Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3962564b7b7df4df0e60bc287e270e07.jpg

 

Dotarły po ppnad 2 tygodniach od zakupu i użeraniu się ze sprzedającym, w dodatku pod zły adres i przesyłką nierejestrowaną... Als dotarły

Nie rozumiem skąd hejt na head-fi/reddicie na akurat tę wersję z M :) dla mnie świetne słuchawki. Zwłaszcza na niskoohmowym wyjściu Geeka.

Może pady od HM5 tak zmieniają ich charakter? (na oryfinalnych nie słuchałem, bo tak starte, że trochę wręcz się brzydziłem :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości w dokanałówkach :P

img53d20e0b17b92_l.jpg

 

 

No i Monki ostatnio w końcu doszły :)

 

ve_monk_venture_electronics.jpg

 

To samo u mnie, tzn. monki w drodze.

 

Tenorki z silikonami jak dla mnie kiepskie jeśli chodzi o ergonomię, mam spory problem z doborem odpowiednich, ciągle coś mnie uwiera. Za to na Comply S - bajka, siedzą nieruchomo, wygodnie, i brzmią trochę lepiej. Muszę się jeszcze lepiej z nimi osłuchać, ale całkiem możliwe że zajmą miejsce RHA ;f. Za to kabelek w porównaniu z nimi wzbudza politowanie :D

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i do mnie też trafiły rockmastery, póki co zapowiada się na jedno z lepiej wydanych <200 zł :)

 

ps. kombinował już ktoś z innymi niż fabryczne padami?

Ja muszę się w domu pobawić, sprawdzę welur HM5, bo tylko on mi odpowiada. Aż dziwne, że nie przyszło mi to do głowy :)

A te od hyper x cloud, które sprzedajesz? nadadza się? :P

Hahaha, zapomniałem o nich :D

 

Dajcie znać co wymyśliliście. Słuchawki poszły już na prezent dla taty, ale jak warto, to i pady mu dorzucę. Na tych stockowych szmaciakach już znośnie grały.

Zdecydowanie lepiej od tych skóropodobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nadrabiam zaległości w dokanałówkach :P

img53d20e0b17b92_l.jpg

 

 

No i Monki ostatnio w końcu doszły :)

 

ve_monk_venture_electronics.jpg

 

To samo u mnie, tzn. monki w drodze.

 

Tenorki z silikonami jak dla mnie kiepskie jeśli chodzi o ergonomię, mam spory problem z doborem odpowiednich, ciągle coś mnie uwiera. Za to na Comply S - bajka, siedzą nieruchomo, wygodnie, i brzmią trochę lepiej. Muszę się jeszcze lepiej z nimi osłuchać, ale całkiem możliwe że zajmą miejsce RHA ;f. Za to kabelek w porównaniu z nimi wzbudza politowanie :D

 

 

Nie martw się o ten kabelek. Nie wygląda ale jest mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie, tzn. monki w drodze.

 

 

Tenorki z silikonami jak dla mnie kiepskie jeśli chodzi o ergonomię, mam spory problem z doborem odpowiednich, ciągle coś mnie uwiera. Za to na Comply S - bajka, siedzą nieruchomo, wygodnie, i brzmią trochę lepiej. Muszę się jeszcze lepiej z nimi osłuchać, ale całkiem możliwe że zajmą miejsce RHA ;f. Za to kabelek w porównaniu z nimi wzbudza politowanie :D

 

 

A dźwiękowo jakieś zmiany na Comply? Chętnie bym im odjął trochę basu. Muszę przebrnąć przez wątek o nich, tam było to poruszane.

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basu _chyba_ specjalnie nie ubyło, też jest sporo. Ale krótko słuchałem i nie było za bardzo jak zrobić dokładne porównanie, w przyszłym tygodniu, albo jakoś w weekend będę mógł potwierdzić czy na pewno i na ile lepiej grają.

 

W porównaniu np. z RHA to trochę mułki, ale bardzo przyjemne i dość uniwersalne.

Edytowane przez jouhou
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i moje. Tyle że...

ziZdLu6.jpg

...prawa słuchawka nie gra :( Ciekawe co Lee odpowie...

 

moje też doszły, grają obie...ufff

 

no to znalazłem biurówki do maca lub iPhone"a.... że takie coś tak gra, to aż żal myśleć ile człowiek na inne słuchawki wydał....

no i nigdy bym nie pomyślał, że będę jeszcze kiedyś pchełek używał

Edytowane przez ma_x_ym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy kabelek usb do Fiio E10k

 

21oao2v.jpg

Haha, mam identyczny parapet :D

 

I zaraz:

"Mamo... To Ty?" :D

Coś nikt się nie chwali (poza statusami)... 2x David Gilmour we Wrocławiu

 

gilmour.JPG

 

 

No i blisko 3 latach, powrót do moich DT931. Strach patrzeć co czas z nimi robi, ale dźwięk wszystko rekompensuje. Przyłożymy wszelkich starań by je doprowadzić do porządku :)

(foto zapożyczone od Perula)

 

17124670.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała wolta :) Postanowiłem najpierw dać porządnie pograć słuchawkom, które już mam. Odmarzł. Teraz rozumiem, dlaczego mówiłeś, że SWSy nadają się do mocnego rocka - po prostu do tej pory nie słyszałem ich dobrze napędzonych. A na razie grałem tylko z Mojo. Jak wrócę do domu, to podepnę Citrone po balansie i zobaczymy. Na razie tylko mogę napisać:

mięso, precyzja, nasycenie, separacja i holografia na niesłyszanym wcześniej przeze mnie poziomie. Gra nieco bliżej niż Headonic, ale mocniej i pełniej. Więcej, jak się uspokoję ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności