Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Wariaci :))

 

Wziąłem i ja, akurat przechodziłem koło Biedronki

Biedronka Black Week. Na liście promocji pomarańcze i słodycze

 

Patrzę a tam akurat mieli promkę -99,99%

 

No to wziąłęm, Grażyna jakoś mi wybaczy, musze tylko jakoś wyjaśnić z czym to się gotuje.

 

 

 

 

The world's most expensive headphones might make you consider a mortgage -  CNET

 

 

@Tytus1988

 

Najszczersze: 

 

Teraz jesteś już rasowym Świrem :)

 

Edytowane przez fallow
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2023 o 14:16, MichalZZZ napisał(a):

@Cain1916

 

Bardzo ładny ten Metrum. Zmobilozowałeś mnie i też sobie w końcu zamówiłem, tyle tylko, że nie Metrum, bo ten jest dedykowany do Sonnetów, a Holo Audio Red. Jest to stosunkowo nowy produkt w ofercie Holo i czekałem na więcej opinii oraz jakieś pierwsze recki i taka sie właśnie z tego co widzę ostatnio pojawiła - cenionego przeze mnie recenzenta, który m.in. przekonał mnie do Holo May KTE jak i do WA33. Dla zainteresowanych jest też cały wątek poświęcony redowi na Head Fi. Streamer ten jest dedykowany do przetworników tej samej firmy aby uzyskać takie częstotliwości jak 1.536Mhz PCM czy DSD1024 (wkrótce ma być aktualizacja). I to mnie bardzo muszę przyznać ciekawi, bo wydaje mi się, że takie parametry mogą już zrobić w dźwięku jakąś różnice. Pomiary też wypadają korzystnie więc powinno być co najmniej ok. 👍 No i mogę go łączyć z Roonen i HQP (nie znalazłem nic innego co by było kompatybilne z tym programem). Był to jedyny element toru, którego mi tak naprawdę brakowało - będę miał święty spokój :)

 

Wspomniana recenzja i parę zdjęć ze strony producenta :

 

https://goldensound.audio/2023/02/09/holo-red-streamer-ddc-measurements/

 

 


 

REDstock-Large (1).jpg

RED-2-Large (1).jpg

RED-6-Large.jpg

RED-8-Large (1).jpg

RED-9-Large (1).jpg

RED-21-Large.jpg

RED-22-Large.jpg

Jak tam Panie Michale? Mój RED już jest w drodze do mnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@pua Pytanie gdzie i za ile? 

Też mam taki a kupiłem tutaj:

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B00DP7PWIK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marek_m napisał(a):

Ciekaw jestem wrażeń. Od roku używam WiiM Mini. 

Słucham dopiero parę minut, ale od razu pojawiło mi się w głowie pytanie czy warto dokładać do Bluesound Node(posiadam). No trzy razy lepiej to Bluesound na pewno nie gra. Fajna aplikacja. No i wszystko jak na razie działa, a na Bluesound niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak tak juz mowa o flagowcach, to ostatnio byla premiera legendarnej marki, legendarnego inzyniera i w ogole to wiekszej legendy w Ortho nie ma. Kto kupuje lub kupił Yamahy YH5000? :)

 

https://usa.yamaha.com/products/audio_visual/headphones/yh-5000se/index.html

 

Nie tam jakies Finale czy cos, z wersja 2.0 bo 1.0 pierdziała przy duzej głośności ;)

 

Przyznam, ze co jak co ale Yamahy jak bym mial luzne 30K bralbym w ciemno, w PL premiera chyba już, cena w pre-orderze pod 3 dyszki.

Edytowane przez fallow
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2023 o 16:05, Akustik napisał(a):

Tak, z komisu. 🙂

Siadły idealnie. Wszystkie innego doki zbierają kurz w szufladzie... 😉

Witamy w klubie ST7 :)

Ja dużo rotuję sprzętem, ale to są jedyne słuchawki, które wróciły do mnie. 4 razy, dopóki nie zdecydowałem jednak że taki ping pong nie ma sensu, skoro te słuchawki tak krążą po głowie gdy ich nie mam.

 

Wiesz, że to jest OEM Shuoer EJ07, robiony w tej samej fabryce i o tym samym strojeniu?


Ostatni raz kupiłem już w akrylu wg własnego projektu (z dostępnych wzorów producenta). Moje wyglądają tak, koledzy @Nazar70 i @SeagaL robili pod siebie, więc mają inny design :)

 

n97Rt2DN2k-fNUJgiB1PshY7s27TBv3_4n4cYDJy

Screenshot_2023-04-10-15-12-54-34_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Edytowane przez docentore
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności