Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Kabel SC to tak naprawdę stockowy kabel tyle że w SC jest dużo więcej materiału, sam Joe Skibiński o nim tak mówił.

Możliwe, nie wiem poza tą dziwną nazwą, to niewiele wiadomo co to jest ten Alumiloy.

Różnica jest spora pomiędzy zwykłym a SC, choć pewnie nie wszystkich zadowoli bo robią się bardziej zbalansowane, przestają tak kłóć w uszy, ogólnie poprawia się bas przestaje dominować i moim zdaniem ma lepszą kontrolę, przestrzeń, góra łagodnieje, średnica zbliża się do Susvar. 
Powinny być sprzedawane z SC, na zwykłym to takie wyżyłowane słuchawki coś jak telewizor w sklepie ustawiony w tryb sklepowy, to tak moja refleksja, choć każdy pewnie będzie je różnie odbierał, bo to bardzo trudne/dziwne słuchawki, za dużo zależy od ustawienia padów, regulacji itd. od wzbudzeń basu do zmian sceny itp.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że na stockowym kablu grają dość ostro i sucho a cena SC to jakiś żart ale są przecież inne kable, ponoć nawet FAW Noir ładnie jest wygładza. To jedne z niewielu słuchawek gdzie nie polecam srebra do nich choć ja akurat mam hybrydę i jest bardzo dobrze. To nie są dobre słuchawki do krótkich odsłuchów bo trzeba je ustawiać pod każdą głowę.

1266 są też podatne na to z czego grają, teraz z Bursona 3xR są ledwo sluchalne.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vonBaron napisał:

Fakt że na stockowym kablu grają dość ostro i sucho a cena SC to jakiś żart ale są przecież inne kable, ponoć nawet FAW Noir ładnie jest wygładza. To jedne z niewielu słuchawek gdzie nie polecam srebra do nich choć ja akurat mam hybrydę i jest bardzo dobrze. To nie są dobre słuchawki do krótkich odsłuchów bo trzeba je ustawiać pod każdą głowę.

1266 są też podatne na to z czego grają, teraz z Bursona 3xR są ledwo sluchalne.

Nie powiedziałbym, że na srebrze źle grają, lepiej niż na zwykłym fabrycznym, materiał kabla to nie wszystko, bo tak to zwykły grałby tak samo jak SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Czarny koń dużego HiFi:

Budzi respekt samym wyglądem :lol: Marzy mi się coś na ES9038PRO ale jak się nie ma miedzi to się ... w komis wstawia :) i może dopiero na gwiazdkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cpu1 napisał:

Budzi respekt samym wyglądem :lol: Marzy mi się coś na ES9038PRO ale jak się nie ma miedzi to się ... w komis wstawia :) i może dopiero na gwiazdkę. 

No i co Ci po tym ES9038PRO? Nie ma się co napalać na poszczególne elementy, choćby na papierze biły po drodze wszystko inne, liczy się urządzenie, implementacja podzespołów, jako całość. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

No i co Ci po tym ES9038PRO? Nie ma się co napalać na poszczególne elementy, choćby na papierze biły po drodze wszystko inne, liczy się urządzenie, implementacja podzespołów, jako całość. 😉

Uwierz że tu jest zaimplementowany bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel Myślę, że większość nie ma problemu ze zrozumieniem tej logiki i wcale nie napisałem, że chodzi o sam dopisek PRO. Za stary i cwany jestem na tanie chwyty marketingowe. Co do samego ES9038PRO jest najlepszą kością z tej serii więc raczej patrzę na nią z optymizmem. Z drugiej strony tak samo jak Ty jestem bardzo zadowolony z Q2M i jest obecna we wszystkich trzech moich ulubionych urządzeniach. Jedynie Cobalta uważam za porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Beh0lder napisał:

Na nasz rynek jest jakaś inna wersja kolorystyczna? Do tej pory widziałem same ciemnoniebieskie +jasne drewno

Jest inny, ale także IMVHO może się podobać. Co lepsze to gniazda mają "normalne", a nie te "wysunięte" a'la audio64 🆗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest moc ustawień, żeby tej baterii tak nie tracić. Za to zasuwa jak mały samochodzik, najszybszy telefon z Andkiem jaki miałem. Wielkościowo minimalnie mniejszy niż Pixel 4XL, ale za to zgrabniejszy. No i te głośniki - za je fajne. W sklepie na X mieli wersję 8/128 i 8/256 w tej samej cenie, wiadomo, wziąłem, lepszą.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności