do 3-4k zł.

Tylko wyglądem nie grzeszą i kolubryny wielkie. Jak je początkowo wystawiłem 40cm od ściany, to po chwili miały lecieć do pudła, ale coś wykombinujemy :)

 

Doszedł kolejny Miniwatt, bo mi było mało. Niestety czarna wersja leci dalej.

 

No i w końcu trafiłem sprawnego Harman Kardona DVD2550S na WM8740. Teraz czekać na jesienne wieczory, to go może zlampizuję :)

 

Jeszcze zmiana DACa i będę mega zadowolony.

 

attachicon.gifDSCF9325 - Copy.JPG

 

o jak grzecznie dziecina odbija się w telewizorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dziecina przyklejona klejem do kanapy odbija się grzecznie w telewizorze - piąta zasada odbić permanentnych.

Wzrasta poza tym poziom bezpieczeństwa dla lampek - siódma zasada paratykusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dziecina przyklejona klejem do kanapy odbija się grzecznie w telewizorze - piąta zasada odbić permanentnych.

Wzrasta poza tym poziom bezpieczeństwa dla lampek - siódma zasada paratykusa.

 

dobrze, że zanim przykleił to i ubrał...

 

a właśnie mnie tknęło - czy te lampy co mają kapturki anodowe to oprócz gorąca mogą walnąć prądem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT150 to świetne słuchawki. Basem może nie łoją, choć w zależności od konfiguracji (a raczej toru z którym współgrają) mają go dość sporo ale dobrej jakości. Z DAC'a na 2xPCM61 i z wbudowanym mikroforumem608 grały raczej ciemnawo, natomiast już z moją Lampucerą CS8416-CS4397 i Rapture, którego wtedy miałem, było już bardziej wyrównanie. Słuchawki grające naturalnie, nie efektownie. Faktycznie "piękności", ale wygodne faktycznie dla mnie były, może oprócz tego, że podczas leżenia trzeba było je dokładnie na głowie ułożyć, bo inaczej potrafiły spaść. Nie wiem, kto pisał o nich jako o imadłach, ale co to to nie. Duże muszle, a pady, pomimo tego, że dość twarde, to umożliwiały wygodne słuchanie z okularami i nawet bas nie uciekał przez gorsze tłumienie.

 

Słowem, gratuluję zakupu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak Wartburg :P

 

Wartburg przy nich to dzieło sztuki ;)

 

Mam Lambdy, DT150 to dla mnie pestka.

 

Jak w domu.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności