Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tytus1988 napisał:

 

Też się oczywiście może zdarzyć krytyka czegoś, aby zranić kogoś. Dla mnie w takiej formie jest nie do przyjęcia. Mnie nie urzekły, delikatnie mówiąc, słuchawki na załączonym obrazku. 

15798638605145908536490589502334.jpg

wielka scena, zbliżona do D8k barwa.

Pozwolę sobie się nie zgodzić co do barwy. Potrzebują trochę specyficznego napędu aby nie krzyczeć.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Też myślę o tych adapterach, napisz jak się sprawują, czy są solidne, itd. Z tego co czytałem, to nic nie ważą :) czyli nie obciążają gniazda. 

Nie ma co ukrywać są leciutkie. Mam też przejściówkę ibasso ca02 2.5-->4.4 i jest zdecydowanie cięższa. Co do jakości wykonania nie ma się czego przyczepić póki co. Jak jakieś niedociągnięcia wyjdą to pewnie dopiero po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

Pozwolę sobie się nie zgodzić co do barwy. Potrzebują trochę specyficznego napędu aby nie krzyczeć.

 

Muszę przyznać, że u mnie przy lampach nie było żadnej krzykliwości. Barwa naturalna, różnorodna (tam, gdzie zabrzmiały w miarę znośnie), zbliżona do D8k. Mój znajomy opisywał je jako ostre, więc może takie się stają przy tranzystorze? Zapomniałem dodać przejrzystość. Tym u mnie zapunktowały pozytywnie. Reszta... mogłaby być zdecydowanie lepsza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Hustler napisał:

Taki tani stojak sobie sprawiłem i dotarły chińskie słuchawki.

stojak.jpg

słuchawki.jpg

I jak podobają się B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 10:48, czarna1412 napisał:

Klasyki zawitały w nowym roku. Cóż mogę powiedzieć? Szkoda, że tak późno :)

IMG_20200121_103723.jpg

 

 

HD600. Jakie one... nudne. 

 

Takie perfekcyjnie genialne granie. W tej swojej nudności ;)

 

BTW: widzę, że stockowy kabelek zmieniony. Popieram, popieram...

 

Gratki!

 

:)

Edytowane przez Thomm
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Jaro54 napisał:

I jak podobają się B8?

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Słuchawki są naprawdę dobrze wykonane - bardzo dobra regulacja z wyczuwalnym skokiem, przyjemne w dotyku pady i obicie pałąka. Trochę się obawiałem dopasowania do mojej głowy, bo czytałem, że B8 są raczej dla osób z większą głową, ale jest w porządku i musiałem je rozsunąć na 3 "kliknięcia". Wydają się być bardzo wygodnymi słuchawkami. Dźwiękowo to póki trochę za szybko, aby coś więcej napisać, ale basu mają akurat tzn. nie za dużo i nie za mało. W porównaniu do modowanych Fostexów jest o niebo lepiej, bo T50RP są totalnie przebasowione. Średnica i góra sprawiają wrażenie bardzo wyrazistych, żadnych kocyków itp. i ogólnie góry jest sporo. Scena porównywalna z Fostexami na padach HM5 asymetrycznych. Niestety izolacja jest niska, mniejsza niż w półotwartych T50RP.

 

Ogólnie mam zamiar je trochę pomodzić - spróbuję jakichś wyższych padów i wytłumię obudowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć sporą glowę, bo ja używam na całkowicie złożonych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, choć kupowałem z myślą o przesłaniu do @Perul ale nie widzę w moim przypadku potrzeby ingerencji w nie. Dla mnie grają dobrze, a przy cenie i jkości bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edifier.jpg.db0669b05a0e861a46eb0444f00f175b.jpg

Jadą do mnie z amazonu. Dźwiękowo nie będą pewnie objawieniem, ale do tv i fitnessu mam nadzieje, że stykną. 
Właśnie się rozglądam za czymś małym. Jakoś okazyjnie na Amazon? Podeslalbys link?


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pepper.pl/promocje/glosniki-edifier-r1280db-czarne-at-amazonde-228690
https://www.pepper.pl/promocje/edifier-r1700bt-228697

Masz promocje na te dwa modele, jak chcesz lepszy dźwięk i nie zależy Ci na optyku to możesz dopłacić do wyższego, powinien lepiej grać (choć wiadomo zawsze kwestia gustu). 

Tam w komentarzach wypatrzyłem i skorzystałem z takiej opcji, że kupując przez aplikację amazon dostaje się zniżkę jeszcze -15euro Razem za niższy model wyszło mi 325zł, za wyższy model wyjdzie około 380zł. :) Ja zdecydowałem się jednak zaoszczędzić z rozmysłem (mam jeszcze inne kolumny, więc wolałem równiejsze, łagodniejsze brzmienie i większą funkcjonalność / niższą cenę). 


@Nicodem

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się rozglądam za czymś małym. Jakoś okazyjnie na Amazon? Podeslalbys link?


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Edifiery to dobre głośniki, mam ich kilka modeli (m.in. 1700 BT) ALE nie porównujcie tego sprzętu z "monitorami" - to są głośniki konsumenckie, rozrywkowe i to jest ich docelowa nisza. :)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mykupyku napisał:

czy są bardziej muzykalne słuchawki do 400$?

gdyby tylko nie miały kabla od żelazka, to ideał

IMG_20200126_130132.jpg

Świetny wybór, naprawdę gratuluję zakupu i ucha. Ogólnie lepsze są chyba tylko PS500e z małych Grado, ale nie mają tej czarującej średnicy, takiej dopalonej i do przodu. Wybór miedzy tymi dwoma to kwestia gustu choć PSy są uczciwsze. Ja wolałem PSy odrobinę bardziej bo u mnie głównie elektronika więc musi być bardziej srogo z dołu. Przewaga seri PRO tkwi jeszcze w bogatszej górze potrafiącej lepiej różnicować. Na odsłuchu we Wrocławiu kiedy jeszcze je miałem, te RS2e, stawiły czoła całej linii Audeze pokazując jak znakomicie potrafią oddać naturalną agresję instrumentów, emocje i jak dobry jest dół pasma w tych słuchawkach. Jest naprawde na wysokim poziomie, wiele zamknietych może pozazdrościć, DT150 odstają mocno np, a PSy to już lepiej od LCD2 Classic (porównywałem łeb w łeb, obie słuchawki moje) więc  grubo. Nareszcie te słuchawki doczekały się aprobaty na jaką zasługują. "Happy listening" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mykupyku napisał:

czy są bardziej muzykalne słuchawki do 400$?

Raczej nie, jeśli używki za 1600zł były, to jest dobry deal.

3 minuty temu, Undertaker napisał:

A gdzie takie rozdają? 

Mogę się mylić ale sądząc po wydrapanej farbie na grillu to może być sztuka użytkownika @gruesome . Trafiłem? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są bardziej muzykalne słuchawki do 400$?
gdyby tylko nie miały kabla od żelazka, to ideał
IMG_20200126_130132.thumb.jpg.ceb7e329ef5bcc8522b045c5151cd450.jpg
Jak ma grzać w czachę to i kabel musi być odpowiedni. Inaczej nie będzie efektu WOW bo kabel cieniutki lichy jak same słuchawki ;p

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Undertaker napisał:

Mi się ten kabel w Grado zawsze podobał jako element ich unikalnego wykończenia. Tak pod kątem wizualnym nic bym w nich nie zmieniał.

A gdzie takie rozdają? 

 

z Hongkong. 2 tyg. na cle powinno zabić wszystkie wirusy. niestety wartość skoczyła wtedy z 250 do 400$ :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności