Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takiego Espressivo-e:

euemw8.jpg

Spodziewałem się sporo ciemniejszego grania szczerze mówiąc. Czas zacząć zabawę z lampkami :D.

Wymien w pre na 6922 EH GoldPin :)

 

 

W jakim kierunku idą zmiany w dźwięku, po wymianie tych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nad nimi myślę, napisz cuś jak posłuchasz

 

Szału nie ma, ale złe nie są. Z tymże dzisiaj to one walczą z HF3 i GR01, więc mają qre.sko ciężko :)

Ogólnie dla mnie poziom VSONIC VSD1S. Fajne, przyjemne granie, mniej przewalony bas jak w VSONIC, ale ilościowo to samo (czyli mniej się ciągnie, więcej kontroli), góra trochę denerwuje. Wyraźna, ale lubi zaszeleścić (nie mylić z sybilizacją, do tej daleko).

Zastrzegam tylko, że grane dzisiaj 3 godziny, więc sporo może się zmienić. Na pusto cały czas grają, kiedy zmieniam na haefy/gr01. Na razie nie odnotowałem "układania się" dźwięku.

Zobaczymy po paru dniach.

Generalnie za szesnaście dolców - MEGA :)

Do 180-200PLNów bym za nie dał.

Edytowane przez ZenekHajzer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poduszka z basssssssu zabezpiecza przed skutkami upadku, czy jednak skąpo z tym basikiem jest?

Basu jest mniej niż można by się spodziewać. Na razie pierwsze skojarzenie po godzinie - Focal Spirit Classic.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takiego Espressivo-e:

euemw8.jpg

Spodziewałem się sporo ciemniejszego grania szczerze mówiąc. Czas zacząć zabawę z lampkami :D.

Wymien w pre na 6922 EH GoldPin :)

 

 

W jakim kierunku idą zmiany w dźwięku, po wymianie tych lamp?

 

Pewnie będzie ostrzej na górze z tym harmonixem, ja polecam (upewnij się że wchodzą) 6N23P-EV (mam z Reflectora, nie wiem jak Voskhod) - moim zdaniem genialna lampka, mistrz świata, u mnie goni nawet aperexy Ecc88, chyba że potrzeba średnicy to wtedy A getter (mam bez globa) robi robotę.

6N23P-EV Reflector - dobry wykop, fajniasty, lecz nie mięsisty dół, góra bez kłucia, średnica nie wybija się przed szereg.

 

Widzę, że namieszałem, ale niech będzie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szału nie ma, ale złe nie są.

Jak to szału nie ma?! Panie, przecież one grają jak słuchawki za tysiąc dolarów - Chińczyk płakał jak sprzedawał ;)
One grają fenomenalnie. Coś w deseń 668b. Ale nie rzuciło mną o podłogę. Zważ jednak z czym się dzisiaj mierzyły: to jasne sprzęty i wiele to mówi o moich preferencjach. Bas mrice zadziwia. Momentami poziom r70x. No prawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje są w drodze, zobaczę czy się zadziwię :)

Za 13 dolków się zdiwisz. Ale cudów nie ma - nie przeskoczą doków po 3 stówki. Dla mnie takie superkuxy wśród doków - dobrze udają droższy sprzęt, można z nimi szczęsliwie żyć, ale w bezpośrednim starciu widać, że to tylko (albo i aż, bo świetna) imitacja. Jak dla mnie poziom między vsd1s a vsd2s, a jedna trzecia ceny tych droższych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8RZ00.jpg

 

MrSpeakers Ether. Zakup redakcyjny. Upgrade Kit do wersji 1.1 w drodze. Nadal trochę mi słabo, ale i tak chciałem schudnąć.

Gratki i zazdraszczam :)

e8RZ00.jpg

 

MrSpeakers Ether. Zakup redakcyjny. Upgrade Kit do wersji 1.1 w drodze. Nadal trochę mi słabo, ale i tak chciałem schudnąć.

Gratki i zazdraszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności