Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, vonBaron napisał:

Ja pędziłem je z Xonara D2 a później AIM SC808, z perspektywy czasu stwierdzam że lepiej jednak grały z Asusem.

Ja z kolei z czystej ciekawości podpiąłem pod RME hdsp9632 ...i oniemiałem. Co te słuchawki potrafią że źródłem które je trzyma za pysk w 100%. Poezja. Twardy szybki i niczym nie zakłócony bas. Piękna średnica i szybkie dźwięczne soprany. Miód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Corvin74 napisał:

No te płyty znam, wiec łatwo mi się będzie odnieść do dźwięku... tylko ten gramofon... jedzie i jedzie😅

 

Mam nadzieję, że już wkrótce dojedzie i spełni oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja tam swoje kale puszczałem i z mojo i z alienem+ i z bursonem i po prostu mi nie podchodzą i już. Kwestia gustu - jak ktoś lubi krzykliwą górę i rozdmuchany bas to śmiało 😜 

Złe nie są ale jednak to miniona już epoka imo.

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Weird_O napisał:

No nie wiem, ja tam swoje kale puszczałem i z mojo i z alienem+ i z bursonem i po prostu mi nie podchodzą i już. Kwestia gustu - jak ktoś lubi krzykliwą górę i rozdmuchany bas to śmiało 😜 

Złe nie są ale jednak to miniona już epoka imo.

Ale to są CAL! a nie Beyery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

Jeszcze SP200 do kompletu i będzie sztos! :)

Hawki to mój pierwszy krok w stronę bardziej stacjonarnego audio, jako drugi planuję Cobalta, a trzeci to właśnie SP200.
PS. Moja dziewczyna zapytała mnie czy się pochwaliłem na forum he he, ja na to że tak. "I co?" "Mówią, że jeszcze wzmacniacz do tego i git" "Co jaki wzmacniacz, który taki mądry, daj mi go" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StAc napisał:

Hawki to mój pierwszy krok w stronę bardziej stacjonarnego audio, jako drugi planuję Cobalta, a trzeci to właśnie SP200.
PS. Moja dziewczyna zapytała mnie czy się pochwaliłem na forum he he, ja na to że tak. "I co?" "Mówią, że jeszcze wzmacniacz do tego i git" "Co jaki wzmacniacz, który taki mądry, daj mi go" :D

Pozdrów dziewczynę i powiedź, że z Cobaltem dodatkowy wzmak może nie będzie potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bob2000 napisał:

Specjalnie na jak ieś wybitne słuchawki :D

uuu.thumb.jpg.6e4c88f71e599ab0650adde44b3dd204.jpg

 

Te CALe chyba się nie zmieszczą ;)

11 godzin temu, vonBaron napisał:

Czyli warto zmienić D8000 na CAL!?

 

Na CAL nie, ale być może na MDR R10 (z oryginalnymi przetwornikami), HE90, L5k (jeśli ktoś lubi mocne nasycenie barw) lub RAALe z odpowiednio mocnym i dobrym jakościowo wzmacniaczem... w innych przypadkach nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, John Grado napisał:

Mistrzowskie Pioneery SE Master 1. Oszałamiające.

Podobne do Grado? Posłuchałby, z chęcią..

Godzinę temu, chico99 napisał:

Nie ukradłem, nie dostałem tylko kupiłem. Czego dowodem jest paragon.

A co ... Nie chciało mi się iść do samochodu po płyty, a paragon miałem w portfelu

Ja też byłem w biedronce

 

42D0A11F-70B1-432B-9F0E-096A5F5AD1A5.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Corvin74 napisał:

Podobne do Grado?

Coś mają z tej muzykalności Grado ale to inna liga.  Są gładkie i kremowe, spójne do bólu, dźwięk po prostu płynie. Głośno czy cicho, nie ważne, słuchawki do słuchania całymi dniami. Odnoszę wrażenie że zagrają dobrze z każdymi audiofilskimi suchotnikami, uwielbiają przejrzystość i neutralność od toru. Grado wyodrębniają pewne rzeczy z muzyki aby pokazać je po swojemu, tutaj tego nie ma. Stopienie wszystkiego w jedną spójną muzyczną formę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności