Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, AdrianoAlfonso napisał(a):

Piękny zakup ☺️ Daj znać jak gra ten DX1 ☺️ a to moje zakupy - coś wspaniałego!

 

Cóż mogę powiedzieć tak jak przypuszczałem DX1 radzi sobie z dynamicznymi i IEMy ale planarów nie jest w stanie porządnie  wysterować. Gra to owszem przyjemnie tak jak oczekiwałem od kostki AKM ale brakuje i to mocno kropki nad i. Będzie trzeba na gwiazdkę coś dokupić, albo zmienić po prostu na inne combo. To co oferują obecnie odbiega od tego co słyszałem na odsłuchach. Metodą prób i błędów dojdziemy w końcu do tego magicznego END GAME 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Przemi napisał(a):

Planarki i do tego DX1

 

Moc na poziomie dongla 😲

 

iFi też takie maleństwo wypuściło ;) 

 

Tańszy (399 PLN), ale równie słaby :( 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marek_m napisał(a):

 

Moc na poziomie dongla 😲

Jak radzi sobie z M1070 ?

Tak jak napisałem wyżej :D grać niby gra, ale jak wspomniałem mocno brakuje kropki nad i, według producenta m1070 potrzebują 200mW - 4W, DX1 ma 190mW i z usb niby 1,5W więc brawo Ja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
9 godzin temu, Dirian napisał(a):

Dokanałowe subwoofery z Kraju Kwitnącej Wiśni 🍒

 

D7490E53-3855-40E5-8190-470AFC86256E.jpeg

Jak się z nimi zapoznasz to napisz proszę coś o nich tutaj lub w fanklubie. Porównanie do reborn / mk2 oraz Mest mk2 mile widziane. 

Gratuluję zakupu!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarzyna napisał(a):

Jak się z nimi zapoznasz to napisz proszę coś o nich tutaj lub w fanklubie. Porównanie do reborn / mk2 oraz Mest mk2 mile widziane. 

Gratuluję zakupu!

 

Coś skrobnę, ale na Head-Fi piszą o 400h wygrzewania, więc na razie się grzeją :D 

 

Wstępnie - dużo basu ale dobrej jakości. Taki subwoferowy, nie spotkałem się jeszcze z takim w IEM co jest fajnym zaskoczeniem. Trochę zamulone, ale generalnie przyjemne granie którego chce się słuchać. Na pewno do spasowania z neutralnymi / chłodnymi źródłami.

 

18 minut temu, dweet napisał(a):

 

Co to za Oriolus?

 

Szalayi.

Edytowane przez Dirian
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, AdrianoAlfonso napisał(a):

Ifi zjada Smsl? 

 

Nie zjada, ale też nie przekonał mnie do zmiany (identycznie było z Topping'iem DX3 Pro+).

 

Owszem jest mocniejszy, ale w tym wypadku (biuro) nie miało to dużego znaczenia (wyjście balanced iFi daje radę). Do tego, brzmienie iFi bardziej mi odpowiada (Burr Brown) 👍

No i ta gałka głośności w iFi - masełko :D  

 

Last but not least, stylistyka iFi zdecydowanie bardziej mi odpowiada :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności