Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie czemu tego nie można kupić w Mp3store, tylko aż do Niemiec trzeba jechać?

K&M 16090

 

Konkretny wieszak :) Przy nim Hengja wygląda jak zabawka :)

 

 

Konkretny to jest ten: http://produkte.k-m.de/en/Accessories-for-stagestudio-and-home-recording/Headphone-holder/16085-Headphone-holder-with-table-clamp-black ;]

 

Swoją drogą będę je za jakiś czas ściągał (te i jeszcze z innej firmy, ale droższe sporo i standardowe, wolnostojące), więc gdyby zebrało się kilku zainteresowanych to jakieś tam parę groszy z ceny by się urwało zawsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takstar Pro 80 v2. (plus pady HM-5). W końcu.....

pady standardowe ?

 

 

No chyba to sa skórzane... Podobne mam na T70. Innych nigdy nie widziałem.

 

Jakoś je założyłem (pady). Słuchawki brzmią na FCL II brzmią całkiem fajnie (zresztą znam to wrażenie już z pożyczanych kiedyś od Fatso Takstarów). Niestety nie mam okazji na razie porównać ich z "Rocketami" (tych słuchałem tylko na "kanapce").

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER-Momentum-2-M2-AEG-Sluchawki-n

 

Momentum 2.0 - pierwsze Momki były świetne, tylko ten nieszczęsny komfort. Wygląda na to, że 2.0 to rozwiązanie tego problemu (a przy okazji poprawiony dźwięk) :)

Forumowe ?

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER-Momentum-2-M2-AEG-Sluchawki-n

 

Momentum 2.0 - pierwsze Momki były świetne, tylko ten nieszczęsny komfort. Wygląda na to, że 2.0 to rozwiązanie tego problemu (a przy okazji poprawiony dźwięk) :)

 

Co poprawili brzmieniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER-Momentum-2-M2-AEG-Sluchawki-n

 

Momentum 2.0 - pierwsze Momki były świetne, tylko ten nieszczęsny komfort. Wygląda na to, że 2.0 to rozwiązanie tego problemu (a przy okazji poprawiony dźwięk) :)

 

Dźwiękowo praktycznie to samo (podobno siedzi tam ten sam driver). Na początku waliły basem niemiłosiernie, pograły parę godzin i się uspokoiły :). Dźwięk wydaje się nieco szerszy (większa scena) ale są to delikatne różnice, na które zapewne wpływa inny rodzaj padów. Mam oba modele, z poprzednikami się raczej pożegnam. Wygoda i izolacja na duży plus dla M2. Tego mi brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z tymi powiększonymi padami? Jest jakaś znaczna różnica czy raczej symboliczna? Pytam bo te pierwsze były dla mnie trochę zbyt małe jeśli by je traktować jako wokół uszne.

 

Dla mnie różnica jest znaczna, tak jak mówisz "dla mnie trochę zbyt małe jeśli by je traktować jako wokół uszne". Wersje M2 mogę traktować jako wokół uszne. Całe ucho mieści się bez żadnego niekomfortowego nacisku. Noszę okulary dla mnie M1 po godzinie były już nie do zniesienia, ratowało tylko ściągniecie okularów bądź odpoczynek. W M2 tego problemu nie mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że poprawili największą wadę pierwszej edycji. Bardzo miło wspominam te słuchawki, jakbym miał mieć jakieś portable to właśnie byłyby to albo Momentum, albo Phiatony MS400.

 

Taki mały mix HD600 z HD650, bardzo ciekawe i angażujące brzmienie. No ale te pady w 1 to była porażka - podatne na odkształcenia i na stwardnienie. Ich cena też powalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja z bólem (w przenośni i dosłownie) rozstawałem się z moimi MoE i mimo fenomenalnego brzmienia, wg mnie bardziej ciekawego niż Amperiory, musiałem się ich pozbyć przez ból uszu :/

 

Jeżeli poprawili wygodę, to chyba rozważę 2-gie podejście :)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 metry takiego kabla :

To do BDSM?

 

Chciałem grubszy ale takiego nie było ...

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności