Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dzisiaj je dostałem. Zrobiły na mnie niezłe pierwsze wrażenie a to już wyczyn jak na słuchawki zamknięte i moje spaczone DT990 Pro uszy :P

To za długo nie siedź w nich bo się zrazisz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzisiaj je dostałem. Zrobiły na mnie niezłe pierwsze wrażenie a to już wyczyn jak na słuchawki zamknięte i moje spaczone DT990 Pro uszy :P

 

Słuchawki fajne, ale delikatne. Coś jak francuskie samochody - ładne, ale nie na nasze dziurawe drogi. Uważaj na pałąk przy przegubach, bo jest "z cicha pęk" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor Audio BX2, Pylon Pearl 25. Nie testowałem go jeszcze z Wharfedale Diamond 220 i Mordaunt-Short Avant 902i (które również mam na stanie), ale z MA i Pylonami gra bardzo dobrze. Jak na moje ucho dźwięk bardzo naturalny i szczegółowy. Nie bolała mnie przesiadka z klona Accuphase E-406 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu miałem NADa 355, zupełnie nie zgrywał się z moimi JBL.

Ale PM6005 fajnie mi z nimi gra. Przestrzeń, szczegóły, barwa i wykonanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku robi ZDECYDOWANIE lepsze adaptery rezystencyjne niż te z Ebaya czy oryginalne Etymotic (Fatso rezystorki dobierał)!

post-17830-0-01447000-1453935442_thumb.j

Serdecznie polecam do Etów (i innych czułych na zmianę źródła) / przy korzystaniu z OTLa i słuchawek o małej rezystancji / przy korzystaniu z DAPa o dużej rezystancji na wyjściu i nisko-ohmowych słuchawek.

Miodzio wykonanie!

Edytowane przez crysis94
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT990 Vintage 600 Ohm z "szalikiem" ;) o te: http://forum.mp3store.pl/topic/136003-s-beyerdynamic-dt990-600-ohm-vintage-ladne/?hl=%2Bdt990+%2Bvintage# (mam nadzieję, że się touok nie obrazi za wrzucenie jego zdjęć - swoich jeszcze nie zrobiłem, bo nie zdejmuję ich z głowy).

 

Mogę powiedzieć jedynie, że świat audio wykonał raczej regres przez ostatnie 30 lat, bo już dawno nie słyszałem tak grających słuchawek. To dowód na to, że można zrobić coś, co gra lepiej niż większość dzisiejszego "high-endu" w cenie poniżej 1000. To tak a propos "wow, nawet nieżle gra i tylko 1999 PLN) ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT990 Vintage 600 Ohm z "szalikiem" ;) o te: http://forum.mp3store.pl/topic/136003-s-beyerdynamic-dt990-600-ohm-vintage-ladne/?hl=%2Bdt990+%2Bvintage# (mam nadzieję, że się touok nie obrazi za wrzucenie jego zdjęć - swoich jeszcze nie zrobiłem, bo nie zdejmuję ich z głowy).

 

Mogę powiedzieć jedynie, że świat audio wykonał raczej regres przez ostatnie 30 lat, bo już dawno nie słyszałem tak grających słuchawek. To dowód na to, że można zrobić coś, co gra lepiej niż większość dzisiejszego "high-endu" w cenie poniżej 1000. To tak a propos "wow, nawet nieżle gra i tylko 1999 PLN) ;)

Moje ulubione DT990...

A raczej jedyne, które lubię :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie nowość, bo kupione chwilę przed świętami, ale chwilowy etap ponownego zainteresowania dokami. Ponowne zainteresowanie możliwe dopiero po zmniejszeniu kolekcji.

 

Audeo 012 z trzema rodzajami filtrów (w użyciu szare).

Monstery na silikonach od RHA i MEE (te oryginalne "super wygodne" są jakieś takie zbyt okrągłe do moich uszu bez względu na rozmiarówkę). Prezentacja trochę w stylu Audeo, ale lekko przesunięte w dół.

 

 

DSC06208.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie cudowne, ale obsługowo nie wymyślili chyba w historii większego potworka :P

Ja to zawsze latałem po folderach i było okej :P Brzmieniowo wynagradza z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności