Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty kiedyś zwolnisz? Teraz dwa tygodnie polecanek w wątku z allegro: "bierzta bo się wyprałem z kasy i nie mogę", a potem kolejny post w zakupach?

U mnie czarne xDuoo X3. Gra to to!

:ph34r:
...
Kupować ode mnie to nie będę musiał pisać, że jestem bez kasy :|
Nigdy słabych sprzętów nie sprzedaje!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

attachicon.gif20160227_132539_HDR-1.jpg

 

Do kompletu mam jeszcze bilety na Download Festival na czerwiec

Szkoda, ze to piwo takie sobie jest :(

 

nie jest złe, jest takie jak ma być, gorzkie i piwne, przypomina mi stare piwa, to bezpieczny wybór.

No ale ja od dłuższego już czasu nie toleruję lagerów i innych piwnych oranżadek, z wielką przyjemnością spijam "Black Sheep" i "Hobgoblin" z kija jest pyszny, trzeba go pompować, sam z kranika nie poleci :)

 

co by OT nie było.

 

Bloodbath (dyskografię, 4 albumy) kupiłem, teraz na przesyłki czekam....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30 zł , miało być 50 :)

Kupiony juz na wyjściu przed 10 .

Miałem problemy z odtwarzaniem na poczatku, pobawilem się trybikami i juz gra jak trzeba .

 

Bardzo solidnie zbudowany CD player, przetworniki D/A BB Pcm66 .

Edytowane przez Kubasz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kabelek taki

Fiio-rc-wt1-w-4r-um3xrc-es3-es5-upgrade-

spotkałem się z opinią że kable FiiO strasznie psują dźwięk.

 

Przepraszam, że dopiero teraz pisze. Dopiero teraz znalazłem chwile na test w przerwie miedzy robotą, a robotą :)

Bynajmniej, kabel ma swoje plus i minusy względem bardzo dobrego kabla ze stajnie Piotrowego Custom Art.

Co do wygody to kabel wersji drugiej CA jest lepszy, wygodniejszy, lecz ten od Fiio nie jest niewygodny. Po prostu zausznice mógłby być pokryte warstwą grubszej gumy bądź tez innego syntetyka.

Efektu mikrofonowania nie dostrzegłem. Kabel jest nieco sztywny, prawda, najpewniej przez srebro w żyłach, lecz do niewygodny bądź dyskomfortu mu daleko.

Porównując chociażby z kablami Shure ( np. od SE 215 ) to ten od Fiio jest o niebo lepszy w każdym aspekcie oprócz trwałości ( wiadomo - Shure ma kevlar ) oraz jacka, o którym zaraz postaram się dać zdanie.

Jack jest prosty, wydaje mi się, ze jest to połączenie aluminium+gumy. Z wyglądu sprawia wrażenie bardzo solidnego. W praktyce mogłbyć nieco mniejszy, choć nie twierdze, ze jest duży/ b. duży.

Co do dźwięku to nie będę się za dużo wypowiadał, za dużo czynników wpływa na odbiór, który i tak będzie subiektywny.

30min słuchania to nie za wiele, ponadto za odniesienie mam tylko kabel drugiej wersji od Piotra.

Jest więcej dołu z subbasem, może nieco mniej średnicy. Parowane z Ei.3

I to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaliłem się, ale kupiłem HD600 i dzisiaj mnie poniosło, więc leci do mnie B1. Jak tak dalej pójdzie to mnie Matka wydziedziczy xD

Mnie już dawno wydziedziczyła... ale podkrada ATH jak jestem na weekend to jeszcze na bruk nie wyrzuciła xD

Żeby nie było OT... 2x takie coś na pałąk:

$_57.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motka moto e lte 2 gen. - jak dla mnie gra całkiem nieźle :)

 

attachicon.gifnuevo-motorola-moto-e-2015-xt1506-2da-generacion-dual-sim-8g-791101-MPE20285409602_042015-O.jpg

Nie masz problemów z trzaskami w głośniku, zwłaszcza przy rozmowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemonsky - opowiedz coś o HD600 w Kawiarence AKG. Tak dla kogoś kto ich nigdy nie miał.

[http://forum.mp3store.pl/topic/133637-offtopiczna-kawiarenka-akg/page-14] - tutaj

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Motka moto e lte 2 gen. - jak dla mnie gra całkiem nieźle :)

 

attachicon.gifnuevo-motorola-moto-e-2015-xt1506-2da-generacion-dual-sim-8g-791101-MPE20285409602_042015-O.jpg

Nie masz problemów z trzaskami w głośniku, zwłaszcza przy rozmowach?

 

 

Moja siostra go kupiła i ma właśnie taki problem. Czyli widać to nie jest jednorazowy przypadek <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motka moto e lte 2 gen. - jak dla mnie gra całkiem nieźle :)

 

attachicon.gifnuevo-motorola-moto-e-2015-xt1506-2da-generacion-dual-sim-8g-791101-MPE20285409602_042015-O.jpg

Nie masz problemów z trzaskami w głośniku, zwłaszcza przy rozmowach?

 

 

Moja siostra go kupiła i ma właśnie taki problem. Czyli widać to nie jest jednorazowy przypadek <_<

 

Na razie raz przez Motke rozmawiałem i takich trzasków nie uświadczyłem, ale zobaczymy co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności